تماشا کنید : باگ فصل دوم وارزون 2 بازیکنان را کلافه کرده!

ظاهرا باگ ها قصد بیخیال شدن وارزون 2 را ندارند و در همین مدت کم گذشته از شروع فصل دوم این بازی شاهد یکی از آزاردهنده ترین باگ های وارزون 2 هستیم که متاسفانه تا این لحظه اکتیویژن هنوز اقدامی برای رفع اون نکرده است! اگرچه بسیاری از بازیکنان با خرید سی پی وارزون 2 خود را برای شروع طوفانی فصل دوم این بازی آماده کرده بودند ظاهرا کم کم درحال ناامید شدن هستند!

 

حالا با آغاز فصل دوم وارزون 2 باگ های جدیدی در این بازی پدیدار شده که آزاردهنده ترین آنها مشکل فریز شدن بازیکنانی است که تلاش می‌کنند یاران بر زمین افتاده خود را ریوایو کنند! فصل دوم وارزون 2 با چند روز تاخیر از راه رسید و ویژگی‌های بسیاری را به این دو بازی افزود مهم‌ترین و پر طرفدارترین ویژگی افزوده شده بخش Resurgence در بازی وارزون 2 است. این مد پر طرفدار با همراهی نقشه‌ای کاملا جدید با نام جزیره آشیکا (Ashika Island) به انتشار رسیده است.

 

حداقل انتظار بازکینان این بازی بعد از تاخیر در آغاز چند روزه فصل دوم این بود که تجربه ای بدون باگ و مشکلات آزاردهنده داشته باشند اما اکنون باگ فصل دوم وارزون 2 به حدی مشکل ساز است که در کمتر از یک روز باعث شده بسیاری از کاربران این بازی را به طور کامل کنار بگذارند. ویدیوها و شکایات مربوط این باگ بزرگ به طور مداوم توسط کاربران به انتشار رسیده و آن‌ها در تلاش هستند با این کار هر چه زودتر توسعه دهندگان را از این باگ آزار دهنده مطلع کنند. طبق ویدیویی که کاربری با نام koogee4 در شبکه ردیت به انتشار رسانده، ریوایو کردن یاران بر زمین افتاده می‌تواند تمام بازی شما را به هم ریخته و شما را تبدیل به بازنده مبارزه کند.

فصل دوم وارزون 2 - باگ فصل دوم وارزون 2

 

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده میکنید و بر اساس دیگر ویدیوهای انتشار یافته بسیاری از کاربران پس از ریوایو کردن یار خود به طور کامل بی حرکت شده و قادر به انجام هیچ کاری نیستند. بدون شک چنین موضوعی کاربر را تبدیل به هدفی به شدت ساده برای کشتن توسط حریفان می‌کند بنابراین احتمالا اگر صدمه ببینید یار شما از ریوایو خودداری خواهد نمود! البته لازم به ذکره که این باگ فصل دوم وارزون 2 به قدری مهم بود که توسعه دهندگان بازی واکنش نشان داده و به گفته آنها درحال رفع باگ هستند اما اینکه چه زمان رفع خواهد شد را کسی نمیداند!

 

متاسفانه میتوان گفت باگ‌ها و هک‌ها موضوع جدیدی در دنیای وارزون نیستند! چراکه طی هفته‌های اخیر کاربران بسیاری متوجه هکی با نام Lagswitch شده که باعث می‌شود کاربران به طور کامل از سرورهای بازی بیرون بیافتند. متاسفانه با انتشار به روزرسانی فصل دوم ما شاهد بسیاری مشکلات تازه بودیم که امیدواریم اینفینیتی وارد هر چه سریع‌تر به آن‌ها رسیدگی کند وگرنه به قیمت از دست رفتن همیشگی وارزون 2 تمام خواهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی