نقشه راه کلش رویال 2024

نقشه راه کلش رویال 2024 : نیروهای تاور ، اسپل و تکامل کارت

سوپرسل بار دیگر طبق رسم هرساله خود در شروع سال نو جدید میلادی ، یک پیش نمایش از نقشه راه کلش رویال 2024 برای بازیکنانش منتشر کرده است که شامل ویژگی‌ها، تغییرات و جزئیات جدید است. مبتوان گفت سال 2023 در اصلاحات و ویژگی‌های بازی بسیار انقلابی بود چراکه شاهد معرفی انقلاب کارت ها (Card Evolution) ، سطوح Elite جدید و بازسازی خرید رویال پس کلش رویال بودیم اما بدون شک، برای تجربه بهتر از بازی باید همچنان تلاش های زیادی صورت بگیرد که در زیر بخشی از برنامه های سوپرسل برای آن را برسی خواهیم نمود :

 

افزودن نیروهای جدید تاور به کلش رویال

نیروهای تاور کارت‌های جدیدی هستند که می‌توانید به دک خود در بازی اضافه کنید و بر اساس نیرویی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید سفارشی‌سازی کنید که تاورهای پرنسس شما چگونه به دشمنان آسیب بزنند!
در حال حاضر می‌توانید نیروی پیش‌فرض تاور، که به عنوان پرنسس تاور شناخته می‌شود را در مجموعه کارت خود مشاهده کنید. او و هر نیروی دیگری از نیروهای تاور می‌توانند به سطح Elite (سطح 15) ارتقا یابند. اما به خاطر داشته باشید که سطح کارت‌های نیروی تاور شما در طول نبرد به قدرت فعلی برج شما محدود است.

 

نقشه راه کلش رویال 2024

 

تکامل بیشتر با هر فصل

تکامل کارت‌ها از زمان معرفی این ویژگی در میانه سال 2023 باعث ایجاد تغییرات عمده ای در کلش رویال شده است. آمارهای بهبود یافته، توانایی منحصر به فرد و قدرت کلی آنها باعث می‌شود که نیروهای قویتری نسبت به حالت عادی خود باشند اما درحال حاضر سوپرسل قاعده‌ای تعیین کرده است که فقط کارت‌های معمولی مجاز به دریافت تکامل هستند. هیچ کارتی از نوع‌های دیگر مانند کارت‌های اپیک، افسانه‌ای و هیرو نسخه تکامل یافته نخواهند داشت.

با اینحال ظاهرا قوانین تغییر خواهند کرد کارت‌های با کمیاب دیگر نیز می‌توانند نسخه‌ی تکامل یافته‌ای دریافت کنند. این حدس از این جا می‌آید که کارت‌های غیر معمولی مانند Golem و Electro Wizard (که به ترتیب کارت‌های Epic و Legendary هستند) در نقشه راه کلش رویال 2024 ظاهر شده‌اند و البته عنوان “تکامل بیشتر با هر فصل” که توسط سوپرسل بیان شده نیز نشان می‌دهد که می‌توانیم انتظار بیش از یک کارت جدید تکامل یافته در هر فصل داشته باشیم.

 

نقشه راه کلش رویال 2024

 

نگاهی کلی به نقشه راه کلش رویال 2024

خبر خوب برای بازیکنانی که درخواست اضافه شدن کارت‌های جدید به کلش رویال را داشته‌اند! در سال آینده، قهرمان‌ها، اسپل و کارت‌های جدید به بازی خواهند آمد. در سال 2023، تنها یک کارت جدید به بازی اضافه شد که آن هم هیرو Little Prince نام داشت و علاوه بر این تنها ویژگی به درد بخور معرفی شده نیز تکامل کارت‌ها بود و غیر از آن آخرین کارت غیر هیرو و غیر تکاملی اضافه شده به کلش رویال ، فونیکس افسانه‌ای بود که در اواخر سال 2022 وارد بازی شد.

اکنون زمان طولانی‌ است که اسپل جدیدی نیز به بازی اضافه نشده است بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ویژگی‌ها و تغییرات جدید دیگری نیز در نقشه راه کلش رویال 2024 قرار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی