CP رایگان کالاف دیوتی موبایل

مکانیزم جدید دریافت CP رایگان کالاف دیوتی موبایل

بنظر میرسه اکتیویژن تصمیم گرفته بخش تورنومنت بازی را کمی جذاب تر کرده و با افزودن CP رایگان کالاف دیوتی موبایل به عنوان پاداش ، بازیکنان را بیشتر از قبل به شرکت در تورنومنت ترقیب کند! متن زیر اطلاعیه رسمی اکتیویژن در اینباره میباشد  :

 

پس از آنکه مدت طولانی از اضافه شدن تورنومنت به بازی می‌گذرد، به این نتیجه رسیدیم که دریافت CP از جدول لیدربورد مسابقات برای اکثر بازیکنان دشوار است. ما در نظر داریم که همه بازیکنان شرکت کننده در تورنومنت بتوانند فرصت دریافت CP را داشته باشند، نه تنها محدود به تعداد کمی از بازیکنان پیشرو. بنابراین، ما یک سیستم گردونه رایگان جدید به بخش تورنومنت اضافه می‌کنیم

 

CP رایگان کالاف دیوتی موبایل - سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل

 

اگر بخواهیم توضیحات اکتیویژن را با زبانی ساده تر بیان کنیم باید گفت با تکمیل بتل پس رایگان و پریمیوم تورنومنت و پس از کسب توکن برای چرخش گردونه‌ی شانس میتوان در جدول امتیازات تورنومنت CP رایگان کسب کرد اما به چند نکته نیز باید توجه داشته باشید :

  • اول اینکه پاداش های CP رایگان کالاف دیوتی موبایل روی سرور بازیکن محدود است و برگردانده نمی شود بنابراین پس از رسیدن به محدودیت دریافت CP بازیکنان بعدی دیگر قادر به دریافت نخواهند بود.
  • دوم اینکه هر بازیکن فقط می تواند هفته ای یک‌بار هرکدام از جوایز سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل را دریافت کند.
  • و سوم اینکه محدودیت های دریافت CP هر چهارشنبه ریست می شوند.
3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی