بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل | وارزون سیتی

بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل 2024

بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل در نت فارسی آماده اید؟ از آنجایی که قطعا بعد از دانلود وارزون موبایل برای شروع این بازی هیجان انگیز به یک آموزش نیاز دارید تا بفهمید چی به کجاست ، تصمیم گرفتیم تا برای اولین بار در سطح نت فارسی یک آموزش جامع و صفر تا صد از وارزون موبایل تدارک ببینم که البته در سه بخش منتشر میشود و منبع آن مقالات اکتیویژن است پس در ادامه با ما همراه باشید :

 

پروفایل بازیکن در وارزون موبایل

بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل را با معرفی اطلاعات پروفایل شروع میکنیم. پس روی نشان دایره‌ای شکل ضربه بزنید تا موارد زیر را مشاهده کنید :

 • شناسه بازیکن : این شناسه را می‌توانید چند بار در حافظه موقت (کلیپ‌بورد) دستگاه کپی کنید.
 • سطح بازیکن : این قسمت درجه فعلی بازیکن و تعداد سطوح باقی‌مانده تا رسیدن به درجه ۵۵ یا سطح پرستیژ بعدی را نشان می‌دهد.
 • سابقه نبرد : در این بخش می‌توانید به آمار خود در بخش بتل رویال و چندنفره مثل زمان بازی ، تعداد بازی‌های انجام‌شده ، نسبت باخت و برد (K/D) ، کل بردها (بتل رویال) و نسبت برد و باخت (W/L) در بخش چندنفره ، افتخار کنید. همچنین جزئیات دقیق‌تر در مورد تجهیزات (لودآوت) موردعلاقه و اطلاعات بازی‌های شما در دسترس است.
 • پیشرفت مشترک وارزون موبایل ، وارزون و مدرن وارفر 3 : بازیکنانی که اکانت خود را به سرویس کالاف دیوتی (اکتیویژن) وصل می‌کنند، باید انتقال تمامی مشخصات و پیشرفت خود را انتظار داشته باشند. یعنی پیشرفت بازیکنان اکنون به هر سه بازی مرتبط است. مهم نیست کدام بازی را انجام می‌دهید و در هر سه بازی اعمال خواهد شد!

بتل پس وارزون موبایل

یکی از موارد مهم در بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل که میبایست به آن اشاره کنیم ، «بتل پس» است و با کلیک روی آن در بالا سمت چپ می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. در اینجا بازیکنان جدید می‌توانند در بتل پس پیشرفت داشته باشند و به صورت اختیاری نسبت به خرید بتل پس وارزون موبایل در یکی از سه نوع زیر اقدام کنند :

 • بتل پس (رایگان) : این نسخه شامل چند آیتم رایگان و تمامی سلاح‌های پایه‌ای رایگان فصل می‌شود.
 • بتل پس (1100 سی پی) : این نسخه شامل بیش از 100 جایزه قابل بازگشایی، 1400 سی پی قابل دریافت و همچنین جوایز اورجینال وارزون موبایل می‌شود.
 • باندل بتل پس (2400 سی پی) : این بسته شامل تمامی مزایای قبلی بتل پس به همراه 20 توکن برای رد کردن مراحل بتل پس (Tier Skip) می‌شود.
 • بلک سل : این گزینه شامل هر دو مجموعه‌ی مزایای قبلی بتل پس ، 18 جایزه‌ی منحصر به فرد ، یک باندل اپراتور با یک نقشه (Blueprint) اورجینال وارزون موبایل ، 1100 سی‌پی به صورت آنی و موارد بسیار دیگر می‌شود.

محتوای بتل پس وارزون موبایل

بازیکنان جدید می‌توانند یکی از انواع بتل‌پس‌ را خریداری کرده و زمان باقی‌مانده از فصل 2 (2024) را صرف باز کردن آیتم‌های درون آن کنند. این کار را تا شروع فصل جدید در تاریخ 3 آوریل می‌توانید انجام دهید. بعد از آن محتویات قفل‌شده در دسترس نخواهند بود و یک بتل‌پس جدید قابل خریداری می‌شود.

ویژه وارزون موبایل : بازیکنان وارزون موبایل می‌توانند انتظار 5 آیتم اضافی درون بتل‌پس فصل 2 را داشته باشند که فقط برای این بازی قابل استفاده هستند. این آیتم‌ها عبارتند از :

 • نقشه (Blueprint) : “اژدهای طلایی” (تیربار ، M16 ، جایزه آنی بلک‌سل)
 • نشان (Emblem) : “بیداری آتش اژدها” (کمیاب)
 • استیکر بزرگ (Large Decal) : “رسیدن آسمانی” (کمیاب)
 • کارت تماس (Calling Card) : “درخشش مهتابی” (کمیاب)
 • نقشه (Blueprint) : “طوفان اژدهای درخشان” (بتل رویال ، SO-14 ، غیرمعمول)

قطعا در بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل لازم به ذکر است که آیتم‌های مرتبط با زامبی بتل پس در وارزون موبایل در دسترس نیستند، چرا که بخش زامبی مدرن وارفر حالتی است که در وارزون موبایل وجود ندارد. با این حال، این آیتم‌ها را می‌توانید آنلاک کنید و سپس در بخش زامبی مدرن وارفر استفاده کنید. البته به شرطی که به کنسول یا کامپیوتر شخصی سوئیچ کنید.

پیشرفت مشترک وارزون موبایل ، وارزون و مدرن وارفر 3 : بازیکنانی که قبلاً بتل پس فصل 2 (2024) را خریداری کرده‌اند و برخی یا تمام آیتم‌های درون آن را آنلاک نموده‌اند، متوجه خواهند شد که این آیتم‌ها در وارزون موبایل نیز آنلاک شده‌اند ، که شامل آیتم‌های انحصاری هم می‌شود؛ البته به شرطی که به مرحله (Tier) مناسب در بتل پس رسیده باشند.

بنابراین یکی از نکات مهم در بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل که حتما باید به خاطر داشته باشید این است که شما از پیشرفت مشترک کامل بتل پس بهره‌مند خواهید شد، یعنی خرید بلک‌سل یا بتل پس فصل 3 در هر کدام از بازی‌ها، آن را در تمام بازی‌ها آنلاک و پیشرفت شما را اعمال می‌کند، بدون توجه به این که کدام بازی را انجام می‌دهید.

چالش ها در وارزون موبایل

در ادامه بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل میرسیم به بخش چالش ها! با ضربه زدن روی نشان مدال (بالا سمت چپ) ، به منوی چالش‌ها دسترسی پیدا می‌کنید که در زمان راه‌اندازی بازی شامل سه چالش روزانه می‌شود. این چالش‌ها درست مانند چالش‌های روزانه درمدرن وارفر 3 و وارزون عمل می‌کنند با این تفاوت که جوایز موجود شامل سکه‌های زرادخانه (Arsenal Coins) هستند که برای باز کردن سلاح یا قطعات بازار سیاه (Aftermarket Parts) در فروشگاه زرادخانه استفاده می‌شوند.

توکن امتیاز تجربه یا XP

در کنار نشان مدال چالش‌ها، یک آیکون XP وجود دارد که بین سه توکن تجربه دو برابر (۲XP) قابل استفاده که می‌توانید در تمام بازی‌ها به دست آورید، جابجا می‌شود. همانطور که در تصویر قبلی نشان داده شد، این توکن‌ها برای دو برابر کردن امتیاز تجربه‌ای که بازیکن شما (همچنین به عنوان XP رتبه شناخته می‌شود)، سلاح یا بتل پس به دست می‌آورد، استفاده می‌شوند. روی نوع توکن ضربه بزنید تا دقایق مختلف توکن‌های XP موجود خود را مشاهده کنید (15، 30، 45 یا 60 دقیقه). توجه داشته باشید که اگر بتل پس را داشته باشید، روی تمام XP به دست آمده، +10% افزایش XP دریافت می‌کنید.

از آنجایی که موضوع مهمی در بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل است ، مجددا تاکید میکنیم که بازیکنانی که اکانت بازی خود را به سرویس کالاف دیوتی (اکتیویژن) متصل کرده باشند تمام توکن‌های XP کسب‌شده قبلی آنها در مدرن وارفر 3 یا وارزون ، به وارزون موبایل نیز منتقل می‌شوند. درواقع هر توکنی که در هر بازی به دست آورید بدون توجه به اینکه کدام بازی را انجام می‌دهید، به توکن‌های موجود رتبه، سلاح و بتل پس اضافه می‌شود.

سی پی وارزون موبایل

از هرچه بگذریم ، سخن پول خوش تر است! حالا که انتهای بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل رسیدیم بهتره که به سراغ خرید سی پی وارزون موبایل نیز برویم. با ضربه زدن روی آیکون سکه CP یا از طریق فروشگاه ، می‌توانید بسته‌های سی پی وارزون موبایل را با مقادیر مختلف برای خرید محتوای فروشگاه درون بازی، درست مثل وارزون یا مدرن وارفر 3 تهیه کنید.

ویژه وارزون موبایل : به عنوان آخرین نکته در بخش اول آموزش صفر تا صد وارزون موبایل باید گفت سی پی در بین بازی‌ها قابل انتقال نیست؛ برای مثال نمی‌توانید سی پی را در نسخه کنسول یا کامپیوتر مدرن وارفر 3 و وارزون خریداری کنید و از آن در وارزون موبایل استفاده کنید (و بالعکس) اما محتواهایی که در وارزون موبایل مشاهده میکنید و به طور خاص با عبارت «طراحی‌شده برای مدرن وارفر 3» مشخص شده است (از جمله بتل پس) را می‌توان در وارزون موبایل خریداری کرد و در وارزون و مدرن وارفر 3 نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی