بهترین تنظیمات میدان دید وارزون در سیزن 1

بهترین تنظیمات میدان دید برای سیزن 1 وارزون (2024)

جالب است بدانید وارزون انعطاف‌پذیری زیادی برای تنظیم میدان دید ارائه میکند تا جایی که شما حتی روی مقدار نقشه قابل مشاهده صفحه خود کنترل دارید و از آنجایی که این تنظیم مستقیماً بر توانایی شما برای شناسایی دشمنان تأثیر می گذارد، در اینجا بهترین تنظیمات توصیه شده میدان دید در سیزن 1 وارزون را برای شما شرح خواهیم داد! در این میان اگر برای دانلود وارزون موبایل اشتیاق دارید یا برای خرید سی پی وارزون نیاز به مرجعی معتبر با قیمت ارزان میگردید ما در کنار شما خواهیم بود

سیزن 1 وارزون محتویات زیادی از جمله اضافه شدن نقشه جدید بزرگ Urzikstan Warzone را به بازی معرفی کرده است پس اگر نمی‌دانید چگونه در نقشه جدید برتری داشته باشید ، تنظیم میدان دید می‌تواند بسیار مفید باشد و به شما امکان می‌دهد به راحتی دشمنان را از راه دور تشخیص دهید. میدان دید نقش مهمی در استراتژی چرخش بازی می کند و یک محیط کلیدی در بازی های بتل رویال مانند اپکس لجند ، فورتنایت و وارزون است. با این حال، مهم است که تنظیمات میدان دید خود را با محدودیت‌های سخت‌افزاری متعادل کنید و ملاحظات کمکی را هدف قرار دهید. اکنون در ادامه نگاهی به بهترین تنظیمات میدان دید برای پلتفرم کنسول ، صفحه کلید و ماوس بیندازیم :

نحوه تغییر میدان دید در سیزن 1 وارزون

بازیکنان Warzone می توانند میدان دید خود را با رفتن به تنظیمات بازی و انجام مراحل زیر تنظیم کنند:

  • بازی کالاف دیوتی وارزون را اجرا کنید
  • تنظیمات را باز کنید
  • بخش “گرافیک” را انتخاب کنید
  • برای تنظیمات میدان دید به بخش “نمایش” مراجعه کنید
  • از نوار لغزنده برای تنظیم میدان دید مورد نظر خود در وارزون استفاده کنید

همه بازیکنان وارزون از جمله بازیکنان روی کنسول به یک نوار لغزنده FOV دسترسی دارند. جالب است بدانید بیشترین درخواست برای افزودن این این نوار لغزنده برای بازیکنان کنسول بود و از زمان وارزون قبلی دیگر روی 80 قفل نیست!

تنظیمات میدان دید وارزون سیزن 1

بهترین میدان دید برای بازیکنان کنترلر وارزون

این بازیکنان باید میدان دید خود را بین 95 و 105 تنظیم کند. به حداکثر رساندن FOV در 120 بخصوص برای بازیکنان کنترلر توصیه نمی شود زیرا اهداف شما از توانایی شما برای زدن دقیق آنها کوچکتر می شوند و از طرف دیگر داشتن میدان دید زیر 95 قسمت زیادی از صفحه نمایش شما را قطع می کند. به همین دلیل بین 95 تا 105 بهترین دید را خواهید داشت. وقتی صحبت از میدان دید ADS و میدان دید سلاح به میان می‌آید، به بازیکنان کنترلر توصیه می‌کنیم گزینه های Independent و Default را انتخاب کنند.

تنظیمات میدان دید وارزون سیزن 1

بهترین میدان دید برای بازیکنان ماوس و صفحه کلید وارزون

برای بازیکنان صفحه کلید وارزون ، FOV بین 105 تا 115 توصیه می شود.با توجه به تنظیمات کوچکی که بازیکنان ماوس و صفحه کلید می توانند هنگام هدف گیری اهداف کوچک انجام دهند، بازیکنان می توانند از FOV کمی گسترده تر بهره مند شوند. ما همچنان پیشنهاد می‌کنیم که گزینه Independent را نیز انتخاب کنید ، زیرا ضربه زدن به اهداف دوربرد را کمی آسان‌تر می‌کند. با این حال، اگر ترجیح می‌دهید هنگام هدف گیری به پیایین یا… میدان دید ثابت را حفظ کنید ، می‌توانید گزینه Affected را انتخاب کنید.

بازیکنان رایانه شخصی همچنین می توانند از تنظیمات Wide Weapon Field of View استفاده کنند که باعث می شود اسلحه آنها کوچکتر به نظر برسد و قسمت کمتری از صفحه را پوشش دهد.

آیا FOV بر عملکرد رایانه شخصی در وارزون تأثیر می گذارد؟

FOV قطعاً بر عملکرد رایانه شخصی شما در وارزون تأثیر دارد . این به ویژه برای هر کسی که سخت افزار کمی قدیمی دارد صادق است. البته، اگر از سخت‌افزار پیشرفته استفاده می‌کنید، داشتن FOV بالا نباید تأثیر زیادی بر عملکرد رایانه شخصی شما داشته باشد. با FOV بالاتر، وارزون تلاش می کند اطلاعات بیشتری را روی صفحه نمایش شما نمایش دهد که منجر به پردازش گرافیکی بیشتر سخت افزار شما خواهد شد و ممکن است برای مدل های قدیمی تر مشکلاتی ایجاد کند.

اگر بعد از اینکه FOV خود را در وارزون تنظیم کردید، متوجه شدید که رایانه شما بیش از حد معمول با مشکل مواجه شده است، ممکن است بخواهید آزمایش کنید و تنظیماتی را پیدا کنید که برای شما مناسب است. پایین آوردن آن به زیر 100 به احتمال زیاد مشکلات را تا حد زیادی کاهش میدهد.

Affected FOV در وارزون چیست؟

تنظیمات میدان دید تحت تأثیر ADS ، بزرگنمایی اولیه را که هنگام هدف گیری دید به پایین رخ می دهد قطع می کند و مقدار FOV ترجیحی شما را حتی در هنگام نشانه گیری حفظ می کند. حالت Affected عقب‌نشینی بصری کمتری برای مقابله با آن ارائه می‌کند و اگر رایانه شما عملکردی با وضوح بالا ارائه می‌دهد آنگاه Affected FOV ممکن است برای شما ایده‌آل باشد زیرا دشمنان دور وضوح خود را از دست نمی‌دهند.

در همین حال تنظیمات Independent ADS Field of View میدان دید شما را در هنگام هدف گیری پایین دید، بزرگنمایی می کند، به این معنی که وقتی بازیکنان را با افزایش FOV خود مشاهده کردید، می توانید راحت تر روی بازیکنان قفل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی