رویداد اشعه سوپر دراگون کلش اف کلنز | وارزون سیتی

کانون توجه اَبر اژدها کلش اف کلنز و بلیت رویداد جدید!🔥

مراقب کانون توجه اَبر اژدها کلش اف کلنز باشید! احتمالا این جمله برای شما کمی عجیب بنظر برسد اما جالب است بدانید در چند ماه اخیر تغییرات ساختاری زیادی در سوپرسل انجام گرفته که باعث شده سیاست های کلی این کمپانی نسبت به محتوای درون بازیهایش ازجمله کلش اف کلنز به کلی تغییر کند و یکی از این تغییرات که حسابی هم مورد استقبال قرار گرفته ، رویدادهای سیزنال است که میتوانید در آن بلیت رویداد خریداری نمایید!

 

اینکه رویدادهای سیزنال چیست رو بطور کامل در صفحه خرید بلیت رویداد کلش اف کلنز توضیح دادیم و میتونید با کلیک روی اون مطالعه کنید اما در این مطلب میخوایم به برسی رویداد اشعه سوپر دراگون کلش اف کلنز بپردازیم که سوپرسل برای سیزن مارس 2024 تدارک دیده :

 

رویداد کانون توجه اَبر اژدها کلش اف کلنز + جوایز

این رویداد از 11 مارس 2024 آغاز میشه و احتمالا تا روزهای پایانی سیزن هم با ما همراه خواهد بود و نکته مهم اینجاست که برخلاف رویدادهای سیزنال قبلی ، اینبار خبری از نیروهای جدید موقتی نیست! پس جذابیتش کجاست؟ در واقع سوپرسل در این رویداد روی تو آیتم مانور زیادی داده که اولی کاهش مدت زمان ساخت سوپر دراگون است و دیگری تجهیز قهرمان Fireball یا گلوله آتشین که از بخش تاجر قابل دریافت است

بنظر میرسد دیگر جوایز این رویداد بیشتر مربوط به آیتم های دکوری و البته سنگ معدن کلش اف کلنز باشد که برای ارتقا تجهیزات هیرو استفاده میشود. به هرحال در زیر میتوانید ویدیو جوایز کامل رویداد کانون توجه اَبر اژدها کلش اف کلنز رو تماسا کنید :

 

 

جزییات جوایز تاجر کلش اف کلنز

همانطور که گفتیم ، یکی از مواردی که سوپرسل در این رویداد روی آن مانور داده است بخش جوایز تاجر کلش اف کلنز است که با “سوپر مدال” هایی که در رویداد کانون توجه اَبر اژدها کلش اف کلنز بدست می آورید ، قادر هستید آیتم هایی ویژه ای دریافت کنید.

ازجمله این موارد ویژه ، تجهیز گلوله آتشین بوده که قدرت بسیار زیادی را به هیروها اضافه میکند و بسیار محبوب است! ظاهرا برای بدست اوردن این آیتم از تاجر کلش اف کلنز باید مقدار 3100 سوپر مدال جمع آوری کنید که نسبتا زیاد است اما موارد دیگری مثل آیتم های جادویی و سنگ های معدن نیز هستند که میتوانید دریافت کنید :

 

 

بلیت رویداد سوپر دراگون ارزش خرید دارد؟

در جواب به این سوال همچون گذشته میگوییم همه چیز بستگی به شما دارد! چیزی که مشخص است ، این رویداد فصلی به جذابی دیگر رویدادها نیست چراکه با نیرو ، اسپل یا شخصیت جدید موقتی رو به رو نیستیم و بنابراین صرفا کسانی سراغ بلیت رویداد میروند که به آیتم های جادویی و یا تجهیزات هیرو نیاز داشته باشند تا مکس شوند اما بطور کلی از نظر وارزون سیتی ، خرید بلیت رویداد کلش اف کلنز سیزن مارس 2024 مقرون به صرفه نخواهد بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی