[rsfv]

معرفی منظره قلمرو مخفی دریای عمیق کلش اف کلنز

اولین بار نیست که سوپرسل منظره های جذاب مناسبتی را بصورت آفر در کلش اف کلنز منتشر میکند اما منظره جدیدی که به تازگی از سرور چینی این بازی با نام منظره قلمرو مخفی دریای عمیق لو رفته تقریبا تمام بازیکنان کلش اف کلنز را سوپرایز کرده است! همانطور که میدانید اکثر بازی های پرطرفدار در کشور چین دارای سرور جداگانه هستند و کلش اف کلنز نیز استثنا نیست به همین جهت محتوای برخی آپدیت های مناسبتی زودتر از نسخه جهانی در اختیار بازیکنان نسخه چینی قرار میگیرد که اینبار باعث لو رفتن منظره اقیانوسی کلش اف کلنز شد.

 

ویدیو بالا همان ویدیو معروف لو رفته از بازیکنان چینی است که بخوبی منظره قلمرو مخفی دریای عمیق کلش اف کلنز را به نمایش میگذارد اما جالب است بدانید زمانی که نرخ یوان این منظره را به دلار تبدیل میکنیم چیزی در حدود 15 دلار میشود که حقیقتا قیمت بسیار بالایی برای یک منظره کلش اف کلنز است درحالی که تمامی منظره های بازی تاکنون فقط 7 دلار قیمت داشته اند نه بیشتر!

 

منظره اقیانوسی کلش اف کلنز در سرور جهانی؟

اگرچه محتوای برخی آپدیت های کلش اف کلنز گاها زودتر از سرور جهانی برای بازیکنان چینی فعال میشود اما مواردی نیز بوده است که آفر یا اسکین هایی نیز صرفا خاص بازیکنان چین و اختصاصی برای آنها در دسترس قرار گرفته است بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا قرار است در سیزن اکتبر 2023 کلش اف کلنز که نزدیک به هالووین نیز هست یک تم اقیانوسی برای بازی داشته باشیم یا اینکه حسرت داشتن این اسکین تا پایان عمر کلش اف کلنز به دل بازیکنان خواهد ماند؟

 

خرید منظره قلمرو مخفی دریای عمیق کلش اف کلنز

این منظره شگفت انگیز چه 15 دلار باشد و چه 7 دلار وارزون سیتی این تضمین را به شما میدهد که بتوانید با ارزانترین قیمت موجود در کل ایران آن را تهیه کنید بنابراین حتما به صفحه خرید منظره کلش اف کلنز سر بزنید تا به محض در دسترس قرار گرفتن این منظره در سرور جهانی بتوانید آن را تهیه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی