بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل در سیزن 11

سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل حدود یک ماهی است که شروع شده و بسیاری از اسلحه‌های مختلف دچار تغییرات عمده‌ای شده است ولی در حالی که بسیاری از سلاح‌های موجود در بازی برای پیروزی در مسابقات کاملاً مناسب عمل کرده و میکنند سلاح‌هایی نیز وجود دارد که طرفداران نباید آن‌ها را از دست بدهند! یکی از بازیکنان حرفه‌ای و محبوب به نام Furg بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل را برا فصل جدید رتبه‌بندی کرده که می‌تواند برای طرفداران بازی در میادین نبرد به نحو احسن کمک کند. اگر می‌خواهید قهرمان بی چون و چرای فصل جدید شوید و یا قصد خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای ارتقا سلاح های خود را دارید بهتر است به موارد معرفی شده در این مقاله گوشه چشمی داشته باشید.

 

تک تیرانداز مدل DL Q33

یکی از بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل که میتوان به آن اشاره کرد سلاح تک تیرانداز محبوب DL Q33 است که به خوبی به عنوان بازوی قدرت شما عمل خواهد کرد. این سلاح از لحاظ عملکرد تضمینی‌ترین سلاح تک تیرانداز در بازی بوده و حتی در بردهای بسیار طولانی نیز دشمنان را از پا در می آورد. سلاح DL Q33 پتانسیل تبدیل به گزینه‌ای برجسته برای بازیکنان در حالت‌هایی مانند Search & Destroy را دارد. با این حال، برای حالت‌هایی مانند Respawn، بازیکنان می‌توانند سلاح SVD (دراگانوف معروف یا همان قناصه خودمان) را نیز امتحان کنند، زیرا سرعت شلیک بالاتری دارد. علاوه بر این، مخاطبان گرامی می‌توانند با تجهیز سلاح SVD به دوربین 4x، حسابی به امر هدشات مشغول شوند و نگذارند حریفان قدم از قدم بردارند.

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

 

سلاح مدل M13

در سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل بود که اکتیویژن از سلاح M13 رونمایی کرده و آن را به بازی اضافه کرد که البته بلافاصله تبدیل به گزینه مورد علاقه طرفداران مدل تهاجمی اسلحه (Assault Rifle) شد. نکته جالب اینجاست که M13 در سیزن جدید همچنان کارآمدی خود را حفظ کرده و بازیکنان می‌توانند با تعویض قطعات مختلف آن اقدام به آپگرید کردن سلاح بکنند که به طرز معجزه آسایی عملکرد سلاح را بالا می‌برد. این سلاح در یک کلام برای نبرد نزدیک عالی است و اگر حوصله اسنایپر شدن را ندارید، صد در صد سلاح M13 به دردتان خواهد خورد.

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

 

سلاح مدل CBR4

اضافه شدن سلاح CBR4 SMG به لیست بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل احتمالا ممکن است شما را متعجب کند چراکه لگد زدن این سلاح باعث می‌شود که دقت کافی نداشته باشد بنابراین میتوان گفت آنچنان هم مورد توجه بازیکنان نخواهد بود اما بازهم مانع از برتری CBR4 SMG نمی‌شود! بشخصه این سلاح را به پلیرهایی پیشنهاد می‌کنم که می‌توانند همزمان با لگد زدن، روی نشانه‌گیری کنترل داشته باشند و بتوانند دمیج قابل توجهی بر حریف بزنند. پس اگر شما جزو پلیرهایی هستید که مانند یک سامورایی که کاتانا را جزوی از بدنش می‌داند می‌توانید بر CBR4 SMG تسلط داشته باشید و خواهید توانست کاملا از قدرت وحشتناک این سلاح استفاده کنید.

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

 

سلاح مدل Type 25

وقتی صحبت از تفنگ‌های تهاجمی (Assault Rifle) به میان می‌آید، باید اعتراف کرد که هیچ چیز بهتر از سلاح Type 25 در کالاف دیوتی موبایل وجود ندارد. در پارامترهایی مانند سرعت آتش، مقدار دمیج و نشانه‌گیری آمار بسیار خوبی دارد. اگرچه با یک خفه کن مقدار دمیجش کاهش پیدا می‌کند اما باز هم کشنده است و می‌تواند در کسری از زمان حریف را کله‌ پا کند. در کل هر انتظاری که از یک سلاح تهاجمی دارید، Type 25 آن را برای شما برآورده می‌کند و قطعا میتواند جزو لیست بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل باشد

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

 

سلاح مدل SKS

این هم یکی از انتخاب هایی است که به عنوان بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل ممکن است برای برخی غافلگیرکننده باشد، با این حال سلاح نیمه خودکار SKS بهترین سلاح در سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل است، اما به شرط آن که در دستان یک بازیکن ماهر که نحوه استفاده از آن را می‌داند و به نوعی با آن انس گرفته استفاده شود. اگر شما بر این سلاح تسلط دارید که هیچ اما کسانی که تسلط ندارند و دوست دارند از آن استفاده کنند، باید بدانند که با مهارت کافی خواهند توانست تنها با دو گلوله حریف را از پا دربیاورند. در غیر اینصورت بلافاصله موقعیتتان معلوم خواهد شد و با آبکش آشپزخانه فرقی نخواهید داشت.

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

 

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل سیزن 6 و 7 امسال

حالا که بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل در سیزن جدید را برسی کردیم بد نیست نگاهی هم به سیزن های قبل بیندازیم! البته همانطور که قبلا هم گفتیم توجه داشته باشید که اگرچه این لیست با تمرکز و دقت بالایی جمع‌آوری شده است، اما قطعیت صددرصدی ندارد و شما بسته به ترجیح و نوع اقدامات خود می‌توانید به نحو دیگری عمل کنید چراکه در برخی اوقات محبوبیت یک سلاح ربطی به قدرت شلیک و… ندارد. این لیست بر اساس آپدیت‌ها، تنظیمات جدید در نقشه‌ها، شرایط پیشین ابراسلحه‌ها و تغییرات و امکانات جدید بازی تنظیم شده است.

 

بهترین مسلسل : پی‌ پی 19 بیزون

ظاهرا در نسخه جدید کالاف دیوتی موبایل اسلحه PP19 Bizon آپدیت‌ شده و از قدرت بیشتری برخوردار است به‌گونه‌ای که می‌توان آن را یکی از بهترین اسلحه های این بازی نامید! جالب است بدانید بعد از آزمایش و تجربه‌های بسیار، حالا به جرئت می‌گوییم که پی‌پی 19 قدرتمندترین مسلسل موجود در نسخه جدید بازی است! تخریب این اسلحه در هدف‌گیری سر و سینه به میزان قابل‌توجهی بالا رفته است. مثل بهترین اِی‌آر، پی‌پی 19 هم در حرکات سریع عملکرد خوبی دارد و همین موضوع باعث می‌شود این اسلحه در شرایطی که نیاز به حرکات سریع و نرم دارید، همچون کلید پیروزی شما عمل کند.

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

 

بهترین اسلحه تک‌تیرانداز: ام‌کی‌ 2 کاربین

قطعا این نام نیازی به معرفی نخواهد داشت! اگرچه ام‌کی 2 کاربین (MK2 Carbine) قدیمی بارها وارد لیست بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل شد و گاهی هم از آن خارج شد اما خب واقعیت این است که همه‌ ما شیفته این تفنگ هستیم! این سلاح بارها به شکل‌های مختلف در بازیهای کالاف دیوتی حضور داشته و به یکی از ارزشمندترین تسلیحات جنگی تبدیل شده است که یکی از دلایل محبوبیتش هم قدرت و کیفیت آن به‌عنوان تک‌تیرانداز در کنار سبکی و کنترل آسانش است. اگر دوست دارید هدف‌گیری سریعی داشته باشید، بدانید که ام‌کی2 با الحاقات متنوعش در نسخه جدیدکالاف دیوتی موبایل منتظر شماست.

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

 

بهترین تیربار سبک (ال‌ام‌جی) : هولگر 26

در سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل اسلحه چاپر نیمکت‌نشین شده است بنابراین در غیاب آن باید به هولگر26 (Holger 26) یک شانس حضور بدهیم. اگرچه هولگر26 قدرت تخریب پایینی دارد اما توانسته این موضوع را با فایر‌ ریت بالا و مدت‌زمان طولانی‌تری در تخریب پوشش دهد که همین موضوع باعث شده تا خود را در لیست بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل جای دهد! درواقع آنچه هولگر 26 را به یکی از بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل تبدیل می‌کند این است که می‌توانید از یک فاصله‌ زیاد و امن با شلیک‌های پی‌در‌پی و مداوم، محوطه وسیعی را پوشش دهید. در همین حین، می‌توانید به هدف خود نیز نزدیک شوید؛ چرا که کنترل این تفنگ چندان دشوار نیست و جلوی دست‌و‌پا را نمی‌گیرد.

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی