وارزون موبایل

قطعا اگر این صفحه را بازکردید پس میدانید که سی پی وارزون موبایل چیست بنابراین وقت را با اینگونه توضیحات هدر نمیدهیم و قصد داریم به برسی قیمت سی پی وارزون ، باندل های وارزون ، سی پی رایگان وارزون و بطور کلی همه موارد مربوط به سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل که جزو دغدغه های بازیکنان محسوب میشود بپردازیم :

قیمت بسته های سی پی وارزون موبایل

قیمت سی پی وارزون موبایل برخلاف کالاف دیوتی موبایل ، برای تمامی ریجن ها ثابت و به نرخ روز دلار در نظر گرفته شده است! به عنوان مثال اگر قیمت پک 100 سی پی 2 دلار باشد ، اگر ریجن ترکیه باشید هم این قیمت با نرخ روز تبدیل دلار به لیر محاسبه شده و 65 لیر خواهد بود بنابراین برخلاف کالاف دیوتی موبایل که شاهد قیمت ارزان پک ها در برخی ریجن ها بودیم ، در وارزون موبایل چنین چیزی نیست و نباید فریب برخی وبسایت های سودجو که تبلیغات فروش سی پی وارزون با قیمت های دور از منطق میکنند را خورد!

حدود قیمت سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل در تاریخ امروز با نرخ دلار 65 هزار تومانی به شرح زیر است :

خرید 100 سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل : 53 هزار تومان
خرید 500 سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل : 266 هزار تومان
خرید 1100 سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل : 531 هزار تومان
خرید 2400 سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل : 1,062 میلیون تومان
خرید 5000 سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل : 2,165 میلیون تومان
خرید 13000 سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل : 5,311 میلیون تومان

نکته دیگری که شاید با مشاهده بسته های بالا متوجه شده باشید این است که بسته های سی پی وارزون موبایل کاملا با کالاف موبایل متفاوت بوده و بصورت همگانی با وارزون PC و همچنین مدرن وارفر 3 یکسان میباشند.

سی پی وارزون موبایل

سی پی رایگان وارزون وجود دارد؟

صادقانه بگوییم خیر! متاسفانه با افزایش محبوبیت این بازی ، کلاهبرداران نیز بیکار ننشسته و با تبلیغات سی پی وارزون موبایل رایگان اقدام به دزدین وجه یا اکانت بازی مینمایند بنابراین درصورتیکه از طرفداران قیمت ارزان هستید و به هر دلیلی نیاز به خرید cp کالاف دیوتی وارزون موبایل دارید حتما به نماد اعتماد وزارت صنعت (اینماد) در آن وبسایت توجه فرمایید! درحال حاضر هیچ روشی برای شارژ سی پی رایگان وارزون موبایل وجود نداشته و تمامی افراد مدعی ، کلاهبردار هستند.

کاربرد سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل

قطعا میدونید که پول درون بازی یکی از اصلیترین روش‌های درآمدزایی توسط کمپانی های بازیسازی مثل اکتیویژن است و از آنجایی که خود بازی‌های آنلاین به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد کمپانی‌ها با قفل کردن امکانات منحصر به فرد بازی، گیمر را به سمت خرید درون بازی سوق می‌دهند. اکنون با توجه به نقشه گسترده بازی وارزون موبایل و همچنین گرافیک بسیار چشم نوازی که دارد به یکی از پرطرفدارترین نسخه های کالاف دیوتی تبدیل شده است و اکتیویژن به طور اختصاصی آپدیت‌ها و ویژگی‌هایی را در نظر گرفته که تنها با خرید سی پی وارزون موبایل باز می‌شوند :

 • * قابلیت باز کردن بتل پس‌های مختلف
 • * قابلیت خرید اسکین‌های مختلف برای اسلحه‌ها
 • * قابلیت اضافه کردن صدا و کاراکترهای جدیدتر
 • * قابلیت باز کردن مراحل و فصل‌های بعدی در قسمت آنلاین بازی
 • * اضافه شدن قابلیت‌های جدید برای افزایش نیروی تسلیحاتی کاراکتر گیمر در بازی
 • * عدم نمایش تبلیغات هنگام اجرای بازی با سی پی وارزون موبایل
 • * بهبود پیدا کردن رده (Tier) کاراکتر گیمر بدون نیاز به تکمیل کردن بتل پس

خرید باندل کالاف دیوتی وارزون موبایل

یکی از اصلیترین دلایلی که بازیکنان بخصوص بازیکنان وارزون اقدام به خرید CP میکنند ، باندل های وارزون موبایل است! این باندل ها عموما با تم بازی در هر سیزن همخوانی داشته و شامل اپراتور اسکین شخصیت های معروف ، گان های اختصاصی و حرکت آخر مخصوص به آن باندل هستند که میتواند هیجان زیادی به تجربه بازی شما اضافه کند و البته که از نظری برتری ، یک و گردن از حریفان خود بالاتر خواهید بود!

خرید باندل وارزون موبایل عموما در بسته های 2400 سی پی امکانپذیر است. البته گاها باندل هایی با قیمت 1800 سی پی یا 1200 سی پی نیز در دسترس قرار میگیرند اما بطور کلی هرچه اپراتور اسکین ارائه شده از شخصیت معروف تری برخوردار باشد و گان اختصاصی نیز قویتر باشد ، طبیعتا قیمت باندل نیز بیشتر است!

باندل وارزون موبایل

سی پی برای گردونه شانس وارزون

از شباهاتی که با کالاف موبایل پیدا میکنید ، وجود گردونه شانس در وارزون موبایل است و نکته جالب اینکه در اینجا هم به سی پی نیاز دارید! خرید سی پی برای گردونه شانس وارزون موبایل از اصلیترین دلایل بازیکنان بوده که انصافا هم ارزشش را دارد. در ابتدا با توجه به وجود این بخش در نسخه بتا ، تصور میشد که گردونه شانس به کلی از واروزن موبایل حذف شود و تنها در کالاف موبایل وجود داشته باشد اما نهایتا اکتیویژن تصمیم گرفت با توجه به استقبال زیاد کاربران ، این بخش را با محتوای اختصاصی برای وارزون موبایل ارائه کند

گردونه شانس وارزون موبایل

نکته جالب و بسیار مهم درمورد گردونه شانس واروزن موبایل اینکه نیاز نیست برای خرج سی پی کمتر حتما اکانت ریجن هند داشته باشید! بلکه تنها با تغییر آیپی خود به کشور هند و ورود مجدد به اکانت خود ، میبینید که هزینه هربار امتحان گردونه شانس وارزون موبایل برای شما کاهش یافته است.

هک سی پی کالاف دیوتی وارزون

بسیاری از کاربران در جستوجوهای گوگل خود به دنبال هک سی پی کالاف دیوتی موبایل هستند درحالی که باید گفت چنین چیزی وجود خارجی ندارد. درواقع سی پی هکی درست است و نه هک سی پی!

همانطور که بالاتر نیز گفتیم ، قیمت سی پی وارزون موبایل در همه ریجن ها مستقیما برا اساس نرخ دلاری پک ها در آن ریجن قیمت گذاری شده است و هیچ ریجن ارزان قیمتی در وارزون موبایل وجود ندارد اما در این میان هستند وبسایت هایی که خرید سی پی وارزون موبایل را با قیمیتی پایین تر از نرخ اعلام شده در بالا نیز میدهند که به دلیل استفاده از گیفت کارت های هکی و کارت های اعتباری کرکی میباشد

اینگونه خریدهای غیرقانونی اصطلاحا به سی پی هکی معروف هستند و موجب بن اکانت یا سی پی منفی در اکانت شما خواهد شد بنابراین بسیار مراقب سودجویان و افرادی که با تبلیغ سی پی بسیار ارزان قیمت شمارا برای خرید ترغیب میکنند باشید چراکه سیستم بن اکانت اکتیویژن با کسی شوخی ندارد!

فروش سی پی وارزون موبایل به دیگران

یکی دیگر از مواردی که افراد زیادی را ترغیب به خرید cp وارزون موبایل میکند ، فروش آن به دیگران از طریق انتقال است! تا قبل از انتشار نسخه گلوبال بازی ، این شایعه وجود داشت که به دلیل کراس پلی بودن وارزون موبایل با PC یا کنسول و مدرن وارفر 3 ، امکان انتقال سی پی بین پلتفرم ها (یعنی در پلفرمی که ارزان تر باشد مثل موبایل بخریم و در PC استفاده کنیم) وجود خواهد داشت اما بعد از انتشار گلوبال ، اکتیویژن این موضوع را به صراحت رد کرد بنابراین نه تنها امکان انتقال سی پی بین پلتفرم ها وجود ندارد بلکه انتقال بین افراد مختلف نیز ممکن نیست.

شما تنها میتوانید باندل ها ، بتل پس یا بلک سل را بین پلتفرم های مختلف جابجا و استفاده کنید!

از کجا سی پی وارزون موبایل ارزان بخریم؟

انتظار میرود سی پی وارزون موبایل بزودی به پرطرفدارترین آیتم بازیهای موبایل تبدیل شود و قطعا یکی از دغدغه های مهم بازیکنان برای خرید سی پی وارزون موبایل پیدا کردن مرجعی معتبر است که بتوانند در چندین دقیقه اکانت خود را شارژ کنند! وارزون سیتی به عنوان یک فروشگاه تخصصی در بازی کالاف دیوتی امکان این را دارد که سی پی وارزون موبایل را با نرخ دلار نیمایی بصورت کاملا قانونی در سریعترین زمان ممکن در اکانت شما شارژ کند!

اما چرا باید به ما اعتماد کنید؟ فروشگاه وارزون سیتی دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت (اینماد) به همراه مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و علاوه بر آن یکی از محدود وبسایت هایی است که مورد تایید بنیاد ملی بازیهای رایانه ای نیز میباشد بنابراین هیچ جای نگرانی از لحاظ اعتبار ما وجود ندارد.

نمایش 1 - 3 کالا از 3

 • بلک سل وارزون موبایل

  489,000 تومان
  28,000 تومان بروزرسانی :
 • سی پی وارزون 2 (بتل نت)

  130,000 تومان
 • سی پی وارزون موبایل

  49,000 تومان
  -196,000 تومان بروزرسانی :
در حال بارگذاری محصولات بیشتر

پشتیبانی