سیزن دوم وارزون 2

سیزن دوم وارزون 2 همه چیز را عوض خواهد کرد!

بنظر میرسد تغییرات سیزن دوم وارزون 2 بسیار بیشتر از چیزی هستند که هفته‌های گذشته فکرش را می‌کردیم! قبلا در چندین مطلب به برسی مشکلات و کمبودهای وارزون 2 پرداخته بودیم و حالا به گفته توسعه دهندگان در سیزن دوم وارزون 2 شاهد تغییراتی در سیستم لوت، سپرها، صدا گذاری و دیگر بخش‌های بازی خواهیم بود. همچنین آخرین پست انتشار یافته در وبلاگ رسمی کالاف دیوتی خبر از تغییرات اساسی در بازی وارزون 2 می‌دهد و همانطور که گفتیم این تغییرات در سیستم لوت بازی ، سیستم استفاده از سپرها و البته استفاده از کوله پشتی یا همان بک پک اعمال خواهند شد.

 

زمانی که وارزون 2 در اواخر سال 2022 منتشر شد تغییرات زیادی را نسبت به نسخه قبلی خود به همراه داشت که یکی از بزرگترین آنها قابلیت Proximity Chat بود! این ویژگی به شما امکان شنود گفت و گوی دشمنان نزدیک به خود را میدهد و استریمرهای بسیاری نیز از این قابلیت برای تولید محتوای جذاب و سرگرم کننده استفاده کرده‌اند با اینحال میتوان گفت تمام تغییرات اعمال شده در وارزون 2 نیز مورد قبول کاربران واقع نشد که از جمله آن‌ها می‌توان به حذف قابلیت Slide Canceling اشاره داشت.

 

موضوعی که در این میان باعث شده کمی تلخی تغییرات ناخوشایند وارزون 2 از بین برود ارتباط مستقیم توسعه دهندگان این بازی با کاربران و در نتیجه آن اعمال تغییرات به صورت هفتگی در قالب آپدیت های پی در پی است. این استودیو در کنار افزودن و حذف قابلیت‌های متفاوت، به طور مداوم در حال رفع باگ‌های بازی و در نتیجه بهبود تجربه کاربران است. حال باید اشاره داشت که به روزرسانی پیش رو یعنی سیزن دوم وارزون 2 تغییرات قابل توجهی را وارد بازی خواهد کرد.

سیزن دوم وارزون 2

 

سیزن دوم وارزون 2 ، یک شروع جدید!

اگرچه همانطور که در مطالب قبلی نیز گفتیم خرید سی پی وارزون 2 کمی بعد از شروع سیزن اول با کاهش قابل توجهی مواجه شد اما با تغییرات سیزن دوم میتوان گفت باید منتظر یک شروع جدید باشیم! به گفته توسعه دهندگان تغییرات عمده در بخش‌هایی چون رابط کاربری بازی، صدا گذاری و بسیاری از بخش‌های گیم پلی بازی چون گولاگ و سپرهای ضد گلوله بازی دیده خواهند شد.

یکی از این تغییرات که به تایید توسعه دهندگان نیز رسیده این است که تمام آیتم‌های جعبه‌ها، کیف‌ها و به طور کلی تمامی لوت باکس‌ها بر زمین افتاده و هرگز شاهد منوی لوت پنجره‌ای در بازی نخواهیم بود. در کنار آن، کوله پشتی‌های سایز متوسط و بزرگ از بازی حذف شده و لوت کاربران کشته شده بر زمین می‌افتند! از این پس تمام کاربران با کوله پشتی‌هایی با اندازه یکسان به مبارزه رفته تا کاربری نتواند با استفاده از آیتم‌های بیشتر به تخریب دیگر تیم‌ها بپردازد. موارد زیر بخشی از تغییراتی خواهد بود که در سیزن دوم وارزون 2 شاهدش هستیم :

🔻کاهش پول دریافتی از تکمیل کانترکت ها (فقط در BR)
🔻حذف پول از چست های Basic/Legendary
🔻کاهش قیمت خرید لوداوت دراپ
🔻دو ایونت فری لوداوت دراپ؛ اولین زون/پنجمین زون.
🔻 پلی لیست مخصوص روز ولنتاین
🔻بالانس ماموریت ها و بات ها
🔻ماموریت ها و مپ جدید
🔻سرعت حرکت به‌هنگام آرمور گذاشتن کمی افزایش خواهد یافت
🔻پرک ها قابل کاستومایز خواهند بود.
⚠️حذف شاتگان (گولاگ)
⚠️اضافه شدن RIFLE/SMG/LMG (گولاگ)
⚠️بیشتر شدن پول دریافتی از پیروزی (گولاگ)

 

در پایان باید اشاره داشت که اینفینیتی وارد قصد داشته سرعت بازی را بهبود بخشیده تا کاربران مدت زمان کمتری در منوی بازی صرف کرده و سریع‌تر به مبارزه باز گردند اما جالب است بدانید پس از به تاخیر افتادن انتشار سیزن دوم وارزون 2 کاربران به این باور رسیدند که تغییرات بیشتری در بازی محبوب آن‌ها اعمال می‌شود و تیم اینفینیتی وارد نیز بارها اشاره کرد که وارزون 2 از نظر اقتصادی نیز تغییراتی به خود دید بنابراین احتمالا قیمت آیتم‌های درون بازی نیز کاهش یافته و پول بیشتری در مکان‌های مختلف بازی دیده خواهد شد.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید تغییرات اعمال شده در سیزن دوم وارزون 2 آن را جذاب‌تر خواهند کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی