کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر! + سیستم مورد نیاز⚡️

بله درست خواندید! کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر منتشر خواهد شد! از زمان عرضه‌ی نسخه موبایل بازی کالاف دیوتی، این بازی برای اکتیویژن موفقیت بزرگی بوده و میلیاردها دلار درآمد کسب کرده است. با این حال، بازیکنان در طی این سالها همواره علاقه‌مند به عرضه‌ی رسمی نسخه PC آن نیز بوده‌اند که تجربه بازی کنسولی را به آنها ارائه دهد.

خوشبختانه اخبار لو رفته نشان می‌دهد که نسخه PC ممکن است در آینده ای بسیار نزدیک منتشر شود و برخلاف نسخه‌های شبیه‌ساز یا پلتفرم‌های دیگر، بازیکنان می‌توانند انتظار تجربه‌ای کاملاً رایگان را در دستگاه‌های پیشرفته داشته باشند. پس اگر شما نیز در انتظار کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر هستید در ادامه به برسی مواردی که میدانیم خواهیم پرداخت :

 

کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر منتشر میشود؟

به گفته لیکرها قرار است کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر در آینده ای نه چندان دور به صورت رسمی منتشر شود اما در حال حاضر نیز نسخه ای اولیه از آن آماده شده است که فعلا فقط در چین قابل دسترس بوده و توسط بازیکنان این کشور درحال تست و آزمایش میباشد. اگرچه جزئیات زیادی هنوز منتشر نشده است، اما نسخه PC کالاف دیوتی موبایل قرار است به بازیکنان امکان دسترسی به بازی را بدون نیاز به شبیه‌ساز یا پلتفرم آنلاین دیگری بدهد پس توصیه میکنیم از هم اکنون به فکر خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نیز باشید چراکه بزودی قیمت آن افزایش خواهد یافت

 

کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر

 

حداقل سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر

اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی از نسخه PC کالاف دیوتی موبایل منتشر نشده اما یکی بازیکنان که بنظر میرسد چینی هم باشد در توییتر جزییاتی از حداقل سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر لو داده است که به شرح زیر میباشد :

 

  • Intel Core i5 4590 CPU یا بالاتر
  • 8GB memory یا بهتر
  • NVIDIA GeForce GTX 750 Ti یا بالاتر
  • Windows 7 به بالا

در یک پست دیگر در توییتر، کاربری بیان کرده است که نسخه آزمایشی فعلی کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر به طور پیشفرض نیاز به سخت افزار ضعیف تری نسبت به شبیه‌ساز موجود برای اجرای کالاف دیوتی موبایل دارد. اگر این وضعیت تا زمان عرضه ادامه یابد، می‌تواند به بسیاری از بازیکنان اجازه دهد تا بدون نیاز به ارتقای سخت‌افزاری سیستم خود، از نسخه PC لذت ببرند!

 

اکانت کالاف موبایل به نسخه PC متصل خواهد شد؟

بر اساس گفته های بازیکنانی که نسخه تستی چینی کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر رو تست کرده اند ، بنظر میرسد سیستم ذخیره سازی یکسانی برای هردو نسخه PC و موبایل داشته باشیم بنابراین به احتمال زیاد شما میتوانید با اتصال بازی خود به حساب اکتیویژن ، هم در موبایل و هم در PC اکانت خود را فراخوانی کنید اما نکته جالب اینجاست که لابی های دو نسخه از یکدیگر جدا خواهند بود!

به بیانی ساده تر ، شما قادرخواهید بود با دوستانتان در نسخه موبایل (یا بالعکس) هم تیمی شوید و به بازی بپردازید اما محیط کاربری شما در کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر کاملا با چیزی که در موبایل مشاهده میکنید متفاوت خواهد بود!

 

کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر - سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی موبایل PC

 

جزییات گفته شده در بالا تمام چیزی بود که درحال حاضر از نسخه PC کالاف دیوتی موبایل منتشر شده و زمان انتشار آن نیز هنوز مشخص نیست بنابراین لطفا توجه داشته باشید که امکان تغییر در هریک از موارد گفته شده تا زمان انتشار رسمی وجود دارد! تیم وارزون سیتی به محض انتشار اخبار جدیدتر از کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر ، آن را در همین مطلب اطلاع رسانی خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی