صفحه اصلی»اخبار کلشی : خرید گلد پس کلش ممنوع شد! (🚫موج بن اکانت 2023)

خرید گلد پس کلش ممنوع شد! (🚫موج بن اکانت 2023)

خرید بلیت طلایی کلش - بن اکانت - موج بن اکانت کلش - خرید جم کلش اف کلنز

پیرو اطلاعیه رسمی آبان 1401 شرکت سوپرسل هرگونه خرید گلد پس کلش ، خرید رویال بلیت کلش رویال ، جم و آفر این بازیها برای کاربران داخل ایران ممنوع بوده و با بن همیشگی اکانت مواجه خواهد شد! این اطلاعیه چندی بعد از آن منتشر شد که تعدادی از کاربرانی که بطور روزانه از فروشگاه های آنلاین برای خرید محصولات این بازیها استفاده میکردند به یکباره با پیغام بن اکانت بازی خود مواجه شدند بنابراین از آنجایی که دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال میلیون ها بازیکن در ایران دارند این موضوع بسیار مهم خواهد بود! اما براستی چگونه کار به اینجا کشید و خرید برای کاربران ایرانی ممنوع شد؟ دلیل آن چیست؟

 

(بروزرسانی دی 1401)

تحریم گوگل برداشته شد! بازگشت خرید ریالی به کلش ؟

چند روز گذشته خبری از سمت وزارت خزانه داری آمریکا منتشر شد که بسیاری از کاربران فضای مجازی به خصوص حوزه گیمینگ را بسیار هیجان زده کرده است! طبق این خبر آمریکا تمامی تحریم های اینترنتی برای ایران را لغو کرده و ارائه خدمات شرکت‌هایی مانند گوگل، متا، اپل و… به ایرانیان نیز قانونی خواهد بود.اگرچه تا به این لحظه گوگل و دیگر شرکت ها از هیچ یک از محدودیت های اعمال شده برای ایرانیان عقب نشینی نکرده اند اما بنظر میرسد با صدور این مجوز بتوان امیدی برای آینده داشت! آیا باید منتظر بازگشت پرداخت ریالی به کلش اف کلنز و کلش رویال باشیم؟

 

همانطور که شاید به یاد داشته باشید فروردین سال 1395 بود که پیرو قرارداد مارکت کافه بازار با شرکت سوپرسل به یکباره امتحان خرید گلد پس کلش اف کلنز و البته جم و آفرهای آن بصورت مستقیم آن هم با کارت بانکی برای یارانیان فراهم شد. حدود یک سال بعد سوپرسل امکان خرید ریالی را به کلش رویال نیز اضافه کرد اما این موضوع زیاد دوام نداشت و سرانجام در سال 1399 قرارداد کافه بازار به دلیل تحریم های مالی آمریکا بصورت یک طرفه از سمت سوپرسل فسخ شد!

خرید ریالی کلش اف کلنز - خرید گلد پس کلش اف کلنز به ریال

اکنون اگر بخواهیم انتظار بازگشت پرداخت ریالی برای خرید گلد پس کلش اف کلنز را داشته باشیم باید به این نکته نیز توجه داشتیم باشیم که قرارداد مارکت کافه بازار به دلیل تحریم های مالی ایران فسخ شد که همچنان نیز پابرجا هستند! به زبان ساده میتوان گفت تحریم های اینترنتی لغو شده نه تحریم مالی بنابراین از اونجایی که خرید گلد پس کلش اف کلنز به تومان یک ترانکش بانکیست پس احتمالا همچنان امکان عقد مجدد قرارداد بین کافه بازار و سوپرسل وجود ندارد.

 

ناامید نشید هنوز تموم نشده! خرید گلد پس کلش اف کلنز به تومان ممکن خواهد بود اما نه بصورت مستقیم! با توجه به اینکه خدمات شرکتی مثل گوگل به ایرانیان اکنون منع قانونی ندارد پس درصورتیکه این شرکت تصمیم بگیرد برای پلی استور ریجن ایران نیز گیفت کارت ارائه کند (مثل گیفت کارت گوگل پلی آمریکا یا کانادا) کاربران میتوانند براحتی و بدون نگرانی اقدام به خرید گلد پس کلش اف کلنز ، جم کلش رویال یا دیگر محصولات نمایند

 

درصورتیکه چنین اتفاقی بیوفتد قطعا قیمت تمام شده برای کاربران کاهش قابل توجهی خواهد داشت و ما نیز آن را بلافاصله در صفحه خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز اطلاع رسانی خواهیم نمود اما تا آن زمان درصورت تمایل میتوانید خریدهای خود را به کارشناسان حرفه ای وارزون سیتی بسپارید!

 


(بروزرسانی آذر 1401)

سوپرسل گوگل را کنار میگذارد!

اگر جزو طرفداران خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون 2 باشید حتما با فروشگاه بتل نت نیز آشنایی دارید! حدود یک سال قبل بود که سوپرسل بطور خیلی نامحسوس و بی سروصدا اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین مشابه اپیک گیمز و بتل نت کرد تا کاربران بتوانند محصولاتی مثل جم و گلد پس کلش را بجای داخل بازی بطور آنلاین از سایت خریداری کنند! سودی که این اقدام برای سوپرسل دارد حذف درصدی است که باید برای هرتراکنش به گوگل پلی بدهد اما نکته مهم اینجاست که بازیهای سوپرسل در آن زمان زیرساخت لازم را برای این خودکفایی در پرداخت نداشت بنابراین فروشگاه سوپرسل در مرحله آزمایشی باقی ماند!

خرید گلد پس کلش اف کلنز - سوپرسل استور - خرید گلد پس کلش ارزان از گوگل پلی

حالا اما پس از یک سال اوضاع تغییر کرده و بنظر میرسه فروشگاه سوپرسل کم کم درحال اضافه کردن تمامی محصولات بازیهای خود به این فروشگاه است. اگرچه تا به این لحظه خرید گلد پس کلش ، خرید جم براول استارز ، خرید الماس هی دی در این فروشگاه امکان پذیر شده و احتمالا بزودی خرید رویال بلیت کلش رویال هم به این مجموعه افزوده خواهد شد اما هنوز یک قدم دیگر تا شروع کار رسمی آن باقی است! به گفته برخی منابع رسمی ، سوپرسل استور که تا پیش از این فقط برای کشورهای فرانسه ، اسپانیا ، آلمان و چند کشور اروپایی دیگر قابل دسترس بود تا سه ماهه ابتدایی سال 2023 بصورت جهانی آغاز به کار خواهد نمود!

 

باتوجه به محدودیت های ایجاد شده از سمت سوپرسل برای خریدهای درون بازی که وابسته به گوگل پلی است و همچنین اقدام نامحسوس سوپرسل در رابطه با حذف گزینه گوگل پلی از تنظیمات کلش اف کلنز برای ذخیره بازی بنظر میرسد دیگر زمان خداحافطی با گوگل فرا رسیده و سوپرسل قصد دارد با تکیه بر سرویس Supercell ID تمامی عملیات های بازی از ذخیره اکانت تا خرید محصولات را از گوگل جدا کند ولی این چه سودی برای ایرانیان خواهد داشت؟

 

درصورتیکه خرید محصولاتی مثل گلد پس کلش یا جم کلش فقط از طریق فروشگاه سوپرسل امکان پذیر باشد میتوان انتظار داشت که این شرکت از راه های پرداختی همچون پی پال ، ویزا کارت و مستر کارت استفاده خواهد نمود که در مقایسه با گوگل پلی مواضع آسانتری نسبت به تحریم های کشور ایران دارند بنابراین وبسایت هایی همچون وارزون سیتی میتوانند بدون حتی 1% ریسک بن اکانت تمامی سفارشات خرید گلد پس کلش و دیگر محصولات بازیهای کلشی را برای شما انجام دهند

 


(بروزرسانی آبان 1401)

اخطار سوپرسل : خرید توسط شخص ثالث ممنوع

سرانجام سوپرسل زهر خود را به کاربران ایرانی ریخت و بطور رسمی خرید گلد پس کلش و محصولات دیگر بازیهای این شرکت برای ایرانیان ممنوع شد! البته این ممنوعیت بطور مستقیم اعمال نشده بلکه نتیجه سیاست جدید شرکت سوپرسل خواهد بود یعنی درصورتیکه هوش مصنوعی بازی متوجه شود که گلد پس فعال شده در اکانت توسط شخص دیگری غیر خود شما (مالک اکانت) خریداری شده است اکانت شما برای بار اول 31 روز و برای بار دوم بصورت همیشگی بن خواهد شد. اصل متن اطلاعیه به شرح زیر است :

 

اکانت شما برای 31 روز به دلیل پرداخت غیرمجاز یا ریفاندی مسدود شده است. تکرار این عمل منجر به بن همیشگی اکانت شما خواهد شد.

بن اکانت کلش رویال - خرید رویال بلیت کلش رویال - موج بن اکانت کلش - خرید گلد پس کلش

سوپرسل تاکنون اکانت های زیادی را با دلایل مختلف بن کرده اما این اولین بار است که چنین پیغامی برای برخی پدیدار میشود و بنظر هم میرسد دلیل آن نه بخاطر خرید توسط شخص ثالث بلکه به دلیل مشکل در پرداخت بوده است به همین دلیل سعی کردیم تا جزییات بیشتری را از پشتیبانی داخل بازی جویا شویم که نهایتا به پاسخ زیر از سوپرسل رسیدیم :

 

هی رئیس، اکانت شما به دلیل سفارشات تقلبی بیش از حد به حالت تعلیق درآمده است.

تنها راه مجاز برای خرید جم از طریق فروشگاه درون بازی با استفاده از حساب Google Play/iTunes خودتان است. وب سایت های شخص ثالث غیرمجاز ، جم و محصولات دیگر درون بازی را با قیمت های تخفیف دار ارائه می دهند. با این حال، این سرویس‌ها معمولاً با جرایم سازمان‌یافته مرتبط هستند و فعالیت‌ آن‌ها با گیفت کارت های دزدیده شده و یا هک شده مرتبط است برهمین اساس استفاده از سایت های شخص ثالث ممنوع بوده و ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که برای همیشه حساب هایی را که از چنین خدماتی استفاده می کنند مسدود کنیم.

 

محدودیت ها از کجا شروع شد؟ تحریم کافه بازار توسط سوپرسل

اگر به یاد داشته باشید سال 1399 بود که قرارداد بین مارکت کافه بازار و سوپرسل به یکباره لغو شد! این قرارداد باعث شد که سوپرسل زبان فارسی را بطور رسمی به کلش اف کلنز و کلش رویال اضافه کند و همچنین امکان خرید مستقیم توسط کارت بانکی در این دو بازی فراهم شود. البته اگرچه هیچوقت بطور دقیق مشخص نشد که دلیل این فسخ قرارداد از طرف سوپرسل چه بوده است اما برخی تحریم های آمریکا و برخی دیگر بیش از حد ارزان بودن محصولات را دلیل آن دانستند!

موج بن کلش اف کلنز - قرارداد کافه بازار - خرید ریالی کلش اف کلنز

پس از کنار رفتن مارکت کافه بازار راه برای فروشگاه های آنلاین هموار شد تا بتوانند نیاز میلیون ها کاربر کلش اف کلنز و کلش رویال را که خواهان خرید گلد پس کلش ، جم و آفرها بودند را برطرف سازند بنابراین طی مدت کمی شاهد ظهور وبسایت های جدیدی در این زمینه بودیم که همگی اقدام به فروش گلد پس کلش میکردند اما بازهم مشکل جدیدی وجود داشت و آن هم بن اکانت ها توسط سوپرسل به بهانه اشتراک گذاری بود که اگرچه به ندرت اتفاق می افتاد ولی بازهم یک حقیقت بود

البته موضوع بن اکانت به دلیل اشتراک گذاری آنچنان جدی نبود چراکه با احراز هویت شما که توسط پشتیبانی بازی انجام میشد براحتی قابل رفع بود برهمین اساس مدتی بعد اکثر فروشگاه هایی که محصولات بازیهای کمپانی سوپرسل را عرضه میکردند مجبور به اراﺋﻪ نام دستگاه مورد استفاده برای خرید + رسید تراکنش شدند که توسط آنها میشد اکانت بازی را از حالت بن خارج نمود

 

بن بازی به دلیل اشتراک اکانت صحت دارد؟

از جدیدترین بهانه سوپرسل برای بن اکانت بازی که بگذریم بسیاری از کاربران در هنگام خرید گلد پس کلش نگران این هستند که بازیشان به دلیل اشتراک گذاری مسدود شود اما براستی این موضوع صحت دارد؟ بطور کلی درست است که اشتراک گذاری اکانت خلاف قوانین سوپرسل  میباشد اما نکته مهم اینجاست که این قاتون درواقع برای پوشرها گذاشته شده است! افرادی که به هردلیلی نمیخواهند و یا نمیتوانند خودشان در بازی فعالیت داشته باشند پس اکانت خود را در اختیار دیگران قرار داده تا پیشرفت کنند.

حقیقت این است که در زمان خرید گلد پس کلش یا هر محصول دیگر کارشناسان وارزون سیتی تنها چند دقیقه (بعضا حتی چند ثانیه) وارد اکانت شما میشوند ، خرید را انجام داده و سپس خارج میشوند پس عملا از دید سوپرسل این تغییر آیپی میتواند به عنوان استفاده از قندشکن تلقی گردد و خطری برای اکانت شما نخواهد داشت

 

بالاخره گلد پس کلش بخریم یا نه؟

همانطور که در متن اطلاعیه نیز خواندید اگرچه سوپرسل خرید از وبسایت های شخص ثالث را ممنوع میکند اما دلیلش را استفاده از گیفت کارت های هکی و دزدی اعلام کرده است! از طرفی دیگر درحال حاضر طبق شنیده ها از هر 10 اکانتی که اقدام به خرید گلد پس کلش و یا دیگر محصولات درون کلش اف کلنز و کلش رویال میکنند حدود 2 اکانت با پیغام بن مواجه میشوند درصورتیکه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر بن اکانت از افرادی که با کارت اعتباری (ویزا و مستر کارت) خرید داشته اند بدست نیامده است! وارزون سیتی به عنوان یک فروشگاه آنلاین در حوزه گیمینگ وظیفه دارد تا امکان خرید از تمامی بازیهای پرطرفدار را فراهم سازد ولی این مطلب را نیز منتشر کردیم تا کاربران از خطرات احتمالی خرید محصولات این دو بازی یعنی کلش اف کلنز و کلش رویال آگاه باشند بنابراین فروشگاه ما کاملا بیطرف خواهد بود.

اما بهتر است بدانید که تمامی خریدهای ما برخلاف دیگر وبسایت ها توسط کارت اعتباری (ویزا و مسترکارت) انجام میشود و نه گیفت کارت بنابراین علاوه بر 100% قانونی بودن خرید ، ریسک لو رفتن هویت و اینکه شخص دیگری غیر از خود شما خرید را انجام داده تقریبا به صفر میرسد! با تمامی این تفاسیر اگر حاضر به ریسک نیستید و دیگر تمایلی به خرید گلد پس کلش ندارید پیشنهاد میکنیم بجای آن نگاهی به سی پی کالاف دیوتی موبایل بیندازید

 

نظر شما در مورد این سیاست جدید چیست؟ لطفا درصورتیکه این بن اکانت گریبانگیر شما نیز شده است تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.