آخرالزمان در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2023

خود را برای یک نبرد آخرالزمانی در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2023 آماده کنید چراکه فقط سرسخت‌ترین اپراتورها می‌توانند به زنده ماندن در نبردهای فصل پیش روی کالاف دیوتی موبایل امیدوار باشند. بنظر میرسد اکتیویژن این سیزن که فولاد سنگین (Heavy Metal) نام گذاری کرده است را با تمی آخرالزمانی برای بازیکنان عرضه خواهد کرد و نقشه، مدهای حالت چند نفره، کلاس بتل رویال، چالش‌های فصلی و یک اسلحه تهاجمی جدید خواهد داشت پس در ادامه با ما همراه باشید تا به برسی بهترین های سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2023 بپردازیم

 

بتل پس جدید را با اسلحه و ارتقای رایگان تجربه کنید

طبق رسم فصل های گذشته در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل نیز آیتم‌های رایگان و پولی خواهیم داشت که اسکین‌های اپراتورها، طرح‌های اسلحه و کالینگ کارت‌های جدید جزئی از آن خواهند بود. همچنین، در طی تکمیل این بتل پس سی پی که همان ارز درون بازی است را نیز دریافت خواهید کرد که از آن برای خرید انواع و اقسام آیتم‌های جذاب می‌توانید استفاده کنید! البته لازم به ذکره که با توجه به افزایش قیمت CP در روزهای آینده پیشنهاد میکنیم از هم اکنون نسبت به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل اقدام کنید!

 

بتل پس رایگان سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

این سیزن در بخش رایگان بتل پس کالاف دیوتی موبایل قرار است اسلحه جدید Maddox Assault Rifle در دسترس قرار بگیرد که اولین بار در بلک اوپس 4 دیده شد و میتوانید در تایر 21 آن دریافت کنید. Maddox با داشتن سرعت بالای شلیک، لگد خیلی کم و ظرفیت زیاد خشاب، هر اپراتوری را می‌تواند برنده نبردهای نفس‌گیر فصل دوم کند.

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2023

این همه موارد نیست! پرک (Perk) جدیدی به نام Unit Support نیز در تایر 14 باز خواهد شد که توسط آن هر زمان که اعضای تیم‌تان دشمنی را بکشد، خود شما هم به Killstreak بعدی و مهارت اپراتور جدید نزدیک‌تر خواهید شد. جوایز دیگر بخش رایگان بتل پس سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل شامل طرح‌های جدید برای اسلحه‌ها و همچنین طرح ویژه سلاح DR-H به نام Deadman’s Hand می‌شود که آن را در آخرین تایر دریافت خواهید کرد.

 

پریمیوم بتل پس سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

با گذشت از جوایز بخش رایگان میرسیم به پریمیوم بتل پس سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل که در آن شانس گرفتن اسکین‌های اپراتورها را خواهید داشت. همچنین، طرح‌های ویژه‌ای از سلاح‌ها را دریافت خواهید کرد که بسیار جذاب‌تر از طرح‌های معمولی هستند. لیست جوایز پریمیوم بتل پس به این صورت است :

  • اسکین اپراتور Marshall
  • اسکین اپراتور Domino — Intimidation Tactics
  • اسکین اپراتور Beck — Spray Paint
  • طرح اسلحه QXR — DEAD-54
  • طرح اسلحه HBra3 — Steel Carnage
  • طرح اسلحه SP-R 208 — Wild West
  • طرح اسلحه Koshka — Ironclad Enforcer
  • طرح اسلحه Maddox — Aerodynamic

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2023

 

مودها و نقشه‌‌های جدید حالت چند نفره

اکنون بیایید کمی از بتل پس فاصله گرفته و به دیگر ویژگی های سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل بپردازیم چراکه قرار است هرج و مرج آخرالزمانی را با شدیدترین حالت خود در مپ جدید دیزل (Diesel) تجربه کنید! این نقشه برای اولین بار در کالاف دیوتی بلک اپس کلد وار دیده شد. دیزل که در زیر آفتاب سوزان قرار دارد، از یک پمپ بنزین فرسوده تشکیل شده که در ساختمان‌های اطرافش می‌توانید مبارزات نزدیک و در فضای باز آن، مبارزات دوربرد را تجربه کنید.

 

شاید هیچ چیز این مپ را به اندازه یک مود جدید لذت بخش نکند! در مود جدید Goliath Clash باید به عنوان یک Goliath وارد نبرد شوید و برای فتح سه بخش از نفشه مبارزه کنید. با فتح هر یک از این نقاط، امتیازهایی به شکل باتری دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن‌‌ها می‌توانید Goliath خود را ارتقا دهید.

Goliathها با ارتقاهای آبی، قرمز و نقره‌ای قوی‌تر می‌شوند که آبی روی سرعت کاراکتر و قدرت سلاح‌های سرد، قرمز روی احیا شدن و زنده ماندن و نقره‌ای روی قدرت اسلحه‌های گرم تاثیر می‌گذارند. مد Chaos Control نیز نوع جدیدی از حالت کنترل است که در آن، جان‌های هر تیم محدودیتی ندارند و به همین دلیل، خواهید توانست تهاجمی‌تر و با ریسک بیشتری بازی کنید.

 

سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2023

 

کلاس جدید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

هیجان انگیزترین بخش سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل کلاس جدید Ravager Launcher است که می‌تواند قدرت تیم شما را تا حد زیادی افزایش دهد. قدرت پایه این کلاس شامل توانایی قرار دادن یک تیربار روی زمین است که به طور اتوماتیک به دشمنان شلیک می‌کند. اگر آن را ارتقا دهید، این تیربار به موشک‌ نیز مجهز خواهد شد که اتومبیل‌ها را هم از بین می‌برد! پس بهتر است دفعه بعدی که قصد حمله گروهی به دشمنان را دارید حسابی مراقب این کلاس باشید!

 

رویدادها و محصولات جدید فروشگاه

رویدادها نیز در سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل بی نصیب نخواهند ماند و رویداد جدید Black Gold Brawl چالش‌هایی را در برابر شما قرار می‌دهد که شامل حفاری برای پیدا کردن سوخت مورد نیازتان می‌شود. هر چه حفاری کنید و چالش‌های بیشتری را انجام دهید، پاداش‌های بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. هر روز ماموریت‌های خود را تکمیل کنید تا در پایان به دو جایزه نهایی یعنی طرح اسلحه S36 – Vengeful Clucks و اسکین اپراتور Captain Park – Party Camo دست یابید.

همچنین در قسمت جدید فروشگاه بازی که زمان آن محدود است (21 اسفند ماه 1401)  می‌توانید بلیت که از انجام ماموریت‌ها به دست می‌آورید را خرج کرده و اسکین اپراتور و بلوپرینت اسلحه بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی