سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل - سیزن 10 کالاف موبایل

همه چیز راجب سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

به جام جهانی 2022 در سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل خوش آمدید! بله درست شنیدید با شروع جام جهانی اکثر بازیها ازجمله کالاف دیوتی موبایل نیز سعی کردند تا به نحوی حال و هوای فوتبالی به خود بگیرند اما شاید بتوان گفت اکتیویژن یکی از مهم‌ترین آپدیت‌ها را برای کالاف موبایل در این سیزن منتشر کرده چراکه اولین حضور نیمار ، مسی و پوگبا به شگفتی‌های این بازی اضافه کرده است ولی این تمام ماجرا نیست! نقشه‌ها و اسلحه‌های جالب سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل که World Class یا کلاس جهانی نام گرفته هم شما را هیجان‌زده خواهد کرد پس اگر برای خرید سی پی و فعالسازی بتل پس کالاف دیوتی موبایل تردید دارید تا انتها با ما همراه باشید تا چرخی در این دنیای جدید بزنیم.

 

اولین اسکین Mythic برای اپراتور

همه ی ما در فصل‌های قبلی اسکین‌ میتیک برای اسلحه‌های مختلف را دیده بودیم که البته بسیار هم پرطرفدار هستند و بسیاری از کاربران شانس خود را برای داشتن آنها با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل امتحان میکنند اما هیچوقت یک اپراتور را در اسکین میتیک ندیده بودیم! در سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل شاهد اولین اسکین اپراتور در این دسته هستیم که برای اولین بار در تاریخ بازی رخ میدهد و ظاهرا به شکل Spectre-Hunter T-3 نیز خواهد بود. این فیگور کاملا مسلح با طراحی‌ آبی و قرمز فضای بازی را جذاب‌تر کرده است و ترکیب آن با اسلحه‌های Mythic‌ در این آپدیت به شدت خیره‌کننده است.

سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل - اسکین میتیک کالاف

 

مپ جدید از کالاف دیوتی جنگ سرد

یک خبر خوب برای دوستداران نسخه جنگ سرد کالاف دیوتی! یک مپ جدید که با عنوان Crossroads شناخته میشود از این سری به سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل افزوده شده که البته باید گفت تفاوت‌هایی با نسخه اصلی دارد چراکه شاهد یک نقشه کاملا پوشیده از برف نیستیم و ورژن کوچک‌تری را در Crossroads Strike تجربه خواهیم کرد. در طول این سال‌ها ورژن‌های مختلفی از Strike را در کالاف دیده‌ایم و به نظر می‌رسد این نقشه جدید قرار است کمی خشن‌تر و شلوغ‌تر باشد.

 

بازگشت پرقدرت LAPA SMG

مدت‌ها بود که شایعه حضور یک ساب‌ماشین‌گان که کنترل راحت‌تری داشته باشد در بین گیمرهای کالاف وجود داشت و حالا LAPA SMG قرار است دوباره چنین نقشی برای گیمرها ایفا کند. یک SMG که در فواصل متوسط خوب عمل می‌کند و قدرت آتش و دقت بسیار بالایی دارد. حالا باید منتظر ماند و دید که گیمرها نسبت به این اسلحه چه واکنشی دارند و آیا به یک تفنگ کلیدی و پرکاربرد در این سیزن تبدیل خواهد شد یا نه؟

سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل - بتل پس کالاف دیوتی موبایل

از داخل دیوار شلیک کنید!

اگر همیشه دلتان خواست از پشت دیوارها به دشمن شلیک کنید شاید این یک مژده برای شما باشد چراکه در سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل شاهد یک قابلیت جدید برای اپراتور هستیم که می‌تواند برای حریف‌های شما به شدت مرگبار باشد. شما یک تفنگ ریلی مرگبار دارید که می‌توانید هر بار آن را پر کنید و حتی از داخل دیوار هم شلیک کنید و حریف‌تان را بکشید. اگر پشت یک مانع هستید و دشمن‌ را می‌بینید بدون اینکه او متوجه حضور شما شود می‌توانید از پشت همان مانع به او شلیک کنید. به این اسکیل جدید Ballista یا بالیستا گفته می‌شود.

 

بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل یا دیگر سیزن ها؟

اگر در خرید بتل پس مردد هستید با بگوییم سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل یک بتل پس کاملا متفاوت و جدید از دیگر سیزن ها برای شماست که پاداش‌های هیجان‌انگیزی هم دارد. برای مثال اسکیل‌های بالیستا در تایر 14 و LAPA SMG در تایر 21 باز خواهند شد که با خریدهای داخل بازی می‌توانید اسکین‌ها و لباس‌های جدید از جمله اسکین پوگبا را از آن خودتان نمایید

اما یکی از مهمترین ویژگی های آپدیت جدید بازگشت قابلیت Battle Pass Vault است که توسط آن می‌توانید توسط سی پی کالاف دیوتی موبایل بتل پس‌ های گذشته را نیز خریداری و استفاده کنید. به طور مثال اگر در یک ماه نتوانستید از برخی اسکین‌ها و لباس‌ها استفاده کنید می‌توانید ماه‌های بعدی دوباره سر بزنید تا هیچ چیزی را از دست ندهید بنابراین اگر بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل با تمامی این شگفتی ها بازهم شما را هیجان زده نکرد شاید این بهترین فرصت برای شما باشد تا بتل پس سیزن موردعلاقه خود را تهیه کنید

بتل پس سیزن های قبلی کالاف دیوتی موبایل - خرید بتل پس قبلی کالاف دیوتی موبایل

 

مسی ، نیمار و پوگبا جنگجوهای جذاب

اگرچه حضور داشتن شخصیت های دنیای فوتبال در یک بازی شوتر کجی عجیب است اما ظاهرا استراتژی جدیدی که کالاف دیوتی برای جذب کاربران در پیش گرفته تاکنون بسیارهم موفق بوده است. فکرش را بکنید که با لیونل مسی و یا نیمار با لباس‌ها و اسلحه‌ها و آیتم‌های جدید وارد میدان جنگ شوید و دشمنان را به رگبار ببندید! البته پوگبا هم یکی دیگر از گزینه‌هاست ولی این شخصیت ها فعلا تنها از طریق گردونه شانس و خرج سی پی کالاف دیوتی موبایل در دسترس است.

مسی در کالاف دیوتی موبایل - خرید اسکین مسی در کالاف موبایل

 

دیگر تغییرات سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

تغییراتی که تا اینجا گفته شد شاید از مهمترین مواردی بود که از چشم کاربر دیده میشد اما همچنان تغییراتی نیز وجود دارند که چندان در روند بازی محسوس نیستند. بمنظور شروع پرقدرت سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل بد نیست این نکات را نیز مطالعه بفرمایید :

 • * نقشه جدید Crossroads Strike
 • *  مهارت جدید Ballista EM3
 • * یک سیستم تستی به صورت محدود در اختیار گیمرها قرار گرفته تا Loadout مختلف را روی تمام اسلحه‌ها امتحان کنند بنابراین اگر گیمرها با این قابلیت ارتباط خوبی بگیرند به احتمال زیاد از حالت تستی خارج می‌شود و در فصل‌های بعدی شاهد طراحی کامل‌تر این سیستم خواهیم بود.
 • * تمام اتچیومنت‌ها برای اسلحه‌های فعال‌شده در دسترس خواهند بود.
 • * بازیکن‌ها می‌‌توانند با خرج کردن امتیازات آیتم‌های مختلف را با هم عوض کنند.
 • * در سیستم تستی جدید می‌توانید کلاس را برای آیتم‌های بتل‌ رویال فعال کنید.
 • * گیمرها می‌توانند هر ماه یک آیتم یا اسلحه جدید را به صورت قرضی داشته باشند.

 

آپدیت اسلحه‌ Mythic و تغییرات بتل رویال

بازیکنان اکنون در سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل می‌‌توانند انتخاب کنند که در تنظیمات اصلی بازی چه اسلحه‌هایی را ببیند و کدام اسلحه‌ها حذف شوند. به طور مثال می‌توان اسلحه‌هایی که کاملا مجهز هستند و فعلا نشدند حذف شده و دیده نشوند. همچین امکان انتخاب Combo Kill برای اسلحه‌های میتیک بعد از مرحله 2 آنلاک می‌شود. البته این قابلیت صرفا برای اسلحه‌های میتیک وجود دارد.

علاوه بر اسحله های میتیک سیستم بتل رویال نیز دست خوش تغیریاتی شده و گیم پلی جدیدی به نام Escort‌ که شامل دو راند است به سیزن 10 Call of Duty Mobile اضافه شده است. گیمرها می‌توانند در یک تیم دفاعی و یا یک تیم تهاجمی عضو شوند که هر کدام وظایف خاص خودشان را دارند. هدف اصلی تیم دفاعی محافظت از یک کامیون است و تیم تهاجمی باید سعی کنند این کامیون را از دست تیم دیگر خارج کنند.

 • * اضافه شدن Quick Strike برای بلاک کردن گلوله‌هایی که از طرف روبرو و به صورت مستقیم شلیک می‌شوند.
 • * دوچرخه هاور که می‌توانید توسط آن از روی آب و یا زمین حرکت کنید. یک دوچرخه تک‌نفره که سرعت خوبی هم دارد و می‌تواند مسیرها را برای شما به شدت نزدیک‌تر کند. در ضمن به خاطر کوچک بودن آن می‌‌توانید دور از چشم دشمنان حرکت کنید.

 

تغییرات تورنومنت و بهبودهای بازی

 • * عملکرد مکانیزم جام‌ها تغییر کرده و اکنون اگر برنده بازی باشید ممکن است جامی نگیرید چراکه جام‌ها به هر بازیکنی داده می‌شود. به بیانی ساده تر بازیکنی از یک تیم که بهترین عملکرد را داشته باشد شانس بیشتری برای گرفتن جام‌های بیشتر دارد.
 • * بازی‌های 4 راندی و بازی اضافه پولی حذف شده‌اند. دیگر خبری از این بازی‌ها نیست چرا که در فصل‌های قبلی فیدبک‌های خوبی نگرفته بودند.
 • * علاوه بر جام ها ، مکانیزم رتبه‌بندی هم تغییر کرده است. اگر اسم شما در لیدربورد وجود داشته باشد می‌توانید حداکثر 100 تروفی در تورنمت‌ها در طول یک هفته داشته باشید و بازی‌های اضافه هم حساب نخواهند شد. دلیل این تغییر بهبود عملکرد خود بازیکنان و تلاش برای بهتر شدن در هر بازی است.
 • * مودهای محبوب به تورنمنت‌ها اضافه شده‌اند. حالا می‌توانید Alcatraz یا Ground War یا برخی مدهای دیگر را هم در تورنمنت‌ها تجربه کنید.
 • * اسلحه جدید LAPA که یک ساب‌ماشین‌گان با آسیب بالا و دقت مناسب در فواصل متوسط است به سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل اضافه شده که می‌توانید با اتچمنت‌ های ویژه سرعت گلوله و قدرت آتش آن را بالاتر ببرید.
 • * اتچمنت جدید برای M16 – Wild Fire اضافه شده است. وقتی این اتچمنت را به M16 اضافه می‌کنید به یک اسلحه فول‌اتومات تبدیل می‌شود.
 • * می‌توانید لرزش صفحه هنگام شلیک را تغییر دهید تا تجربه شلیک شما به واقعیت نزدیک‌تر شود.
 • * کارایی HipFire و ADS بهبود پیدا کرده است و به این معناست که دقت اندازه‌گیری در اسلحه‌های مختلف تا حد زیادی بالاتر رفته و شلیک‌های تصادفی کمتری خواهید داشت.
 • * انیمیشن شلیک بهینه شده و حتی اگر شلیک‌های پشت سر هم داشته باشید همچنان دید واضح‌تری نسبت به چیزی که اتفاق می‌افتد دارید.
 • * افکت‌های صوتی اسلحه‌ها و مخصوصا اسلحه‌های کلاسیک هم تغییر کرده‌اند. تا جایی که ممکن بوده این صداها به صداهای اورجینال نزدیک‌تر شده‌اند و باند فرکانسی مربوط به شلیک و حتی شلیک‌های پیاپی هم به حالت واقعی نزدیک‌تر شده است.

سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل - خرید بتل پس سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

سیزن 10 به معنای واقعی یک شروع تازه است

همانطور که احتمالا فهمیدید حجم تغییراتی که در سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل شاهد هستیم به شدت زیاد است و این خبر از تغییرات اساسی در آینده این بازی است. مطمئنا گیمرهای زیادی دوباره به خانه برمی‌گردند و کالاف را از سر می‌گیرند. این حجم از تغییرات بین دو فصل و در فاصله کمتر از دو ماه نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان بازی به طور جدی روی بهبود بازی کار می‌کنند. حالا نظر شما چیست؟ سیزن جدید را نصب کرده‌اید؟ نظرتان در مورد این فصل چیست؟ حتما در کامنت‌ها برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی