بلک سل وارزون چیست | وارزون سیتی

همه چیز راجب بلک سل وارزون : آیا ارزش خرید دارد؟!⚡️

بلک سل وارزون چیست؟ بلک سل (BlackCell) یک ویژگی جدید است که فراتر از بتل پس در بازی‌های وارزون ، مدرن وارفر و وارزون موبایل عمل می‌کند. این ویژگی با قیمت 29.99 دلار (یا معادل منطقه‌ای آن) علاوه بر پیشرفت سریع‌تر در بتل پس ، آیتم‌های انحصاری را نیز به شما می‌دهد بنابراین قبل از اقدام به خرید بلک سل وارزون موبایل بیایید نگاهی جزئی تر به آن بیندازیم :

 

نگاهی کامل بر بلک سل وارزون

بلک سل واروزن که ترکیبی از بتل پس باندل و پرو پک به همراه آیتم‌های بیشتر است ، یک پیشنهاد ممتاز با ارزش فوق‌العاده (بیش از 7000 سی پی) است که می‌توان از آن در هر دو بازی مدرن وارفر و وارزون (نسخه PC و موبایل) استفاده کرد :

 

تاثیر بلک سل در بتل پس : پرش از تایر با توکن و اسلحه رایگان

بخش بلک سل وارزون یک مسیر منحصر به فرد برای دسترسی به قسمت‌های با ارزش‌تر نقشه بتل پس ارائه می‌‌دهد. این بخش به شما امکان می‌دهد آیتم‌های با سطح بالاتر (آیتم‌های تایر بالاتر در بتل پس) را سریع‌تر آنلاک کنید و به صورت آنی، اپراتور بلک سل را با یک اسکین استتاره‌ی انیمه شده‌ی خیره کننده ، یک اسلحه‌ی Pro-Tuned ، اسکین وسیله‌ی نقلیه ، حرکت نهایی و 1100 سی‌پی جایزه دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از 20 عدد توکن پرش از تایر بتل پس (25 عدد در پلی‌استیشن) که بلک سل وارزون ارائه می‌دهد استفاده کنید و بلافاصله یکی از دو اسلحه‌ی رایگان کاربردی موجود در بتل پس را آنلاک نمایید.

به علاوه ، می‌توانید با استفاده از این توکن‌های پرش از تایر، بیش از دوازده آیتم دیگر درون بتل پس شامل امتیاز سی‌پی ، اسکین اپراتور ، اسلحه‌ی بلوپرینت و اسکین وسیله‌ی نقلیه را با حرکت سریع و کارآمد در سراسر منطقه‌ی عملیات (AO) درون بتل پس، آنلاک کنید.

بتل پس معمولی همچنان هر فصل با 1100 امتیاز سی‌پی در دسترس خواهد بود اما در هر زمانی به بلک سل ارتقا پیدا کنید ، علاوه بر دریافت تمام محتواهای گفته شده ، 1100 سی پی خود را نیز پس خواهید گرفت!

تاثیر بلک سل وارزون در بتل پس | وارزون سیتی

آنلاک‌های فوری آیتم‌ها : اپراتور و اسلحه‌ی جدید

علاوه بر مزایای بتل پس ، دارندگان بلک سل وارزون به تعدادی آنلاک فوری ، از جمله اپراتور اختصاصی به نام اتم (Atom) نیز دسترسی پیدا می‌کنند.

بلک سل زره‌پوش‌ساز مخصوص خود را دارد که می‌تواند اسلحه‌های بی‌نظیری را بسازد. به عنوان مثال در BlackCell سیزن 3 (2023) می‌توانستید به اسلحه‌ی هجومی Pro-Tuned Singularity دست پیدا کنید که یک اسلحه‌ی فوق‌العاده قدرتمند با پنج الحاقه‌ی مختلف محسوب میشد.

اسلحه‌ی Pro-Tuned Singularity همراه با خشاب بزرگ‌تر برای مقابله با چندین دشمن ، دوربین نشانه‌روی دقیق و سه الحاقه‌ی دیگر برای کنترل لگد و پایداری نشانه‌گیری ارائه می‌شد: یک لوله‌ی خنک‌کننده ، یک لچکی زاویه‌دار و یک لوله‌ی سنگین . تمام این الحاقات Pro-Tuned هستند. یعنی یک اپراتور می‌تواند بلافاصله پس از دریافت اسلحه از زره‌پوش‌ساز به تمام پتانسیل آن دست یابد.

و وقتی صحبت از سواری با استایل می‌شود ، BlackCell با یک اسکین جدید برای تانک سنگین ، یکی از دو آنلاک فوری دیگر در این بخش Blackcell ، به همراه یک حرکت نهایی جدید ، روی هر تانکی اثر خود را می‌گذارد.

اسکین اتم بلک سل وارزون | وارزون سیتی

اسکین‌های اپراتور ویژه بلک سل

تمام دارندگان بلک سل وارزون مجموعه اسکین‌های این بخش را به عنوان آنلاک‌های انحصاری اضافی بر محتوای معمولی بتل پس ، در بخش‌های AO دریافت خواهند کرد. این مجموعه شامل دوازده اسکین اپراتور اضافی است که همگی با تم مشکی و طلایی براق عضو جدید فهرست اپراتورها مطابقت دارند.

اسکین‌های BlackCell جایزه برای هر یک از اسکین‌های اپراتور بتل پس ، از جمله گوست ، سوپ و سایر اپراتورهای محبوب KorTac و SpecGru، با هر آنلاک اسکین اپراتور در بتل پس باز می‌شوند. به عنوان مثال : اگر بتل پس شامل یک اسکین اپراتور در بخش C1 باشد، دارندگان BlackCell هر دو آن اسکین به علاوه یک اسکین اپراتور انحصاری (که ممکن است برای همان اپراتور باشد یا نباشد) را دریافت می‌کنند.

اسکین‌های اپراتور ویژه بلک سل وارزون | وارزون سیتی

1100 سی پی وارزون به عنوان پاداش

مزایای BlackCell به همین‌جا ختم نمی‌شوند و اکتیویژن موارد وسوسه کننده دیگری را نیز برای خرید این پیشنهاد ارائه کرده است! همانطور که قبلا ذکر شد BlackCell علاوه بر دسترسی به 1400 سی‌پی از طریق تکمیل بتل پس ، 1100 سی‌پی دیگر را هم به صورت آنی در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها برای خرید هر باندل دیگری در فروشگاه استفاده کنید.

بنابراین فقط در یک سیزن با در نظر گرفتن 1100 سی‌پی بتل پس + 3000 سی‌پی + ارزش پرش از تایر با توکن و 1100 سی‌پی BlackCell به همراه آیتم‌های رایگان بلافاصله پس از خرید ، به مجموع ارزش بیش از 7000 سی‌پی می‌رسید!!!!! حالا شما بگویید : آیا مبلغ 20$ برای خرید بلک سل وارزون ارزشش را ندارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی