والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال | وارزون سیتی

بهترین دک های والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال

اگر فکر می‌کردید که والبریکرها نمی‌توانند دردسر ساز باشند پس بهتر است خودتون رو برای والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال آماده کنید! سوپرسل در سیزن 56 علاوه بر تکامل بمبرها، والبریکرهای تکامل یافته را نیز معرفی کرد که کارتی با هزینه 2 اکسیر است و دارای یک توانایی منحصر به فردی میباشد که آن را به تهدید بیشتری نسبت به حالت عادی تبدیل میکند. این توانایی به کارت اجازه می‌دهد که در واقع دومین زندگی خود را در میدان نبرد پس از اینکه تخریب می‌شود داشته باشد!

فعال کردن والبریکرهای تکامل یافته در طول نبرد نیازمند دو مرحله است. با توجه به اینکه کارت معمولی این شخصیت به عنوان یکی از شخصیت های اصلی در کلش رویال شناخته شده است، انتظار نداریم که شکل تکاملی آن تنها  افزایش دهد بنابراین در زیر جزئیاتی راجع به آمار تکامل والبریکرهای کلش رویال و روش‌های بدست آوردن آن‌ها آورده شده است :

 

توانایی‌ والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال

والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال دارای توانایی ‘حرکت روی بشکه’ هستند. یعنی زمانی که آن‌ها را رهاسازی میکنید ، شروع به حرکت به سمت یک ساختمان یا برج بر روی یک بشکه انفجاری می‌کنند. با کاهش HP آنها به صفر، بشکه منفجر می‌شود و به دشمنان نزدیک آسیب می‌زند. از آنجا، وال بریکرها به سمت هدف خود ادامه می‌دهند به عنوان اسکلت‌هایی در حال دویدن که چوب‌های دینامیت در دست دارند. والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال در مرحله اولیه خود تقریباً 50% آسیب بیشتری نسبت به والبریکرهای معمولی وارد می‌کنند.

 

توانایی‌ والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال | وارزون سیتی

 

در مرحله اول، وال بریکرها بر روی بشکه‌های منفجره از ارنا به سمت ساختمان یا برج حرکت می‌کنند. اگر نابود شوند، بشکه منفجر شده و به دشمنان نزدیک آسیب می‌زند. در مرحله دوم، وال بریکرها به عنوان دونده‌های اسکلتی ادامه می‌یابند و به همان هدف حرکت می‌کنند. هنگامی که به آن می‌رسند، خود را منفجر کرده و آسیب کمی وارد می‌کنند.

با این قابلیت‌های قدرتمند که قطعاً برای ساختمان‌ها و برج‌ها در بازی کلش رویال ترسناک خواهد بود، باید بدانید که این کارت‌ها بهترین عملکرد را در کدام دک‌ها ارائه می‌دهند. همه آن‌ها را در زیر گردآوری کرده‌ایم.

 

بهترین دک های والبریکر تکامل یافته در کلش رویال

والبریکرهای تکامل یافته زمانی که در دک‌هایی قرار داده شوند که یا بر اساس حمله با سربازان ضعیف اما ارزان ساخته شده متمرکز شده‌اند یا دشمنان را با سربازان با اچ‌پی بالا که دشوار به نابودی هستند غلبه می‌دهند ، بهترین عملکرد را دارند! درواقع این موضوع به والبریکرهای تکامل یافته امکان میدهد تا حداکثر آسیب را وارد کنند زیرا سربازان حمایتی ، دشمنان را از نابودی آن‌ها منحرف می‌کنند. همانطور که بالا نیز گفتیم و بازهم تاکید میکنیم ، وال بریکرهای تکامل یافته 50% آسیب بیشتری نسبت به نسخه معمولی وارد می‌کنند، در همین حال، دونده‌های تولید شده در مرحله دوم آسیب کمتری وارد می‌کنند. به همین دلیل، مهم است که با مرحله اول تکامل وال بریکرها دشمنان خود را ضربه بزنید.

 

بهترین دک های والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال | وارزون سیتی

 

چگونگی بازکردن والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال

برای باز کردن والبریکرهای تکامل یافته باید شش تکه تکامل والبریکر جمع آوری کنید که میتوانید آنها را با خرید رویال پس کلش رویال ، خرید از فروشگاه درون بازی، تکمیل چالش‌ها ، صعود به مسیر افسانه‌ها و باز کردن صندوق‌ها پس از سطح پادشاهی 50 بدست آورید.

البته لازم به ذکر است که شما امکان استفاده از تکه‌های وحشی را نیز برای بازکردن والبریکرهای تکامل یافته کلش رویال دارید که از طریق آفرهای بازی و همچنین فروشگاه فصلی در دسترس قرار میگیرند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی