ضعیف های کالاف دیوتی وارزون 2

نگاهی به ضعف های کالاف دیوتی وارزون 2

همچنان که درحال خرید سی پی وارزون 2 برای پیشرفت هرچه سریعتر در این بازی هستید بهتر است نگاهی به بزرگترین ضعف های کالاف دیوتی وارزون 2 که از دید کاربران بیان شده است بیندازید! هنگامی که عنوان Call of Duty: Warzone حدود سه سال پیش عرضه شد، شاید کسی فکرش را هم نمی‌کرد که این اثر تا این حد معروف و بزرگ شود با این وجود شرکت اکتیویژن در آن موفق شد و سال اول عرضه این بازی تماما بی‌نظیر بود و عملا طرفداران از تجربه آن نهایت لذت را می‌بردند، اما پس از گذشت مدتی ارائه نقشه کالدرا (Caldera) همه چیز را بهم زد. بازیکنان بسیاری از این نقشه و مکانیزم گیم پلی اعمال شده روی آن راضی نبودند و در نتیجه، اشتیاق افراد برای تجربه وارزون کمتر و کمتر شد. به همین دلیل بود که سال گذشته با پخش شدن شایعات مربوط به بازی کالاف دیوتی وارزون 2 بازیکنان منتظر بودند تا همان تجربه هیجان سه سال قبل با وارزون 1 را تکرار کنند؛ در حالی که Warzone 2.0 از ابتدای عرضه مشکلات بسیاری دارد.

 

عدم توانایی در پرکردن جلیقه ضدگلوله هنگام دویدن

اگرچه مکانیزم جلیقه و زره ضد گلوله در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 هم وجود دارد اما در ابتدا تنها دو فضا برای پر کردن جلیقه دارید و با ارتقا آن می‌توانید سه ضد گلوله را وارد جلیقه خود کنید.

حال اگر از این مورد نیز بگذریم نکته‌ای که وجود دارد این است که شما نمی‌توانید هنگام دویدن جلیقه خود را پر کنید و باید حتما آرام‌ حرکت نمایید. قطعا منطقی است که در حالت Tactical Sprint که سریع‌ترین حالت دویدن است امکان پرکردن جلیقه وجود نداشته باشد اما حداقل وجود این امکان در حین دویدن می‌توانست بهتر باشد. بخصوص اینکه اگر حین درگیری با یک تیم، تیم دیگری هم وارد میدان شده و به عنوان شخص سوم به شما تیر بزند، عملا وقت کافی و شانس برای فرار کردن و پر کردن جلیقه ضد گلوله خود را نخواهید داشت.

جالب است بدانید این کار را به بهترین شکل ممکن می‌توان در کالاف دیوتی موبایل انجام داد و پر کردن زره یا زدن آدرنالین کارهایی هستند که اوپراتور شما حین دویدن هم انجام می‌دهد!

ضعیف های کالاف دیوتی وارزون 2

 

با کمبود پول در نقشه مواجه خواهید شد

در این موضوع که ال مزرح (Al Mazrah) نقشه جالبی است هیچ شکی نیست اما با این وجود در خاک ال مزرح اگر بتوانید بهترین سلاح بازی را هم پیدا کنید بازهم ذره‌ای پول پیدا نخواهید کرد! در واقع بازی کالاف دیوتی وارزون 2 برای پیدا کردن پول شما را به شانس واگذار می‌کند؛ یا به اندازه کافی خوش شانس هستید که در یک نقطه خاص از نقشه به اندازه کافی پول پیدا کنید یا اینکه تنها بسته‌های 100 دلاری را روی زمین پیدا می‌کنید که با 25 عدد از آن‌ها، تازه می‌توانید یکی از سلاح‌های لوداوت خود را بدون دریافت پرک‌هایی که داشتید بخرید. جا دارد اشاره کنیم که خرید لوداوت در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 ره تازگی به آن اضافه شده و به شدت گران (حدود 32 هزار دلار) است.

ضعف های کالاف دیوتی وارزون 2

 

اتچمنت‌ های کاملا گمراه کننده بازی

بطور کلی پیشنهاد میکنیم دفعه بعدی که قصد چینش اسلحه در کالاف دیوتی وارزون 2 را داشتید اصلا و ابدا به جزئیات مربوط به آن حتی نگاه هم نکنید! چراکه این آمار تقریبا دروغ هستند و اگر سلاحی در بازی متا باشد احتمالا حتی با بدترین آمار هم می‌بینید که عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد.

بگذارید داستان را با مثالی برای شما توضیح دهیم! من بشخصه از سلاح‌های دسته SMG برای مبارزات نزدیک تا برد متوسط استفاده می‌کنم و افزایش میزان سرعت هدف‌گیری یا همان Aim Down Sight Speed و Sprint To Fire Speed را حتما روی اسلحه مورد نظر خود حتما لحاظ می‌کنم اما نکته جالب اینجاست که وقتی که این کار را با سلاح SMG مدل Vel پیاده می‌کنید سرعتش چندان هم جالب نیست در حالی که سلاح TAQ-46 و Chimera سرعت ، قدرت آسیب رسانی و برد بیشتری را ارائه می‌کنند ولی از نظر آماری TAQ-56 از MP7 سنگین‌تر نشان داده می‌شود.

 

پرک ها بی استفاده شده اند

انتخاب پرک در چینش لوداوت همچون وارزون 1 در در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 نیز وجود دارد اما موضوع این است که شاید اصلا حتی متوجه نشوید که از آن استفاده کرده‌اید چون تاثیر چندانی ندارد! در اصل این بازی به صورت پیش‌فرض به شما چند دسته پرک را برای انتخاب پیشنهاد می‌کند که دو مورد اول آن (از سمت چپ) همان ابتدای کار فعال می‌شوند. این پرک‌های پایه کمترین کاربرد را دارند، اما دو پرک بعدی Bonus و Ultimate در صورت فعال شدن عملا دست برتری را در مبارزه به شما خواهند داد. حال سوال اینجاست که آیا شما موفق می‌شوید تا این پرک‌ها را فعال کنید؟ پاسخ : در حالت عادی شاید ولی در حالت کلی هرگز!

در حقیقت نام پرک ذکر شده به سختی رای شما فعال خواهند شد و برای به دست آوردن آن‌ها اول باید دست خود را به لوداوتی برسانید که تنها چند عدد از آن در Zone آخر می‌افتد. از هر زاویه‌ای هم که به ماجرا نگاه کنید، پرک‌ها در وضعیت فعلی کالاف دیوتی وارزون 2 عملا بی‌استفاده هستند!

ضعف های کالاف دیوتی وارزون 2

 

چرا سلاح های تک تیر با یک تیر نمی کشند!؟

خب اگر بخواهیم منصف باشیم این مشکل در سیزن‌های آخر وارزون 1 هم وجود داشت و اگر از اسنایپر برای کشتن دشمنان استفاده میکردید بعضی مواقع با شلیک یک تیر حتی زره آن‌ها هم شکسته نمیشد! پس چاره چیست؟ ظاهرا فعلا فقط شلیک یک تیر به سر دشمنان آنها را از پا در می آورد که بازهم قطعی نیست و در بعضی از سلاح های تک تیر جواب میدهد!

در چنین وضعیتی بازیکنان انتظار داشتند در کالاف دیوتی وارزون 2 بتوان با زدن یک تیر به بالا تنه دشمن بتوان او را کشت نه اینکه بعد از زدن تیر سوم تازه زمین گیر شود. البته لازم به ذکر هم هست که این مورد احتمالا هرگز توسط اکتیویژن حل نخواهد شد چراکه سازندگان بازی قصد دارند تا روند بازی طوری پیش برود که بازیکنان پس از دریافت تیر همچنان شانس ماندن در مبارزه را داشته باشند. این در حالی است که زدن دو یا سه تیر Pistol به کله دشمنان، برای کشتن آن‌ها کافی خواهد بود و میزان Time To Kill به نسبت وارزون 1 خیلی سریع‌تر است.

ضعیف های کالاف دیوتی وارزون 2

 

بازیکنان کم در نقشه نسبتا بزرگ

اگر به یاد داشته باشید قبلا درمورد نقشه  ال مزرح بصورت مفصل توضیحاتی داده بودیم و حتما میدانید که 150 نفر برای رقابت وارد این سرزمین میشوند. این در حالی است که ال مزرح از تمامی مپ‌های بتل رویال کل سری کالاف دیوتی بزرگ‌تر است و به همین واسطه نیاز است تا تعداد بازیکنانی که در آن حاضر می‌شوند خیلی بیشتر از قبل باشند. به همین دلیل است که می‌بینیم در نقشه بازی و هنگام بسته شدن Zone، تا حدودی بازی برای افراد خسته‌کننده می‌شود؛ چون کسی نیست که با آن‌ها رقابت کند.

اگرچه شروع و پایان کالاف دیوتی وارزون 2 خیلی خوب است اما لحظات میانی بازی و بعد از اینکه چند نفر را می‌کشید روند خسته‌کننده‌ای را طی خواهد کرد چراکه تقریبا در یک صحرا و یا شهر بزرگ باید به دنبال دشمن بگردید و در صورت پیدا نکردن ناگهان داخل گاز خفه می‌شوید بنابراین شاید اگر تعداد بازیکنان به 200 نفر ارتقا پیدا میرسید اوضاع بهتر بود.

ضعف های کالاف دیوتی وارزون 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی