خرید بتل پس وارزون 2 - خرید بتل پس کالاف دیوتی وارزون - خرید بتل پس کالاف موبایل

نگاهی کامل به بتل پس وارزون 2 و شگفتی هایش

قطعا همگی شما تا این لحظه با بتل پس وارزون 2 کم و بیش آشنایی پیدا کرده اید! ظاهرا کمپانی اکتیویژن تصمیم گرفته با آغاز فصل اول کالاف دیوتی وارزون 2 سیستم بتل پس جدیدی را به ما معرفی کند که تفاوتی عمده با بتل پس نسخه‌ اول این بازی داشته و آزادی بیشتری به شما می‌دهد بنابراین در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا نگاهی جامع به بتل پس وارزون 2 داشته باشیم :

اول از همه باز کردن 100 تایر در بتل پس آزار دهنده و زمان بر بنظر می‌رسد اما خوشبختانه اکتیویژن بسیار زیرکانه عمل کرده و با آزادی بیشتری که در سیستم جدید بتل پس وارزون 2 به کاربران داده شده حسی را به شما القا میکند که انگار به پایان رساندن آن آسان‌تر است! اما این پایان ماجرا نیست و شما با سیستم جدید بتل پس وارزون 2 می‌توانید بدون بازگشایی هر 100 تایر آیتم‌های مورد نیاز و مورد علاقه خود را دریافت کنید. حتما میپرسید چگونه؟

 

بتل پس وارزون 2 چگونه عمل می‌کند؟

سیستم جدید برخلاف بتل پس نسخه قبلی غیر خطی پیش می‌رود یعنی به زبانی ساده تر بتل پس اکنون به نقشه‌ای با بخش های مختلف به نام سکتور تقسیم شده است که هر سکتور شامل 5 جایزه می‌شود. مراجعه به هر سکتور جوایزی که آن بخش را تشکیل داده نشان می‌دهد و برای بازگشایی جایزه پنجم هر سکتور که معمولا با ارزشترین جایزه است، باید هر چهار جایزه پیشین را باز کنید.

اما میرسیم به نحوه بازکردن جایزه ها که قطعا درمورد آن کنجکاو هستید! بازگشایی هر جایزه نیازمند یک توکن بوده و هر توکن به وسیله جمع آوری XP به دست می‌آید. نهایتا پس از بازگشایی هر پنج جایزه یک سکتور، سکتورهای مجاور بازگشایی شده و به شما اجازه می‌دهد به دریافت جوایز دیگر سکتورها بروید. لازم به ذکر است که دریافت جایزه در هر سکتور به شخص شما بستگی داشته و نیازی به دریافت چهار جایزه در هر سکتور به طور متوالی نیست.

 

چگونگی پیشرفت در بتل پس وارزون 2

در ابتدا تنها به یک سکتور جهت بازکردن جوایز آن دسترسی دارید که در فصل اول بازی A1 نام داشته است. سکتور A1 شامل یک کالینگ کارد با نام Aerial Entrance، یک لوگو با نام Hired Sniper، یک توکن دابل ایکس پی تفنگ ۱۵ دقیقه و یک چارم تفنگ با نام Paying Rent می‌شود. درصورتیکه که هر چهار جایزه این سکتور را بازگشایی نمایید میتوانید به سراغ با ارزش‌ترین آیتم سکتور که بلوپرینت تفنگ Kastov 545 با نام The Orbiter است بروید. البته فراموش نکنید که جایزه پنجم نیز مانند هر چهار جایزه پیشین نیازمند توکن بوده و به طور رایگان در اختیار شما قرار نمی‌گیرد!

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم تکمیل یک سکتور سبب بازگشایی سکتورهای مجاور می‌شود که یعنی تکمیل سکتور A1 منجر به در دسترس قرار گرفتن دو سکتور A2 و A3 خواهد شد و می‌توانید نسبت به علاقه خود جوایز یکی از سکتورها را باز کنید. اکنون تکمیل سکتور A2 باعث در دسترس قرار گرفتن سکتور A4 و تکمیل سکتور A3 باعث بازگشایی سکتورهای A5 و A6 می‌شود.

حال سوال اینجاست که کدام یک را باید انتخاب کرد؟ سادست! هدف شما در حقیقت باید دریافت جوایزی باشد که آن را نیاز دارید. برای مثال، ابتدایی‌ترین هدف برخی از کاربران بازگشایی تفنگ‌های جدید است و از همین رو باید بر بازگشایی سکتورهای A6 و A7 تمرکز کنند. برخی دیگر از کاربران، بیش از تفنگ جدید به اسکین‌ها توجه می‌کنند و چنین افرادی باید به دنبال بازگشایی سکتورهایی چون سکتور A9 یا A16 باشند.

خرید بتل پس وارزون 2 مانند بازیهای دیگر مجموعه کالاف دیوتی 10 دلار هزینه دارد با این حال هر سکتور دارای یک جایزه رایگان است که بدون خرید بتل پس نیز میتوانید آن را دریافت کنید! فراموش نکنید که اگر بتل پس بازی را خریداری کرده باشید باید برای بازگشایی سکتورهای بعدی هر پنج جایزه یک سکتور را دریافت کنید که برای کاربران رایگان قفل هستند. همچنین به این نکته نیز باید اشاره داشت که تفنگ‌های جدید مانند نسخه‌های پیشین به طور رایگان در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرند.

بتل پس وارزون 2 - خرید بتل پس وارزون 2

 

نحوه دریافت توکن بتل پس وارزون 2

قبل از اینکه به توضیح این قسمت بپردازیم لازم به ذکر است که اگر بتل پس وارزون 2 را خریداری کرده باشید 10 درصد بیشتر از کسانی که آن خریداری نکرده‌اند توکن دریافت می‌کنند بنابراین میتوان گفت با خرید بتل پس سرعت بازکردن سکتورها را نیز بیشتر خواهید نمود!

اما برسیم به توکن ها که در وارزون 2 با تکمیل مبارزات در تمام بخش‌های آنلاین چند نفره بازی قابل دریافت هستند. آسان‌ترین و پر سرعت‌ترین روش‌ دریافت توکن ، تکمیل مبارزات مد Kill Confirmed و دریافت تگ دشمنان ، تکمیل مبارزات بخش Invasion و کشتن دشمنان هوش مصنوعی یا کشتن پیاپی و تکمیل چالش‌های بخش DMZ هستند.

خرید بتل پس وارزون 2

 

جوایز بتل پس وارزون 2

اگر کنجکاو این موضوع هستید با گفت بتل پس وارزون 2 به طور کلی شامل 100 جایزه هست که در 20 سکتور تقسیم بندی شده! در فصل اول این بازی تفنگ جدید ارائه شده که یکی از آن‌ها SMG با نام BAS-P و یکی از آن‌ها تک تیراندازی محبوب و قوی با نام Victus XMR است. همانطور که اشاره شد تفنگ‌ها برای تمام کاربران قابل دریافت بوده و در فصل‌های آتی نیز اینگونه باقی خواهد ماند. کاربرانی که بتل پس را خریداری کرده باشند 110 جایزه دریافت کرده که پنج جایزه با خرید بتل پس و پنج جایزه با تکمیل بتل پس به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

در پایان میتوان گفت سیستم بتل پس وارزون 2 با آزادی عمل بی نظیری که در اختیار کاربران قرار داده توانسته تا به این لحظه نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند که همین موضوع باعث میشود تا در ادامه بسیار مفیدتر از بتل پس نسخه‌ پیشین ظاهر شود. البته نباید فراموش کرد که این سیستم بتل پس برای اولین بار نیست که در بازیها معرفی میشود و قبلا نیز در دیگر بازی‌ها نیز دیده شده، با این حال تیم اینفینیتی وارد به خوبی از عهده ارائه یک بتل پس پویا بر آمده و طبق آمار به دست آمده کاربران آن‌ها را تمجید کرده‌اند. نظر شما راجب سیستم جدید بتل پس وارزون 2 چیست؟ آیا اعمال این سیستم در بتل پس کالاف دیوتی موبایل نیز با استقبال بازیکنان مواجه خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی