فصل دوم وارزون 2

فصل دوم وارزون 2 | همه چیز راجب بتل پس ، مپ و اسلحه جدید!

همینطور که هر روز به زمان انتشار فصل دوم وارزون 2 نزدیک میشویم جزییات جدیدی نیز از آن منتشر میشود که بازیکنان را بیش از پیش هیجان زده میکند! مدت‌هاست که از شروع اولین فصل اول وارزون 2 می‌گذرد و بازیکنان با انواع و اقسام باگ‌های آن کنار آمده‌اند تا سیزن جدید در اختیار آن‌ها قرار بگیرد؛ فصلی جدید که تا چند روز دیگر به صورت رسمی آغاز خواهد شد که در واقع قرار است تا تغییرات بسیاری را به عنوان Warzone 2 اضافه کند و شاید مهم‌ترینش بازگرداندن حالت Resurgence باشد.

 

فصل دوم وارزون 2

 

تاریخ شروع فصل دوم وارزون 2

با توجه به گفته های شرکت اکتیویژن و همچنین تاریخ تمام شدن بتل پس فصل اول بنظر می‌رسد که فصل دوم وارزون 2 قرار است در تاریخ 26 بهمن (15 فووریه) شروع شود و روز قبل از آن بروزرسانی مرتبط با آن برای بازیکنان قابل دسترس خواهد بود بنابراین توصیه میکنیم از هم اکنون خود را با خرید سی پی وارزون 2 برای بتل پس سیزن جدید آماده کنید

 

تغییرات فصل دوم وارزون 2 چه مواردی هستند؟

فصل اول وارزون 2 با توجه به آمار و تعداد بازیکنان عملا یک شکست برای کمپانی اکتیویژن محسوب شد که خب طبیعی نیز بود چراکه سیزن اول هر بازی آنلاینی قاعدتا مشکلات بسیاری خواهد داشت تا با مرور زمان رفع شوند اما نکته قابل توجه اینجاست که وقتی سازندگان یکبار تجربه عرضه نسخه‌ای از وارزون را داشته‌اند کمی عجیب است که حال در انتشار و بهبود نسخه دوم آن شکست خورده باشند!

اما ظاهرا بالاخره انتظارها درحال به پایان رسیده است و بسیاری از طرفداران و بازیکنان قدیمی سری کالاف دیوتی بیصبرانه خواهان شروع فصل دوم وارزون 2 هستند تا ببینند که چه تغییراتی روی این عنوان اعمال می‌شود تا آن‌ها را به سمت تجربه مجدد بتل رویال در ال مزرح و مپ تکتیکال جدید بکشاند.

 

+ نقشه جدید جزیره آشیکا

ظاهرا طبق چیزی که ویدیوهای منتشر شده نشان میدهد جزیره آشیکا قرار است جایگزین خوبی برای مپ ریبرث (Rebirth Island) باشد که قبلا در وارزون 1 شاهد آن بودیم. در واقع تاکنون تنها دو نقشه تکتیکال کوچک برای سری وارزون عرضه شده که یکی ریبرث و دیگری Fortune’s Keep نام داشت. این در حالی است که نقشه سوم از هر دو مدل قبلی بسیار بزرگ‌تر است! اما جالب است بدانید این نقشه جدید در ژاپن قرار دارد و خانه‌های سنتی آن که در کنار کانال‌های آبی دیده می‌شوند قطعا مورد توجه بازیکنانی قرار خواهد گرفت که از سیستم شنا کردن در بازی لذت می‌برند. لازم به ذکر است که این مپ به جز حالت Resurgence برای بخش DMZ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

فصل دوم وارزون 2 - جزیره اشیکا وارزون 2

 

+ قابلیت Restore Honor وارزون 2

همانطور که میدانید تم جدید در فصل دوم وارزون 2 درباره ژاپن بوده و جزیره آشیکا هم در این کشور قرار دارد بنابراین هر بازیکنی که در این خاک کشته شود یک پلاک افتخار را از خود به جای می‌گذارد که بعدا خود آن فرد بعد از بازگشتن به بازی یا توسط یارانش از محل کشته شدن او برداشته شود اما قسمت جالب پلاک اینجاست که با برداشتن آن مقداری پول و یک رادار کوتاه مدت را نیز دریافت می‌کنید که هم جای دشمنان و هم جای جعبه‌های اطراف را مشخص خواهد کرد.

فصل دوم وارزون 2

 

+ بتل پس فصل دوم وارزون 2

اینبار در خرید بتل پس وارزون 2 شک نکنید! همانند سیزن های قبلی در بتل پس فصل دوم بازی وارزون 2 نیز به نظر می‌رسد که 100 تایر جایزه برای باز کردن وجود خواهد داشت اما مشخص نیست که آیا سیستم باز کردن آیتم‌های آن باز هم مثل سیزن اول خواهد بود یا اینکه روال به بتل پس وارزون 1 و شاهد یک روند خطی در باز کردن سطح جوایز باشیم. با اینحال بتل پس پیش رو همچنان جذاب بنظر میرسد و میتوان انتظار داشت اسلحه جدید، اپراتور متفاوت و دو اسکین خاص برای شخصیت‌های رز (Roze) و نوا (Nova) را شاهد باشیم! همچنین سه اسلحه جدید در دسته‌های رایفل، شاتگان و تکتیکال اضافه خواهند شد که به ترتیب، ISO Hemlock و KV Broadside و Crossbow خواهند بود. دو شمشیر Dual Kodachis نیز در کنار سلاح Tempus Torrent که یک Marksman Rifle است نیز در فصل دوم بازی وارزون 2 در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

بتل پس فصل دوم وارزون 2

 

تغییرات اساسی گیم پلی در راه وارزون 2

این همه ی ماجرا نیست! علاوه بر مواردی که ذکر شد مثل مپ جدید اسلحه و اسکین‌هایی که به بازی اضافه می‌شوند ، گیم پلی نیز در فصل دوم وارزون 2 دستخوش تغییرات بسیاری خواهد شد که در ادامه به مهم‌ترین‌های آن اشاره میکنیم :

 

+ گولاگ تک به تک

همانطور که میدانید بازیکنان وارزون 2 تا پیش از این اعتراض زیادی به حالت دو به دو بودن گولاگ آن هم در مپ ال مزرح داشتند چراکه شکاف بزرگی بین سطح استعداد و شانس به وجود بیاید؛ طوری که اگر شما بازیکن خیلی خیلی خوبی هم باشید، باز هم با داشتن یک یار ابله ممکن است به راحتی توسط دشمنان خود از بازی حذف شوید! حالا  بسیاری از کاربران با شروع فصل اول از بازی وارزون 2 شکایت داشتند که واقعا چرا باید گولاگ در مپ ال مزرح در حالت دو به دو باشد. این موضوع باعث می‌شد تا

همچنین برخی مواقع ممکن است که یار شما در گولاگ از بازی خارج شود یا به هر دلیلی در حالت 2 به 1 قرار بگیرید که اصلا عادلانه نیست. حالا ظاهرا  اعتراضات جواب داده و سازندگان در فصل دوم وارزون 2 تصمیم گرفتند دوباره گولاگ تک به تک را به بازی بازمی‌گردانند تا با توجه به سطح استعداد و بازی خود در آن پیروز شوید.

فصل دوم وارزون 2

 

+ سیستم لوت بازی تغییر میکند!

اینطور که بنظر میرسد اکتیویژن قصد دارد تمامی تغیراتی را که با معرفی وارزون 2 در بازی ایجاد کرده بود را در فصل دوم وارزون 2 پس بگیرد و آن را به حالت قبلی بازگرداند! اضافه کردن سیستم لوت بدون بک پک یا همان کوله پشتی یکی دیگر از تغییراتی است که وارزون 2 را شبیه به وارزون 1 می‌کند. در این حالت، شما وقتی که دشمن را می‌کشید،‌ به جای اینکه کیف او روی زمین قرار بگیرد، تمامی آیتم‌هایی که به همراه داشته روی زمین می‌ریزد که باعث می‌شود تا سریع‌تر و بهتر لوت کنید.

البته هنوز مشخص نشده که آیا این موضوع باعث ایجاد تغییر خاصی در برداشتن کیف‌های متوسط و بزرگ در بازی توسط بازیکن خواهد شد یا که نه؛ چراکه برای مثال با برداشتن یک کیف بزرگ‌تر، بازیکنان می‌توانستند تا سه اسلحه را با خود حمل کنند که برای به همراه داشتن یک سلاح تک تیر، گزینه بسیار مناسبی بود. همچنین علاوه بر موارد فوق، آیتم‌ها در خانه‌ها و بخش‌های مختلف مپ‌های بازی نیز در فصل دوم وارزون 2 بهتر پخش خواهد شد تا بازیکنان راحت‌تر به پول بیشتر و سلاح دسترسی داشته باشند.

 

+ پهبادهای مخصوص پرواز

اگر به یاد داشته باشید در دو مپ تکتیکال قبلی که در وارزون 1 وجود داشت با استفاده از بالن هایی می‌توانستید دوباره با آسمان برگردید و در نقشه بازی جا به جا شوید. حال این جای این بالن‌ها با پهباد‌هایی خاص عوض شده و شما می‌توانید با استفاده از آن، کل نقشه جزیره آشیکا را بگردید! با این حال در نظر داشته باشید که این قابلیت اواسط فصل دوم بازی وارزون 2 اضافه خواهد شد. به هر حال این تغییرات مهم‌ترین جزئیاتی هستند که در سیزن جدید قرار است تا با به بازی وارزون 2 اضافه شوند، با این حال، احتمالا هنگام شروع فصل دوم وارزون 2 شاهد برخی ویژگی‌ها و نکات تازه خواهیم بود. همچنین هنوز اطلاعاتی درباره تغییرات اسلحه در این سیزن مشخص نشده و نمی‌دانیم که کدام سلاح به عنوان متا شناخته خواهد شد؛ گرچه واضح است که با آوردن اسلحه جدید به بازی، آن‌ها بیشترین قدرت را خواهند داشت.

فصل دوم وارزون 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی