سیستم لوت وارزون 2

خرابی سیستم لوت وارزون 2 در سیزن دوم!

همانطور که میدانید سیستم لوت وارزون 2 قرار بود در سیزن دوم دستخوش تغییراتی شود که بسیاری از بازیکنان از آن استقبال کرده و انتظار بهبود آن را داشتند اما ظاهرا چیزی که در عمل رخ داده جز خرابی چیز دیگری برای بازیکنان نداشته و وضعیت بازی را بدتر از قبل می‌کند ولی چرا؟ خب بگذارید ماجرا را از اول برسی کنیم! سیستم لوت وارزون 2 در سیزن اول با انتقاد بسیار زیادی از سوی بازیکنان مواجه شد چون اگرچه نسبت به وارزون 1 پر جزئیات‌تر بود اما سرعت بازی را کاهش می‌داد بنابراین استودیوی اکتیویژن هم با در نظر گرفتن انتقادها تصمیم گرفت تا این سیستم را تغییر دهد و سرعت لوت کردن را بیشتر کند. اما غافل از اینکه مشکلات فنی گسترده تری بوجود آمده است

سیستم لوت وارزون 2

 

مشکلات سیستم لوت وارزون 2 چیست؟

شاید بتوان گفت با وجود انتقادهایی که به سیستم لوت وارزون 2 وارد بود اما بالاخره طرفداران خودش را هم داشت چراکه قبلا بازیکن می‌توانست کیسه‌ها یا جعبه‌های اولیه را باز کند و محتوای موجود در آن‌ها در یک UI نمایش داده می‌شد. اما الان با تغییرات جدید دیگر این‌طور نیست و تمام محتوای موجود در آن‌ها بلافاصله روی زمین می‌ریزد و به همین دلیل است که مجددا بسیاری از بازیکنان به‌خاطر جزئیات بیشتر سیستم لوت قبلی خواهان بازگشت آن هستند.

 

بنظر میرسد اکتیویژن کاملا گیج شده و نمیداند چگونه بایست رضایت بازیکنان را جلب کند! در این میان حتی بسیاری از طرفداران سیستم لوت بازی وارزون 1 هم نسبت به تغییرات اعمالی در فصل دوم بازی وارزون 2 شاکی هستند. همان‌طور که می‌دانید این بازی همیشه میزبان باگ‌ها و گلیچ‌های مختلف است و در روزهای اخیر، گلیچ‌های متعددی از سیستم لوت بازی وارزون 2 گزارش شده است. یکی از این باگ‌ها باعث می‌شود تا کل لوت‌ها از روی زمین غیب شود و بازیکن نمی‌تواند هیچ‌کدام از آن‌ها را جمع آوری کند. قطعا چنین اتفاقی طبیعی نیست و بازی را برای بسیاری از بازیکنان خراب می‌کند.

 

متاسفانه چیزی که بازیکنان را برای ادامه وارزون 2 ناامید میکند این است که سیستم لوت وارزون 2 درحال حاضر تنها مشکلی نیست که باید با آن دست و پنجه نرم کرد. مشکلات دیگری هم در فصل دوم بازی دیده می‌شود که می‌تواند تجربه‌ی بازیکنان را مختل کند. برای مثال بازیکنان پس از ریوایو هم تیمی خود، گاها ممکن است گیر کنند و از حرکت بایستند که در اینباره بطور کامل در مطلب جدا توضیحات مفصل دادیم! بازگشت به روزهای قدیم برای وارزون 2 هزینه‌هایی را در پی داشت و به تجربه‌ی بازیکنان لطمه می‌زند. با توجه به این‌که مشکلات سیستم لوت بازی، تاثیر منفی مستقیمی در تجربه‌ی بازی دارد، احتمالا استودیوی اکتیویژن همین حالا در حال کار روی پچ‌های آینده برای رفع این مشکلات است. پس باید همین روزها منتظر به‌روزرسانی جدید بازی Warzone 2 باشیم.

 

تغییرات سیستم لوت بازی، تنها چیزی نیست که در آپدیت سیزن دوم وارزون 2 اصلاح شد و بسیاری از جنبه‌های بازی که نسبت به وارزون 1 متفاوت بودند اما اکنون دوباره به حالت اصلی خود نزدیک شده‌اند. برای مثال می‌توان به تغییراتی در نقشه‌ها، و بازگشت حالت گولاگ یک به یک اشاره کرد! نظر شما در اینباره چیست؟ آیا اکتیویژن تصمیم گرفته همان وارزون 1 را تنها با اسم جدید به کاربران اراعه دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی