سیزن توکن کلش رویال - اپدیت کلش رویال

اپدیت مارس 2023 کلش رویال : سیزن توکن معرفی شد!

سیزن توکن کلش رویال در راه است! اگر شما نیز از خبر رویال پس 2 که چند روز قبل منتشر کردیم هیجان زده شدید باید بگیم با توضیح پیشنمایش جدید در ادامه این مطلب قطعا عاشق اپدیت مارس 2023 کلش رویال خواهید شد. به گفته سوپرسل در اواخر ماه میلادی جاری باید منتظر انتشار این اپدیت باشیم و اکثر بخش های بازی در آن تغییر کرده است اما ویژگی که در این مطلب قصد داریم به برسی اون بپردازیم دو بخش جدید به نام سیزن شاپ و سیزن توکن کلش رویال است!

 

سیزن شاپ و سیزن توکن کلش رویال

سوپرسل در این اپدیت سعی کرده تا تب رویدادها که درحال حاضر در آن شاهد برگذاری چالش های مختلف هستیم رو به شکل مفید تغییر بده و به اون چیزهایی اضافه کنه که همواره مورد درخواست کاربران در ردیت کلش رویال بوده است. بر همین اساس دیگه خبری از چالش با جوایز تعیین شده نیست چراکه به گفته بازیکنان یک صندوق طلایی یا حتی کارت ارزش صرف وقت برای مثلا 8 پیروزی در یک چالش رو نداره

 

پس چه پاداشی ارزش صرف وقت برای یک چالش را داره؟ پاسخ سیزن توکن کلش رویال هست! از این پس با پیروزی در هر چالش به شما مقداری سیزن توکن داده میشه که میتونید توسط اون در بخش جدیدی به نام سیزن شاپ هر آیتمی رو که دلخواهتون هست به عنوان پاداش خریداری کنید و خوبی سیزن شاپ اینه که مجموعه ای کامل از هرچیزی که در بازی هست رو در اختیارتون قرار میده ؛ از گلد گرفته تا بتل بنر ، تمامی آیتم های جادویی و حتی ایموت!

 

حالا سوال اصلی اینجاست که چطور میتونیم سیزن توکن بگیریم؟ هم از طریق چالش ها و هم از طریق رویال پس و خوبی مورد دوم اینه که حتی در بخش رایگان رویال پس هم مقداری سیزن توکن برای بازیکنان قرار داده شده پس نگران نباشید!

سیزن توکن کلش رویال - سیزن شاپ کلش رویال - اپدیت کلش رویال

 

خبر خوب برای بازنده های چالش!

برای اینکه هم پیروزی و هم شکست در چالش ها حس خوبی بهتون بده سوپرسل تصمیم گرفته مبنای دریافت سیزن توکن رو پیروزی در چالش قرار نده بنابراین سیزن توکن دریافتی شما در پایان چالش بر اساس تاور هایی که از آن دفاع کردید ، تاورهایی که نابود کردید و مقدار اکسیری که در بتل صرف کردید محاسبه خواهد شد!

با این سیستم جدید شما میتونید تا 1000 سیزن توکن کلش رویال در روز با شرکت در رویدادها و چالش ها کسب کنید که البته این محدودیت میتونه با بوست تا حدود 7000 سیزن توکن در روز نیز افزایش پیدا کنه. البته فراموش نکنید که بعد از رسید به این حد همچنان میتونید چالش هارو بازی کنید ولی دیگه سیزن توکنی دریافت نخواهید کرد

سیزن توکن کلش رویال

 

رویدادها 2.0 و پارتی مود

تب رویدادها از این پس دارای گیم مودهای زیر خواهد بود :

  • چالش های ویژه
  • بتل 1 به 1
  • بتل 2 به 2

نکته مهم اینجاست که حالا میتوانید چالش های ویژه را تا زمانی که در دسترس هستند هرچقدر که بخواهید بدون محدودیت بازی کنید! یکی از درخواست هایی که بسیاری از کاربران از سوپرسل داشتند این بود که چرا باید یک بازیکن بعد سه باخت از امتحان مجدد چالش محروم شود و یا اینکه اگر یکبار پیروز شد دیگر نتواند در آن شرکت کند!

بدون محدودیت شدن شرکت در چالش ها همچنین به معنی پایان صرف جم در این بخش است پس به بیانی دیگر میتوانید هرچقدر که میخواهید پاداش از این بخش کسب کنید بدون اینکه مجبور باشید ذره ای از آن را برگردانید!

 

 

اپدیت مارس 2023 کلش رویال همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفتیم تا آخر ماه میلادی جاری یعنی حدود یکی هفته دیگر منتشر خواهد شد و با توجه به دو پیشنمایش اعلام شده فکر میکنید این اپدیت بتونه رضایت بازیکنان رو جلب کنه؟ نظر خودتون رو در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی