Warzone Mobile

Warzone Mobile
  • آپدیت
  • نسخه 3.4.1.17890308
  • اندروید 10 به بالا
  • دسته
  • قیمت رایگان
  • رای: 13118
  • نظر: 4,037
محبوبیت 91% 91%

اسکرین شات ها

Warzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone MobileWarzone Mobile

دانلود وارزون موبایل برای تجربه ای متفاوت از سبک بتل رویال! این بازی عصر جدید مجموعه Call of Duty را آغاز می کند که شامل نبردهای حماسی ، حرکت با وسایل نقلیه . محتوای خیره کننده با اپراتورها ، سلاح های روز دنیا و نقشه های فوق العاده خواهد بود! گیم پلی منحصر به فرد Warzone Mobile امکان حضور 120 بازیکن زنده را در یک نبرد آن هم روی گوشی موبایل شما فراهم می کند و البته فراموش نکنید که وارزون موبایل قرار است سبک بتل رویال را متحول و بازتعریف کند. این همه ی ماجرا نیست چراکه با پشتیبانی از فناوری جدید Call of Duty 2.0 و با دانلود وارزون موبایل می‌توانید ویژگی‌های اجتماعی مانند XP ، سلاح‌ها ، لوداوت و بتل پس وارزون موبایل را در سراسر پلتفرم‌ها به اشتراک بگذاربد تا تجربه‌ای واقعاً مرتبط با کالاف دیوتی داشته باشید. وارزون موبایل یک طراحی اختصاصی برای گوشی موبایل است تا از بهترین عملکرد روی تاچ اسکرین برخوردار باشد.

دانلود وارزون موبایل

پاراگراف بالا توضیحات رسمی است که گوگل پلی وارزون موبایل در خصوص این بازی ارائه نموده و در ادامه قصد برسی بیشتر آن را داریم! در ابتدا بیایید اعتراف کنیم که وارزون موبایل حقیقتا یک شاهکار بزرگ از شرکت اکتیویژن بوده است ؛ تصور کنید بازی Call of Duty WarZone بزرگ با تمامی حواشی و محبوبیتش را حالا قرار است روی گوشی موبایل خود تجربه کنید. هیجان انتشار این شاهکار بزرگ به حدی است که برخی بازیکنان حدس و گمان هایی درخصوص جایگزینی آن با کالاف دیوتی موبایل منتشر کرده اند اما باید بدانید که شرکت اکتیویژن هیچ برنامه ای برای این موضوع ندارد چراکه اساسا این دو بازی تفاوت های بسیاری از نظر گیم پلی باهم دارند و هیچ یک نمیتواند جایگزین دیگری شود! بطور کلی شرکت اکتیویژن همواره سعی کرده تا به نیازها و علایق تمامی بازیکنان با هر طیف سنی توجه کند و همین موضوع نیز باعث رشد هرچه بیشتر مجموعه بازیهای کالاف دیوتی و سود شرکت شده است بنابراین بریدن سر مرغ تخم طلا و حذف یک بازی برای رشد بازی دیگر اصلا منطقی بنظر نمیرسد!

دانلود وارزون موبایل نسخه جهانی

طرفداران این بازی از لحظه معرفی نسخه بتا تاکنون انتظارهای زیادی کشیده اند اما سرانجام دوران آنها نیز فرا رسید و اکتیویژن رسما تاریخ 21 مارس 2024 مصادف با 2 فروردین 1403 را به عنوان روز دانلود وارزون موبایل نسخه جهانی اعلام نمود! اما جالب است بدانید که بهینه سازی های بسیاری بر روی بازی انجام گرفته و حالا وارزون موبایل کاملا آماده رقابت با کالاف دیوتی موبایل است. مثلا از این پس قادر به انتخاب فریم ریت های مختلف 30 – 45 – 60 فریم هستید و نکته مهم اینجاست محدودیت fps در دستگاه های قدرتمند برداشته شده و حتی به 90 فریم بر ثانیه هم خواهد رسید

هنوز تمام نشده! در بخش Visual Quality میتوانید تنظیمات گرافیکی را به ترتیب بر روی حالات peak – high – mid – low – min تنظیم کنید تا یک بازی بدون لگ را تجربه کنید! البته لازم به ذکر است که این حالا بر اساس قدرت سخت افزار گوشی شما سنجیده میشوند و درصورتیکه مثلا گوشی شما کشش حالت Peak که بالاترین سطح گرافیکی واروزن موبایل است را نداشته باشد ، بصورت خودکار این گزینه برای شما غیرقابل انتخاب (قفل) خواهد بود

پس از آخرین آپدیت بازی که پیش از انتشار جهانی انجام شد ، کموهایی که چلنج های ناموجود در نسخه موبایل داشتند قابل دریافت شدند و شما قادر به دریافت تمام کمو های مدرن وارفر 3 در وارزون موبایل نیز هستید.

لابی وارزون موبایل | وارزون سیتی

گیم پلی وارزون موبایل

اگر تاکنون از بازی کالاف دیوتی وارزون لذت میبردید پس Warzone Mobile نیز برای شما متفاوت بنظر نخواهد آمد چراکه گیم پلی آن روی همان حالت جهان باز مانند نسخه PC و کنسول وارزون تنظیم شده است اما اگر فقط از بازیکنان کالاف دیوتی موبایل هستید بزودی قادر به لمس تجربه ای متفاوت خواهید بود! اما بخش جالب بازی اینجاست که شرکت اکتیویژن قصد دارد بازی خود را با فناوری یکپارچه شده عرضه کند که در این میان امکان اشتراک گذاری آیتم ها میان گیمرها وجود خواهد داشت. طور مثال میتوانید اسلحه خود را به دوستتان بدهید و اقلامی که نیاز دارید را دریافت کنید بنابراین احتمالا امکان انتقال سی پی وارزون موبایل نیز بین بازیکنان وجود داشته باشد! این ویژگی میتواند باعث شود تا برای مدت زمان طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم آن شوید.

دانلود وارزون موبایل

خرید سی پی واروزن موبایل ، راحت تر از همیشه!

همانطور که گفتیم بعد از دانلود وارزون موبایل ، شما یک بازی کراس پلی را تجربه خواهید نمود به این معنی که تمامی محتوایی که مشاهده میکنید بین وارزون PC و کنسول ، مدرن وارفر 3 و وارزون موبایل مشترک خواهد بود پس اگر در یکی از این عناوین اقدام به خرید سی پی و یا اسکین یا بتل پس بکنید در واقع آن را برای همه بازیها خریداری نموده اید و به آن دسترسی خواهید داشت که این موضوع به خودی خود بحث خرید سی پی وارزون موبایل را برای علاقمندان آن آسان میکند!

اما اکتیویژن در آخرین آپدیت بازی که پیش از انتشار جهانی انجام شد کار را حتی ساده تر کرده و در هنگام اجرای وارزون موبایل به شما امکان لاگین به اکانت با استفاده از بتل نت ، استیم ، سونی و ایکس باکس را فراهم کرده! به بیانی ساده تر ، دست فروشگاه های معتبری همچنون وارزون سیتی برای خرید CP بر روی اکانت شما باز است و میتواند از پلتفرم هایی که قیمت ارزانتری دارد برای شما سی پی تهیه کند

لاگین وارزون موبایل با بتل نت و استیم | واروزن سیتی

کالاف موبایل یا وارزون موبایل؟ مسئله این است!

به عقیده بسیاری از بازیکنان ، هیچ یک از بازیهای منتشر شده در این سبک نمیتواند جایگزین کالاف دیوتی موبایل باشد کمای اینکه تاکنون نیز عناوینی همچون پابجی موبایل و پابجی نیو استیت سعی در رقابت با این بازی داشتند و شکست خوردند اما با شروع دانلود وارزون موبایل و استقبال بینظر بازیکنان از آن اوضاع کمی تغییر کرد! اگر با نسخه PC و کنسول کالاف دیوتی وارزون آشنا باشید میدانید که اکتیویژن در این عنوان سعی کرده تا فضای نبرد در یک جنگ را به واقعیترین شکل ممکن در اختیار بازیکن قرار دهد. درواقع تنوع در محیط‌ ها ، نقشه‌های جذاب و افکت‌های صوتی متناسب با اقدامات و نبردها باعث شده تا بازیکنان احساس کنند که واقعاً در میان نبردها و ماجراجویی‌های پرهیجان این گیم حاضر شده‌اند. علاوه بر این ، طراحی شخصیت‌ها، سلاح‌ها، وسایل نقلیه و تجهیزات با جزئیات بالا و متنوع، حس تعامل و ارتباط با دنیای گیم را تقویت می‌کند و بازیکنان را به حداکثر هیجان و اشتیاق برای شرکت در مأموریت‌ها و نبردهای گیم ترغیب می‌کند.

حال تصور کنید تمامی ویژگی های گفته شده را بتوانید روی گوشی موبایل خود با کنترل‌های لمسی بهینه‌شده تجربه کنید و این امکان را داشته باشید که تمامی پیشرفت خود را به نسخه PC نیز انتقال دهید! دراینصورت کدام بهتر است؟ دانلود وارزون موبایل؟ یا دانلود کالاف دیوتی موبایل؟ حقیقت این است که اگرچه وارزون موبایل هنوز در اول راه خود است و مدتی زمان خواهد برد تا از نظر رفع باگ ها ، بهبود سازگاری با گوشی ها  و افزایش سطح گرافیک به کالاف دیوتی موبایل برسد اما با وجود مزیت هایی که شرکت اکتیویژن برای وارزون موبایل در نظر گرفته (مثل کراس پلی بودن آن با PC و همچنین محتوای مشترک با مدرن وارفر 3) قطعا میتوان گفت وارزون موبایل در آینده ای نچندان دور جای کالاف دیوتی موبایل را در گوشی های بازیکنان خواهد گرفت!

آپدیت : 21 فروردین ماه 1403
ورژن : 3.4.1.17890308

طبق اطلاعات اپ استور ، وارزون موبایل قرار است بهار 1403 برای iOS عرضه شود که قطعا در همین تاریخ نیز برای اندروید منتشر میشود!

درحال حاضر وارزون موبایل فقط برای استرالیا ، برزیل ، سوئد و نروژ قابل دسترس است ولی بزودی ریجن های بیشتری نیز افزوده میشود

Warzone Mobile
دانلود بازی Warzone Mobile با لینک مستقیم

آموزش نصب و آپدیت وارزون موبایل

1 – فایل وارزون موبایل را با کلیک روی گزینه سبز دانلود نمایید
2 – برنامه نصب کننده را با کلیک روی گزینه قرمز دانلود نمایید
3 – برنامه نصب کننده را اجرا کرده و دسترسی های لازم را بدهید
4 – روی دکمه Install کلیک و فایل بازی را انتخاب نمایید
5 – منتظر بمانید تا عملیات نصب به پایان برسد!


پیشنهاد میشود برای اجرای وارزون موبایل از اپلیکیشن الکترو یا رادار گیم استفاده کنید

دانلود فایل اصلی | Warzone Mobile 3.4.1.17890308
Download apk - 1.8GB
دانلود نصب کننده | SAI Installer
Download apk - 4MB
دانلود الکترو DNS (مخصوص اجرای وارزون موبایل)
Download apk - 13MB
دانلود رادار گیم (مخصوص اجرای وارزون موبایل)
Download apk - 40MB
Show/Hide حداقل سخت افزار مورد نیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest

4K نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
× شارژ سی پی وارزون موبایل