کارت های تکامل یافته کلش رویال | وارزون سیتی

رنکینگ کارت های تکامل یافته کلش رویال (فوریه 2024)

کارت های تکامل یافته کلش رویال به شما امکان می‌دهد که در حین بازی کارت‌های معمولی خود را به سربازان قدرتمندتر ارتقا دهید. بدون شک، این تکامل ها می‌توانند افزوده‌هایی با تأثیر قابل توجه در دسته کارت‌های شما باشند. اما با تنها دو اسلات برای تکامل کارت در هر دسته، باید مطمئن شوید که کارت‌هایی که انتخاب می‌کنید، بهترین‌ها هستند.

برای کمک به شما در این مورد، ما تمام کارت های تکامل یافته کلش رویال را در این لیستی رده‌بندی کرده‌ایم.که توسط آن می‌توانید ببینید کدام‌ها را باید داشته باشید، کدام‌ها متوسط هستند و کدام‌ها را می‌توانید کنار بگذارید :

 

لیست رنکینگ کارت های تکامل یافته کلش رویال

همانطور که میدانید خرید رویال پس کلش رویال در هر سیزن جذاب تر میشود چراکه یکی از جاهایی است که میتوانید در آن شانس بیشتری برای تکامل کارت ها پیدا کنید اما بهتر است بدانید در حال حاضر فقط 12 کارت تکامل یافته در کلش رویال وجود دارد! در لیست رده‌بندی ما، آن‌ها را بر اساس محبوبیتشان در متا فعلی و عملکرد خوبی که در حین بازی داشته‌اند، رده‌بندی کرده‌ایم. لیست رده‌بندی با S شروع می‌شود که بهترین کارت های تکامل یافته در بازی را در حال حاضر نشان می‌دهد. هر چه به پایین‌تر بروید، قدرت تکامل ها کمتر می‌شود و در نهایت با F به پایان می‌رسد که متأسفانه بدترین کارت های تکامل یافته کلش رویال را نشان می‌دهد.

 

رنکینگ کارت های تکامل یافته کلش رویال | وارزون سیتی

 

بهترین تکامل کارت در کلش رویال

به عقیده بسیار از بازیکنان ، بهترین تکامل کارت‌ در بازی کلش رویال که سوپرسل توانسته تاکنون اجرا کنید شامل تکامل Firecracker، Knight، Barbarians و Skeletons میباشد و جالب است بدانید Firecracker به عنوان محبوب‌ترین تکامل برای بسیاری از بازیکنان شناخته می‌شود. قابلیت ایجاد ضربه اولیه منفجر کننده و سپس ضربه‌های کوچکتر در منطقه‌ای کوچک، او را به یک گزینه بسیار چند منظوره در هر شرایطی در طول نبرد تبدیل می‌کند.

 

از طرف دیگر، Knight و Barbarians به خاطر سلامتی بالا و خروجی ضربه قوی شناخته می‌شوند. قابلیت‌های ویژه آن‌ها، به ترتیب سپر حرکتی و سرعت حمله و حرکت بیشتر است که آن‌ها را پس از رهاسازی به یک نیروی غیرقابل مقاومت تبدیل می‌کند!

 

با Skeletons Evolution شما در یک رویای پراکنده قرار دارید. از آن‌ها برای مشغول نگه داشتن دشمنان در حالی که سایر نیروهای خود حمله می‌کنند استفاده کنید یا به سادگی آن‌ها را برای سرنگون کردن حریفان مستقر کنید. قابلیت ویژه آن‌ها به آن‌ها امکان می‌دهد با هر حمله بیشتری اسکلت تولید کنند و این امر آن‌ها را تقریباً بی‌مرگ می‌کند اگر کارت‌های خود را به درستی بازی کنید.

 

بهترین تکامل کارت در کلش رویال | وارزون سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی