سیزن فوتبالی کلش اف کلنز| اسکین ارلینگ هالند کلش اف کلنز | اسکین پادشاه فوتبال کلش اف کلنز

سیزن فوتبالی کلش اف کلنز و اسکین ارلینگ هالند! (می 2024)

بله درست خواندید! سیزن فوتبالی کلش اف کلنز! بنظر میرسه سوپرسل کاملا مسیر بازی فورتنایت رو در پیش گرفته و قصد داره از شخصت های معروف به عنوان اسکین های جذاب کلش اف کلنز استفاده کنه که برای اولین قدم این مسیر ، بزودی شاهد اسکین ارلینگ هالند در کلش اف کلنز هستیم! ارلینگ هالند ستاره تیم منچسترسیتی است که به گفته خودش بیش از ده ساله کلش اف کلنز بازی میکنه و حالا تیم سازنده این بازی از او خواستند به عنوان ستاره سیزن فوتبالی کلش اف کلنز نیز هنرنمایی کند!

تم سیزن می 2024 کلش اف کلنز کاملا فوتبالی خواهد بود و با توجه هزینه زیادی که سوپرسل برای طراحی اسکین پادشاه فوتبال با چهره ارلینگ هالند کرده بنابراین ویژگی های جذاب زیادی نیز از مپ فوتبالی گرفته تا نیروهای موقتی فوتبالیست و… تدارک دیده که قصد داریم در ادامه به برسی اونها بپردازیم پس اگر براتون سواله که چطور اسکین پادشاه فوتبال یا همون اسکین ارلینگ هالند رو در کلش اف کلنز بگیرید ، تا انتهای این مطلب رو با دقت بخونید :

اسکین فوتبالی کلش اف کلنز

 

خرید اسکین کینگ هالند کلش اف کلنز

در این سیزن برخلاف ماه های گذشته بجای چهار اسکین که درواقع یک ست کامل بود ، پنج اسکین خواهیم داشت که سرآمد آنها اسکین کینگ هالند یا همان ارلینگ هالند ، فوتبالیست معروف است. این اسکین از نوع لجندری بوده و به احتمال زیاد بصورت یک آفر 10 دلاری در دسترس قرار بگیرد که شما میتوانید با قیمت خیلی ارزانتری آن را از فروشگاه وارزون سیتی و صفحه خرید اسکین کلش اف کلنز تهیه نمایید

 

اسکین پادشاه فوتبال کلش اف کلنز (کینگ)

پرطرفدارترین آیتم کلش اف کلنز یعنی بلیت طلایی در این سیزن میزبان اسکین پادشاه فوتبال خواهد بود که البته تنها یکی جوایز بسیار خاص آن است و شما میتوانید آن را از صفحه خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز در وارزون سیتی با قیمت بسیار ارزانتری نسبت به مبلغ 7 دلاری اصلی تهیه کنید!

 

اسکین ملکه فوتبال کلش اف کلنز (کویین)

در این سیزن فوتبالی کلش اف کلنز نیز بعد از اسکین پادشاه فوتبال که در بخش بلیت طلایی ارائه میشه و قیمت پایین تری داره ، بقیه اسکین ها که شامل اسکین ملکه فوتبال کلش اف کلنز هم میشه ، بصورت آفر 10 دلاری در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت که البته به نظر شخصی ما با توجه به طراحی بچگانه ای که داره اصلا ارزش خرید ندارد!

 

اسکین نگهبان فوتبال کلش اف کلنز (گرند واردن)

دیگر اسکین پرطرفدار این سیزن فوتبالی کلش اف کلنز قطعا اسکین نگهبان فوتبال خواهد بود که متعلق به هیرو گرند واردن است و بصورت یک آفر با قیمت 10 دلار در دسترس قرار خواهد گرفت. این اسکین از نظر طراحی یک سروگردن از ملکه فوتبال بالاتر بوده و انتظار میرود استقبال بیشتری نیز از آن شود! البته ویدیو آن در زیر گویای همه جزییات هست و قضاوت را به شما میسپاریم

 

سیزن فوتبالی کلش اف کلنز با منظره استادیوم فوتبال!

در تکمیل سیزن فوتبالی کلش اف کلنز چی کم داریم؟ بله درسته یک استادیوم! طبق معمول سیزن های گذشته ، در سیزن می 2024 نیز یک منظره داریم که بصورت آفر 7 دلاری در دسترس قرار میگیره و میتونید اون رو با قیمت بسیار ارزانتری از صفحه خرید منظره کلش اف کلنز در وارزون سیتی تهیه کنید. این منظره به شکل یک استادیوم فوتبال طراحی شده که در دور آن تماشاگران و در پشت استادیوم نیز جنگل به نمایش گذاشته شده است.

انصافا سوپرسل در طراحی این منظره کم نذاشته و همه چیز ازجمله نورپردازی ، جزییات قسمت های مختلف استادیوم و افکت های صوتی و تصویری بسیار حرفه ای کار شده است که در زیر میتوانید ویدیو آن تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی