بیلدربیس 2 کلش اف کلنز

اپدیت بیلدربیس 2 کلش اف کلنز : دفاع ، حمله و کارگران!

بیلدربیس 2 موضوعی است که این روزها هم مورد توجه کاربران کلش اف کلنز است و هم توسعه دهندگان بازی دوست دارند کم کم جزییاتی از آن بازگو کنند! همانطور که میدانید در سالی که گذشت (2022) سوپرسل تمرکز کامل خود را در دهکده اصلی کلش اف کلنز گذاشته بود و انصافا تغییرات هیجان انگیزی هم در آن اعمال کرد اما چیزی که همواره از سوی کاربران مورد انتقاد بوده موضوع بیلدربیس بود که بنظر میرسید سوپرسل آن را فراموش کرده است! حالا در سال 2023 اوضاع فرق کرده و نوبتی هم باشد نوبت به بیلدربیس رسیده اما نه همان بیلدربیس همیشگی بلکه بیلدربیس 2

 

ظاهرا مشکل سوپرسل با بیلدربیس سیستم کلی این بخش از بازی بوده که خب برای بسیاری از بازیکنان جذابیتی نداشت بنابراین در آپدیت یا آپدیت های بعدی قرار است بیلدربیس 2 رو داشته باشیم که به کلی همه چیز را تغییر میدهد پس بهتره خودتون رو برای خرید جم کلش اف کلنز آماده کنید! در این مطلب به برسی تغییرات دفاع ، حمله و کارگران در بیلدربیس 2 از زبان سوپرسل خواهیم پرداخت :

 

بالانس سیستم دفاع و حمله

یکی از مواردی که ما در نبرد تن به تن بیلدربیس فعلی دوست داشتیم این بود که دفاع هم به اندازه حمله در پیروزی بازیکنان مهم بود. اگرچه در این نبرد تن به تن مشکلاتی وجود داشت که نهایتا مجبور به حذف آن در بیلدربیس 2 شدیم اما جالب است بدانید سیستم اتک جدید ما چیزی شبیه به همان اتک در دهکده اصلی است البته با کمی تفاوت!

 

زمانی که قصد اتک زدن داشته باشید با مپ بازیکنی در محدوده تروفی خودتان مچ میشوید اما به یاد داشته باشید که گزینه “next” در کار نیست پس باید استراتژی به نحوی استراتژی پیروزی خود را پیدا کنید اما موضوع جایی هیجان انگیز میشود که خبری از لوت نخواهد بود! در عوض به ازای هر ستاره ای که در اتک کسب کنید مقداری گلد بیلدربیس دریافت میکنید.

 

پس تکلیف اکسیر بیلدربیس چی میشه؟ اون رو هم از طریق دفاع کسب خواهید کرد! در واقع هر تعداد اتکی که بزنید به همان تعداد نیز مورد اتک قرار میگیرید و بیلدربیس شما مجبور به دفاع خواهد بود؛ البته فرقی نمیکنه شما آنلاین باشید یا نه چون اتک به بیلدربیس شما در هرزمان ممکن خواهد بود. در هر دفاع به ازای ستاره هایی که حریف شما نتونسته کسب کنه اکسیر دریافت خواهد کرد. به عنوان مثال اگر فردی که به بیلدربیس شما اتک زده اون رو 2 ستاره کنه شما فقط به ازای اون 1 ستاره ای که نتونسته بزنه اکسیر دریافت میکنید

 

لیگ نیز در بیلدربیس 2 افزوده خواهد شد و هرچه به لیگ های بالاتر بروید مقدار گلد و اکسیر دریافتی شما از ستاره های دفاع و حمله نیز بیشتر خواهد شد. البته همانند دهکده اصلی در بیلدربیس 2 نیز ویژگی استاربونس را داریم ولی مقدار ستاره مورد نیاز آن برای هر لیگ متفاوت است و لیگ های بالاتر ستاره های بیشتری نیز برای دریافت پاداش نیاز دارند! لازم به ذکره که استاربونس احتمالا بزرگترین شانس بازیکنان برای دریافت منابع بیشتر خواهد بود و خوبی آن برداشته شدن محدودیت اتک روزانه برای دریافت منابع است که یعنی در طول روز هرچقدر اتک بزنید و دفاع کنید و ستاره بیشتری کسب کنید درعوض منابع بیشتری نیز دریافت خواهید نمود

بیلدربیس 2 کلش اف کلنز

 

بالانس سیستم بیلدرها

حالا که دست شما در بیلدربیس 2 برای جمع آوری منابع بازتر شده میخواهیم گزینه هایی برای خرج کردن آنها نیز بدهیم تا کار برای شما راحت تر شود! از این پس ربات O.T.T.O به عنوان کارگر دوم در بیلدرهال 6 باز خواهد شد اما سوال اینجاست که تکلیف افرادی به سختی و زحمت زیاد مستربیلدر را بازکردند تا به عنوان کارگر ششم به دهکده اصلی بفرستند چه میشود؟ آیا کارگر ششم را از آنها خواهیم گرفت؟ هم بله و هم خیر!

 

ما تصمیم گرفتیم که مستربیلدر رو به عنوان کارگر همیشگی در بیلدربیس نگه داریم و همانطورکه گفتیم از بیلدرهال 6 نیز در دسترس بازیکنان قرار میگیرد اما درعوض ماموریت هایی رو درنظر گرفتیم که در بیلدرهال 9 بازیکنان بتوانند یک ربات کارگر دیگر به عنوان کارگر ششم همیشگی به دهکده اصلی خود بفرستند. بنظرتون این تغییر بهتر نیست؟

بیلدربیس 2 کلش اف کلنز

سیستم فعلی تغییر کارگرها بین دو دهکده کار رو برای بالانس تجربه آپگریدها در هردو دهکده بسیار سخت میکنه بنابراین فکر کردیم اگر کارگرها هم در بیلدربیس 2 و هم در دهکده اصلی بطور ثابت باقی بمونند اوضاع خیلی بهتر خواهد شد! البته لازم به ذکره که ماموریت های بازکردن کارگر ششم با چیزی که درحال حاضر هست تفاوت بسیاری خواهد داشت و بطور کامل عوض میشود چون میخوایم خیلی ساده تر و کلی باشند و نه اینکه هربازیکن با مکس کردن یک کنون بتونه بهش دست پیدا کنه

 

در پایان امیدواریم تونسته باشیم بخش زیادی از سوالات مربوط به بیلدربیس 2 رو در این مطلب پاسخ بدیم! قطعا در مطالب بعدی به توضیح بیشتر راجب دیگر ویژگی های بیلدربیس 2 خواهیم پرداخت پس همچنان منتظر خبرهای بزرگ باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی