سنگ معدن کلش اف کلنز

کاربرد 3 سنگ معدن کلش اف کلنز + چگونگی دریافت آنها⚠️

سنگ معدن کلش اف کلنز منبعی جدید در بازی است که سوپرسل در آپدیت اخیر آن را معرفی کرده و از آن می‌توانید برای ارتقاء تجهیزات مختلف هیروها استفاده کنید اما نکاتی نیز در اینباره وجود دارد که شاید تمام بازیکنان از آن باخبر نباشند! مثلا اینکه سنگ های معدن چند نوع هستند و هریک از آنها به چه درد میخورد؟ یا اینکه چگونه میتوان آنها را جمع آوری و کسب کرد؟ در این مطلب توضیحی در اینباره خواهیم داد

 

به طور کلی سه نوع سنگ معدن کلش اف کلنز وجود دارد که به ترتیب شامل :سنگ معدن درخشان ،سنگ معدن براق و سنگ معدن ستاره‌ای هستند. سنگ معدن براق از نوع سنگ معدن معمولی است که می‌توانید از آن برای ارتقاء هر دو تجهیزات قهرمان معمولی و اپیک استفاده کنید.

در دومین رتبه ، سنگ معدن کلش اف کلنز درخشان یک ماده معدنی کمیاب است که برای ارتقاء سطوح کلیدی هر دو تجهیزات قهرمان معمولی و اپیک مفید است.

در نهایت، سنگ معدن ستاره‌ای نادرترین نوع است و می‌توانید از آن برای ارتقاء تجهیزات قهرمان اپیک به سطوحی بیشتر از حد مشخصی استفاده کنید که البته با توجه به تنوع سنگ های معدن کلش اف کلنز باید بدانید چگونه می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید.

 

کاربرد سنگ معدن کلش اف کلنز - وارزون سیتی

 

چگونگی دریافت سنگ معدن کلش اف کلنز

اگرچه اصلی ترین راه دریافت سنگ معدن از طریق خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز است اما سنگ معدن کلش اف کلنز را می‌توانید از Star Bouns ، کلن وار ، تاجر و فروشگاه درون بازی نیز دریافت کنید. تاجر و فروشگاه درون بازی همواره مقدار معینی از سنگ معدن را در اختیار شما میگذارند که بصورت روزانه قابل دریافت است اما سنگ معدن دریافتی از Star Bouns و کلن وار به لیگی که در آن قرار دارید بستگی دارد و متغیر خواهد بود

 

استار بونس - سنگ معدن کلش اف کلنز - وارزون سیتی

 

با توجه به همه گفته ها، اکنون در زیر خلاصه‌ای از چگونگی دریافت هر سنگ معدن کلش  اف کلنز آورده شده است :

  • سنگ معدن براق (آبی): گلد پس ، استار بونس ، کلن وار ، تاجر و فروشگاه درون بازی
  • سنگ معدن درخشان (بنفش) : استار بونس ، کلن وار ، تاجر و فروشگاه درون بازی
  • سنگ معدن ستاره‌ای (طلایی) : کلن وار ، تاجر و فروشگاه درون بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی