بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل در سیزن 1

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل در سیزن 1 (2024)

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل کدامند؟ هم اکنون که سیزن 1 سال 2024 از بازی کالاف دیوتی موبایل در حال اجراست ، اکتیویژن تعدادی از اسلحه‌ها را قوی‌تر و ضعیف‌تر کرده‌اند. این باعث تغییر در متا اسلحه‌ها شده است که ممکن است انتخاب صحیح آنها را گیج کننده کند. برای کمک به شما، در ادامه بهترین اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل در سیزن 1 را معرفی می‌کنیم.

فصل 1 بازی Call of Duty Mobile با عنوان “داستان سرباز” سیزنی با موضوع افسانه‌ای است که شامل بتل پس فصل 6 در سال 2022 میباشد. این فصل جدید با ورود یک تفنگ تک تیرانداز جدید و یک اسلحه تاکتیکی جدید همراه است. همچنین یک نقشه چندنفره جدید به نام Atrium نیز به لیست اضافه شده است.

مروری بر بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل

علاوه بر این، اسلحه‌هایی مانند FFAR 1 و Dingo تغییراتی دریافت کرده‌اند که باعث تغییر در متا اسلحه‌ها شده است. در حالی که داشتن تنظیمات بهتر در بازی مهم است، شناختن اسلحه‌های قوی نیز امری کلیدی است. برای کمک به شما، در زیر بهترین اسلحه‌ها در فصل 1 بازی CoD Mobile را برای هر کلاس در سال 2024 معرفی می‌کنیم اما در نهایت توجه داشته باشید که با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل میتوانید لذت حداکثری از ویژگی های جدید این فصل ببرید

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

بهترین اسلحه فرعی در کالاف موبایل : MW11

مادامی که حملات نزدیک جذاب و کشنده هستند ، پیستول یکی از بهترین اسلحه‌های فرعی در لوداوت CoD Mobile شما خواهد بود. و MW11 نمی‌تواند بهتر از سایر اسلحه‌های فرعی باشد. این اسلحه به شما امکان می‌دهد تا دشمنان را سریعتر از سایر اسلحه‌های فرعی شکست دهید و با استفاده از تجهیزات مناسب، می‌تواند در مبارزات در برابر دشمنان در فواصل بلند نیز جایگزین Renetti شود.

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

بهترین تفنگ تک تیرانداز در کالاف موبایل : SKS

تفنگ تک تیرانداز SKS به عنوان یک “تفنگ مهارتی” شناخته می‌شود و قدرت آن در توانایی دو شلیک به سینه و یک شلیک به سر دشمنان است. اگر دقیق باشید، SKS می‌تواند ویرانگر باشد و شما قادر خواهید بود در نقشه به دشمنان حمله کنید. تعدادی از اسلحه‌ها وجود دارند که قادر به رقابت با این زمان تیراندازی نیستند.

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

بهترین تفنگ شاتگان در کالاف موبایل : R9-0

R9-0 بهترین تفنگ شاتگان در بازی Call of Duty Mobile بوده و همچنان در فصل 1 نیز جای خود را حفظ می‌کند. تنها تفنگ شاتگان دیگری که می‌تواند با R9-0 رقابت کند، KRM-262 است. اما مجله با ظرفیت بالا و تعدادی از تجهیزات قابل نصب بر روی R9-0، آن را به یک اسلحه چند منظوره کامل تبدیل می‌کند بنابراین قطعا در لیست بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل جای خواهد داشت

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

بهترین اس‌ام‌جی در کالاف موبایل : CBR4

با وجود تعدادی از تغییرات در آخرین به‌روزرسانی‌ها، CBR4 همچنان بهترین اس‌ام‌جی در بازی Call of Duty Mobile است. CBR4 همه چیزی که در یک اس‌ام‌جی نیاز دارید را داراست – تیراندازی سریع، کنترل کم لرزش و برد بزرگ. PPSh-41 نیز یک جایگزین عالی است، اما در آخرین تحلیل، CBR4 جای خود را حفظ می‌کند.

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

بهترین اسلحه‌ سنگین در کالاف موبایل : Holger 26

Holger 26 در فصل 9 بهبود‌هایی دریافت کرد و از آن زمان به بعد به عنوان یکی از بهترین اسلحه‌های سنگین در دسته LMG شناخته شده است. همچنین دارای یک مجله با ظرفیت 100 تیر است که آن را در دستان مناسب به یک هیولا تبدیل می‌کند. با توجه به به‌روزرسانی‌های محدود در دسته LMG در فصل 1، Holger 26 به راحتی یکی از بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل برای بسیاری از بازیکنان است.

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

بهترین تفنگ تک تیرانداز در کالاف موبایل : LW3-Tundra

LW3-Tundra که به تازگی معرفی شده است، اکنون به عنوان یکی از بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل در دسته تک تیرانداز شناخته می‌شود، به دلیل فاصله زمانی کمتر بین شلیک‌ها و پروفایل ضربه بهتر نسبت به DL Q33. همچنین سرعت ADS سریعتر و لرزش نسبتاً کمتری دارد که آن را به یک انتخاب کامل برای quickscoping می‌کند. ما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه تغییراتی در آن اعمال شود، از LW3-Tundra استفاده کنید.

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

بهترین تفنگ تهاجمی در کالاف موبایل : M13

M13 از بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل در دسته تهاجهی است که به دلیل چند منظورگرایی، آسانی استفاده و نرخ تیراندازی سریع. Peacekeeper یا Kilo 141 می‌توانستند جایگاه اول را به جای M13 بگیرند، اما به دلیل تنظیمات تعادل اخیر در M13 مانند افزایش سرعت بارگذاری و حرکت، M13 جایگاه اول را به خود اختصاص می‌دهد.

بهترین اسلحه‌ های کالاف دیوتی موبایل - وارزون سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی