معرفی گلدپس پرو

معرفی گلدپس پرو و مقایسه آن با گلدپس معمولی کلش اف کلنز⚡️

گلدپس پرو نوع جدیدی از بتل پس در بازی کلش اف کلنز است که قیمت آن 10 دلار بوده و قابلیت های بیشتری نسبت به گلدپس معمولی دارد. معرفی گلدپس پرو درزمان نگارش این مطلب فقط در سرور چین انجام شده است اما با توجه به اینکه کمپانی سوپرسل ، ویژگی های جدید را ابتدا در سرور چین تست میکند و سپس برای سایر بازیکنان جهان در دسترس قرار میدهد بنابراین میتوان گفت بزودی شاهد معرفی گلدپس پرو در سرور اصلی بازی نیز خواهیم بود که جزییات آن را در زیر مشاهده می‌نمایید:

 

ویژگی های گلدپس پرو در مقایسه با گلدپس معمولی

میتوان گفت گلدپس پرو درواقع نسخه حرفه ای تر همان گلدپس معمولی است که به بازیکنان امکان پیشرفت فوق العاده سریع و البته برتری های باورنکردنی نسبت به دیگر بازیکنان میدهد! یکی از این برتری ها ، بازشدن تمامی تجهیز هیروهای اپیک در طول مدت سیزن است. همانطور که میدانید ، تجهیز هیروهای اپیک در هر سیزن معرفی میشوند و برای دریافت آن باید بلیت رویداد را به قیمت 5 دلار خریداری کنید بنابراین با داشتن گلدپس پرو میتوانید یک 5 دلار در هر سیزن صرفه جویی کنید!

نکته دیگر درمورد تجهیزات قهرمان که در معرفی گلدپس پرو گفته شده این است که تمامی تجهیزات شما بر اساس لول آهنگری شما مکس خواهد شد که البته بازهم فقط برای طول مدت سیزن است و پس از آن مجددا به لول عادی خود بازخواهد گشت. همچنین با داشتن گلدپس پرو میتوانید درخواست نیروی کلن کستل را که درحال حاضر نیازمند مدال یورش است را تا 20 مرتبه بصورت رایگان داشته باشید!

تجهیزات هیرو مکس با گلدپس پرو

هنوز تموم نشده! مهمترین ویژگی که میتواند در معرفی گلدپس پرو گفته شود ، بازگشت گلوبال چت است. درست خواندید! گلوبال چت به کلش اف کلنز بازخواهد گشت اما تحت شراطی خاص و نه مثل گذشته. ظاهرا آیتم جادویی جدیدی با نام شیپور جادویی یا مجیک هورن معرفی خواهد شد که یکی از روش های دریافتش گلدپس پرو خواهد بود و پس از دریافت این آیتم میتوانید به بخش گلوبال چت بازی دسترسی داشته باشید.

البته همانطور که گفتیم فراموش نکنید که گلوبال چت مثل گذشته آزادانه نخواهد بود و اصلا ماهیت اصلی آیتم شیپور جادویی ، بهبود سیستم عضوگیری کلن هاست بنابراین میتوان حدس زد که سوپرسل شرایطی را در گلوبال چت فراهم کند که گفتگو در آن بیشتر بر روی موضوع عضو یابی و عضو گیری کلن ها متمرکز باشد و نه یک چت روم عمومی!

گلوبال چت با گلدپس پرو

بطور کلی اگر خیلی خلاصه به معرفی گلدپس پرو بپردازیم : گلدپس پرو نسخه حرفه گلدپس معمولی است که قیمت آن 10 دلار بوده و درصورتیکه بخواهید از گلدپس معمولی به گلدپس پرو ارتقا دهید نیز باید مبلغ 4 دلار پرداخت کنید که دارای تمامی ویژگی های گلدپس معمولی به همراه مزایای اضافی زیر است :

  • بازشدن تمامی تجهیز هیروهای اپیک
  • مکس شدن تمامی تجهیز هیروها تا لول مکس آن تاون هال
  • درخواست نیرو رایگان برای کلن کستل
  • قابلیت استفاده از گلوبال چت توسط آیتم شیپور جادویی
  • کاهش قیمت آفرهای فروشگاه (مثلا منظره ها بجای 7 دلار میشه 4 دلار و…)

ویدیو معرفی گلدپس پرو در سرور چین

 

معرفی گلدپس پرو چه زمان در سرور اصلی انجام میشه؟

در زمان نگارش این مطلب ، هنوز خبر رسمی مبنی بر معرفی گلدپس پرو در سرور جهانی بازی کلش اف کلنز از سوی سوپرسل منتشر نشده و درصورتیکه چنین اتفاقی بیوفته قطعا در همین مطلب اون رو اعلام خواهیم نمود اما با توجه به اینکه اکثر محتوایی که در سرور چینی معرفی شدند پس از گذشت مدتی به سرور جهانی نیز آمدند (البته بعضا با کمی تغییرات) بنابراین میشه گفت ارائه نسخه حرفه ای گلدپس با قیمت بیشتر قطعی است اما اینکه در سرور جهانی چه نامی داشته باشد و چه ویژگی های نسبت به آنچه که در این مطلب توضیح دادیم ، فقط با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

آموزش خرید گلدپس پرو کلش اف کلنز

با توجه به قیمت 10 دلاری که در معرفی گلدپس پرو عنوان شده است و با نرخ فعلی دلار ، گلدپس پرو قطعا برای تمامی بازیکنان صرفه اقتصادی ندارد اما مثل همیشه وارزون سیتی اینجاست تا آیتم های درون بازی را با قیمت بسیار ارزان و البته قانونی برای شما تهیه کند بنابراین فقط کافی است به صفحه خرید بلیط طلایی حرفه ای مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید تا در سریعترین زمان ممکن با بهترین قیمت و بالاترین امنیت ، گلدپس پرو را در اکانت خود فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی