مودهای جدید در راه کالاف دیوتی وارزون 2

بر طبق آخرین گزارشات بدست آمده از فعالیت های اکتیویژن ظاهرا این شرکت قصد دارد مودهای مینی رویال به همراه یک مد شبیه به بازی محبوب راکت لیگ را به کالاف دیوتی وارزون 2 اضافه نماید که البته این دو حالت برای مدتی محدود در بازی وجود خواهند داشت و همیشگی نخواهند بود. از زمان عرضه کالاف دیوتی وارزون 2 مودهای متنوع و زیادی به این بازی اضافه شده‌اند تا بازیکنان از حالت‌های تکراری خسته نشوند، اما برخی کاربران نیز به عدم وجود برخی مودها انتقاد کرده‌اند.

 

اگر بخواهیم با مثالی برای شما توضیح دهیم مثلا کالاف دیوتی وارزون 2 هنوز مود سه نفره معمولی بتل رویال ندارد و بازیکنان برای تجربه انی حالت باید از حالت سوم شخص یا مد Unhinged استفاده کنند که البته احتمال اینکه در آینده‌ای نزدیک شاهد چنین حالتی باشیم خیلی زیاد است ولی به هرحال اکنون اعلام شده که دو مود جذاب قرار است به این بازی اضافه شوند.

کالاف دیوتی وارزون 2

یکی از مودهایی که بزودی در بازی شاهدش خواهیم بود Warzone Cup نام دارد که در آن، دو تیم سه نفره در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. زمین مسابقه شبیه به یک استادیوم فوتبال است و شما باید کنترل ماشین‌هایی را به دست بگیرید تا بتوانید توپ را درون دروازه حریف قرار دهید. بازیکنان می‌توانند از تجهیزات مختلفی برای برتری در مبارزات استفاده کنند و حتی مانند راکت لیگ، گزینه افزایش سرعت نیز وجود دارد.

اما این پایان ماجرا نیست و مود مینی رویال نیز قرار است به کالاف دیوتی وارزون 2 اضافه شود! اگر کنجکاو چگونگی عملکرد این حالت هستید باید گفت مود مینی رویال در نسخه اول وارزون نیز وجود داشت پس سوپرایزی برای شما نخواهد بود و تنها باید در مقیاسی کوچک‌تر در مقابل دشمنان‌تان قرار بگیرید. طرفداران وارزون 2 می‌توانند انتظار داشته باشند که این دو حالت، در طی بروزرسانی چند روز آنیده که برای فصل اول عرضه خواهد شد، به بازی اضافه شوند.

 

از مودهای جدید که بگذریم ظاهرا خبرهایی نیز در خصوص مپ جدید به گوش میرسد! چندی پیش اعلام شد که سازندگان بازی در حال طراحی نقشه یا نقشه‌هایی جدید برای بازی هستند. یکی از منابع داخلی Call of Duty ادعا کرده بود که Treyarch برای توسعه نقشه جدید وارزون 2 برنامه دارد و آن را در سال 2023 دنبال خواهد کرد. در ماه اکتبر TheGhostofHope به این موضوع اشاره کرد که استودیوی Black Ops چراغ سبز را برای شروع کار روی نقشه بعدی گرفته است. موقعیت شغلی تازه برای طراح مرحله یا لول دیزاینز (Level Designer) می‌تواند تائیدی بر آماده بودن این طرح باشد. همان‌طور که اشاره کردیم، از آگهی استخدام به‌نظر می‌رسد، استودیو روی نقشه جدید Warzone 2 کار می‌کند.

چیزی که بطور قطع از آن اطمینان داریم که نقشه جدید قرار نیست جایگزینی قطعی برای المزرح باشد چراکه قبلا هم در این بازی نقشه‌هایی مثل Rebirth Island و Fortune’s Keep را دیده‌ایم که در کنار نقشه اصلی آمدند و رفتند تا جذابیت بیشتری به بازی بدهند. البته اگر بخواهند نسخه قبل را الگوی خود قرار بدهد، طرفداران باید منظر یک سوپرایز بزرگ باشند. طبق اعلام رسمی اکتیویژن هیچ یک از اسکین‌ها و تزئینات بازیکنان از وارزون 1 به کالاف دیوتی وارزون 2 منتقل نخواهند شد چراکه این دنباله، یک تجربه کاملاً متفاوت و جدید است و به همین خاطر، می‌خواهند محیطی کاملاً متفاوت از عناوین قبلی کالاف دیوتی داشته باشد. اما خوشبختانه بازیکنان خواهند توانست پیشرفت‌ها، اسکین‌ها و دارایی‌هایشان را از نسخه دوم مدرن وارفر + وارزون موبایل به وارزون 2 منتقل کنند.

 

ویژگی زره به کالاف دیوتی وارزون 2 بازمیگردد

اینطور که معلوم است اخبار لو رفته از وارزون 2 تمامی نداشته و یکی از منابع معتبر نزدیک به این بازی گفته که ویژگی مربوط به زره‌ها به این بازی برخواهد گشت. تغییرات مربوط به زره در این بازی از روز اول عرضه محل بحث بوده و بسیاری از کاربران نسبت به تغییرات در این زمینه اعتراض داشتند. اکنون طبق شایعات قرار است طی بروزرسانی فصل اول کالاف دیوتی وارزون 2 که به نام Reloaded عرضه خواهد شد، این تغییرات اعمال شوند.

در پستی که توسط یکی از کاربران افشا کننده در توییتر به اشتراک ذاشته شده گفته می‌شود که بزودی توانایی همزمان دویدن و باز کردن درب و گذاشتن قطعات زره در کالاف دیوتی وارزون 2 ممکن خواهد شد. این افشا کننده می‌گویدویژگی یا به عنوان بخشی از بروزرسانی جدید، یا مدتی پس از عرضه، در دسترس قرار خواهد گفت. در حالی که هنوز سازندگان بازی به طور رسمی نسبت به این شایعه واکنش نشان نداده‌اند ولی قطعاً بازیکنان از ایجاد چنین تغییری خوشحال خواهند شد.

کالاف دیوتی وارزون 2

بهرحال بنظر میرسد قرار است کالاف دیوتی وارزون 2 سیزن به سیزن برای بازیکنان جذاب تر شود تا جایی که خاطرات وارزون 1 کاملا از ذهن آنها پاک شود اما با توجه به سیاست های جدید اکتیوژن بازیکنان قطعا به خرید cp وارزون 2 احتیاج پیدا خواهند کرد! شما درباره حالت های جدید و همچنین تغییرات پیش رو چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی