همه چیز راجب سیزن 3 وارزون موبایل 2024 | وارزون سیتی

همه چیز راجب سیزن 3 وارزون موبایل 2024

آماده اید تا همه چیز را راجب همه چیز راجب سیزن 3 وارزون موبایل 2024 بدانید؟! گروه Konni اثر غیرقابل انکاری بر روی قلعه‌ی ثروت گذاشته و اکنون سرزمین دیگری را تسخیر می‌کند ؛ جزیره‌ی بدنام تولد دوباره به وارزون باز می‌گردد! در ابتدای سیزن گروه خود را جمع کرده و داغ‌ترین منطقه‌ی فرود را بررسی کنید. این یکی از عظیم‌ترین به‌روزرسانی‌های تاریخ کالاف دیوتی است که بخشی از دلیل آن ، تجربه‌ی کاملاً به هم ‌پیوسته با وارزون موبایل است.

سیزن 3 وارزون موبایل 2024 با رویدادها ، چالش‌ها و رازهای بیشتر از همیشه در روز چهارشنبه 3 آوریل ساعت 7:30 شب به وقت ایران بر روی تمامی پلتفرم‌ها منتشر می‌شود و پس از آن امکان خرید بتل پس وارزون موبایل این سیزن را از وارزون سیتی خواهید داشت

محتوای یکسان سیزن 3 وارزون موبایل 2024 با دیگر پلتفرم ها

با فصل جدید ، اولین راه‌اندازی جهانی که کالاف دیوتی را به یک تجربه‌ی به هم پیوسته تبدیل می‌کند، وارزون موبایل وارد دنیای بزرگ‌تر کالاف دیوتی می‌شود. این شامل یک بتل پس مشترک ارتقا یافته و محتوایی است که می‌توان به آن در مدرن وارفر 3 و وارزون دسترسی داشت. در ادامه مواردی که می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید آورده شده است :

 • سه از چهار اسلحه‌ی پایه‌ی جدید (در تایرهای رایگان بتل پس)
 • هشت قطعه‌ی جانبی جدید (در طول فصل به صورت رایگان در فروشگاه زرادخانه در دسترس است)
 • محتوای BlackCell (در MWIII، WZ یا WZM خریداری کنید و در هر یک از این بازی‌ها پیشرفت کنید)
 • محتوای بتل پس (در MWIII، WZ یا WZM خریداری کنید و در هر یک از این بازی‌ها پیشرفت کنید)
 • اپراتورهای جدید (استاسیس ، ماکاروف ، اسنوپ داگ ، بنشی ، هاش)
 • اقلام و بسته‌های جدید فروشگاه
 • چهار رویداد هفتگی اختصاصی طراحی شده برای واروزن موبایل
 • سطح‌های پرستیژ فصل 3 (10 ، 11 ، 12 و 13) و همچنین سطح‌های پرستیژ قبلی

نکته مهم : تفنگ تک‌تیرانداز MORS ، نقشه‌های اسلحه آن و برخی محتوای دیگر در ابتدای سیزن 3 وارزون موبایل 2024 در دسترس نخواهند بود و زمانی که این اسلحه در دسترس قرار گرفت به شما اطلاع رسانی خواهیم نمود)

محتوای سیزن 3 وارزون موبایل 2024 | وارزون سیتی

مپ جدید مولتر پلیر : 6 در برابر 6

در ابتدای سیزن 3 وارزون موبایل 2024 نقشه‌ی محبوب “محوطه‌ی نفتی” از بازی مدرن وارفر 2 برای اولین بار به وارزون موبایل می‌آید. این نقشه با اندازه‌ی کوچک در یک محوطه‌ی نفتی صحرایی قرار دارد و شامل یک برج مرکزی بزرگ می‌شود که به فضایی با لوله‌ها، سوخت، کانتینرهای حمل و نقل و دیگر مناظر شنی مشرف است. بالای این برج تقریبا کل منطقه‌ی پایین را نشان می‌دهد و موقعیت قدرتمندی محسوب می‌شود. سنگرها و مخازن سوخت در پایین، پوشش نزدیکی را برای نبردهای شدید فراهم می‌آورند. آماده باشید تا در هر لحظه و درون هزارتوی زیر برج درگیر شوید.

نقشه 6 در برابر 6 وارزون موبایل | وارزون سیتی

بتل رویال : مود غارتگری (Plunder Mode)

در مود جدید “غارتگری” برای کسب بیشترین پول نقد بجنگید! با شروع سیزن 3 وارزون موبایل 2024 در وردانسک فرود بیایید و پول نقد را از نقشه جمع‌آوری کنید، قراردادها را کامل کنید و با حریفان مبارزه کنید تا اولین تیمی باشید که 2 میلیون دلار پول نقد درون بازی به دست می‌آورد. رسیدن به آن آستانه نقدی، یک وقت اضافه سه دقیقه‌ای را فعال می‌کند که در آن ارزش پول نقد دو برابر می‌شود. زمانی که زمان تمام شد، با بیشترین درآمد به عنوان برنده‌ی مسابقه اعلام شوید. در “غارتگری” امکان احیا مجدد وجود دارد و بازیکنان همیشه با تجهیزات انتخابی خود فرود می‌آیند. این ویژگی حالت “غارتگری” را برای بالا بردن سطح سلاح‌ها و کاوش در نقشه بدون تهدید دائمی حلقه‌ی گاز در حال کوچک شدن، ایده‌آل می‌کند. ماهیت آزاد این حالت همچنین باعث ایجاد استراتژی‌های مختلف و قابل اجرا می‌شود.

مود جدید : بازخرید بتل رویال

در این نوع جدید از بتل رویال که در وردانسک اتفاق می‌افتد، قوانین تقریباً مشابه حالت اصلی هستند، به جز یک تفاوت مهم : گولاگ بسته است! اگر دشمن شما را از بین ببرد، فقط یک بار فرصت دارید که دوباره به بازی برگردید، پس از آن فرصت را از دست ندهید!

علاوه بر این، در حالت‌های دو نفره، سه نفره و چهار نفره، می‌توانید هر یک از هم‌تیمی‌های خود را که هنوز از دومین شانس خود استفاده نکرده‌اند، بازخرید کنید. انتظار می‌رود این حالت جدید در طول مدت سیزن 3 وارزون موبایل 2024 به لیست گیم مود های قابل بازی اضافه شود.

ویژگی جدید : برج‌های پهپاد (Rebirth)

شبکه‌ای از برج‌های پهپاد در جزیره‌ی Rebirth آنلاین می‌شود تا از موقعیت همه‌ی دشمنان نزدیک‌تان مطلع شوید. این برج‌ها روی نقشه‌ی تاکتیکی شما علامت‌گذاری شده‌اند و به راحتی قابل شناسایی هستند. برج‌های پهپاد منابع ثابتی هستند که می‌توانید در طول بازی آن‌ها را فعال کنید تا از موقعیت دشمنان خود اطلاعات کسب کنید.

بعد از تعامل با کامپیوتر داخل برج، اپراتور و هم‌تیمی‌های او چندین اسکن دایره‌ای پهپاد از محل برج به شعاع چند ده متری دریافت خواهند کرد. یک هشدار کوچک برای کسانی که می‌خواهند به تمامی برج‌های نقشه حمله کنند: اپراتورها در زمان فعال شدن یک برج پهپاد، اعلان صوتی دریافت می‌کنند و آیکون برج‌های فعال روی نقشه‌ی تاکتیکی و جهان بازی قابل مشاهده است. وقتی همه‌ی برج‌های پهپاد فعال شوند چه اتفاقی می‌افتد؟ وارد بازی شوید و خودتان کشف کنید!

محتوای اضافی اواسط فصل : در اواسط سیزن 3 وارزون موبایل 2024 انتظار حالت‌های جدید و محتوای جدید دیگر را برای هر دو مپ Verdansk و Rebirth Island داشته باشید.

برج‌های پهپاد 3 وارزون موبایل 2024

رویدادهای هفتگی پر از جوایز در وارزون موبایل

در سیزن 3 وارزون موبایل 2024 هر هفته رویدادی با امکان باز کردن آیتم‌های تزئینی استثنایی برای استفاده‌ی فقط در وارزون موبایل موبایل برگزار می‌شود. با هر رویداد، یک “Keep” جدید هم معرفی می‌شود. این Keep یک روش سرگرم‌کننده و اختیاری برای به دست آوردن آیتم‌های بیشتر با سطوح کمیابی متفاوت از طریق خرج کردن سی پی است. از اسکین‌های اپراتور گرفته تا نقشه‌های اسلحه، همه چیز در Keep پیدا می‌شود!

رویداد هفته اول : تازه‌کار (زمان راه‌اندازی WZM) – 3 تا 10 آوریل

مجموع جوایز رویداد : 6 مورد

برخی از جوایز برجسته :

 • Basilisk : بلوپرینت اسلحه‌ی نابودی
 • هاچ : اسکین اپراتور روح‌وار

رویداد هفته دوم : قاتل (زمان راه‌اندازی WZM) – 11 تا 17 آوریل

مجموع جوایز رویداد : 5 مورد

برخی از جوایز برجسته :

 • تیرکمان – آتش گرگ و میش : بلوپرینت اسلحه
 • DG-58 LSW – نفس یک دزد : بلوپرینت اسلحه

رویداد هفته سوم : تماماً فلزی (طی فصل WZM) – 18 تا 24 آوریل

مجموع جوایز رویداد : 5 مورد

برخی از جوایز برجسته:

 • کلنگ – مشکل مقیاس : بلوپرینت اسلحه
 • LTV – دید بالا : اسکین وسیله‌ی نقلیه

رویداد هفته چهارم : منو رو بپوشون (طی فصل WZM) – 25 آوریل تا 1 می

مجموع جوایز رویداد : 5 مورد

برخی از جوایز برجسته :

 • MTZ Interceptor – اختلال : بلوپرینت اسلحه
 • ATV – دار و ندار : اسکین وسیله‌ی نقلیه

اسلحه های جدید سیزن 3 وارزون موبایل 2024

 • FJX Horus (بخش ۸ بتل پس) : یک مسلسل دستی فوق‌العاده جمع و جور با بهترین آسیب و تحرک در کلاس خود برای نبردهای نزدیک.
 • MORS (بخش ۴ بتل پس) : این تفنگ تک‌تیر با ریلِ تک‌لوله‌ای، یک گلوله‌ی پرقدرت با سرعت و نفوذ عالی شلیک می‌کند.
 • گلادیاتور (بخش ۱۵ بتل پس) : یک چاقوی ضامن‌دار جمع و جور و قابل پنهان کردن که در ابتدا توسط قماربازان و سیاستمداران استفاده می‌شد.
 • BAL-27 (اواسط فصل) : یک نمونه اولیه تفنگ با سیستم bullpup که برای افزایش سرعت شلیک در طول زمانِ فشردن ماشه طراحی شده است. 4 شلیک اول با سرعت کمتری شلیک می‌شوند، اما دقت بسیار بالایی دارند.

اسلحه های جدید سیزن 3 وارزون موبایل 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی