شاگرد سازنده کلش اف کلنز | سازنده کارآموز کلش اف کلنز

شاگرد سازنده در کلش آف کلنز : کارگر جدید برای تسریع آپگرید⚡️

برای کارگران خود کارآموز استخدام کنید! قطعا تعجب برانگیز است اما درست خواندید! سوپرسل در اولین پیشنمایش آپدیت ژانویه 2024 کلش اف کلنز ، اقدام به معرفی ساگرد سازنده نمود که شخصیت جدیدی برای تسریع آپگریدهای دهکده اصلی است. سازنده کارآموز در تاون هال 10 باز میشود و هزینه استخدام آن 500 جم و برای همیشه خواهد بود پس میتوان گفت نقش خرید جم کلش اف کلنز در بازی پررنگ تر خواهد شد اما این تمام ماجرا نیست و با توضیحات تکمیلی این پیشنمایش همراه باشید…!

 

همه چیز راجب شاگرد سازنده کلش اف کلنز!

همانطور که در بالا نیز گفتیم ، خلاقیت های سوپرسل در کلش اف کلنز تمامی ندارد و حالا میتوانید برای سریع تر کردن روند آپگرید ساختمان و هیروها ، برای کاربران خود شخصیت جدیدی به نام شاگرد سازنده یا سازنده کارآموز (Builder’s Apprentice) استخدام کنید. چطور شاگرد سازنده را در کلش اف کلنز بگیریم؟ این شخصیت از طریق فروشگاه بازی برای تاون هال 10 به بالا در دسترس است و هزینه ساخت آن 500 جم بصورت یکبار برای همیشه میباشد. برای خرید آفر سازنده کارآموز (3 دلاری) کلیک کنید!

هزینه ساخت شاگر سازنده کلش اف کلنز

شاگرد سازنده چگونه کار میکند؟ این شخصیت میتواند در هر 23 ساعت ، 1 ساعت به هر کارگر کمک کند و با توجه به لولی که دارد از 1 تا حداکثر 8 ساعت در روز از زمان ساخت یا آپگرید هرچیزی در دهکده اصلی کسر نماید.

درواقع سازنده کارآموز دارای 8 لول است که در هر لول ، 1 ساعت به تایمی که میتواند از زمان ساخت یا آپگرید یک سازه کسر کند ، افزوده میشود! جزییات ارتقا این شخصیت برای تاون هال های مختلف آمده است :

  • لول 1 »» تاون هال 10 : 500 جم
  • لول 2 »» تاون هال 10 : 500 جم
  • لول 3 »» تاون هال 11 : 750 جم
  • لول 4 »» تاون هال 11 : 750 جم
  • لول 5 »» تاون هال 12 : 1000 جم
  • لول 6 »» تاون هال 12 : 1000 جم
  • لول 7 »»تاون هال 13 : 1000 جم
  • لول 8 »» تاون هال 14 : 1000 جم

بطور کلی 6500 جم نیاز است تا شاگرد سازنده به لول مکس برسد اما در اینصورت میتوانید در هر روز ، 8 ساعت از زمان ساخت یا آپگرید هرچیزی در دهکده اصلی کسر کنید! توجه داشته باشد که این شخصیت را فقط در دهکده اصلی میتوان استفاده نمود و در بیلدربیس یا پایتخت کلن کارایی ندارد!

نحوه کارکرد سازنده کاراموز کلش اف کلنز

1 دیدگاه
  1. سلام من کارگر کارآموزی خریدم با ۵۰۰ جم یکبار مصرف کردم اینجوری که معلوم است هر دفعه باید 500 جم بدهید کلاهبرداری است عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی