رویداد مدال هالند کلش اف کلنز

معرفی رویداد نبرد با هالند کلش اف کلنز (+ اسکین رایگان⚡️)

در رویداد نبرد با هالند کلش اف کلنز شاهد موارد بینظیری خواهیم بود که تاکنون در بازی نداشته اید بنابراین توصیه میکنیم هرچه سریعتر نسبت به خرید بلیت رویداد مدال هالند کلش اف کلنز اقدام کنید! از تاریخ 7 تا 24 می 2024 با شرکت در این رویداد میتوانید علاوه بر استفاده از نیرو و اسپل موقتی جدید ، از یک اسکین لجندری رایگان به همراه چندین آیتم دکوری منحصر به فرد و البته فوتبالی بهره‌مند بشید که در ادامه این مطلب قصد برسی اونهارو داریم :

مرور کلی رویداد کلش با هالند و جوایز آن

در رویداد “کلش با هالند” با تخریب تاون هال و سه ساختمان دیگر که به طور تصادفی از بین توپ‌ها، برج‌های کماندار یا برج‌های جهنمی انتخاب می‌شوند پیشرفت کسب می‌کنید پس به دنبال این ساختمان‌ها باشید تا مدال‌های بیشتری به دست بیاورید ولی هنوز تموم نشده! از تاریخ 7 می ، بازیکنانی که تاون هال 6 یا بالاتر دارند، به یک سرباز موقت جدید به نام “جاینت پرتاب‌کننده” در مسیر رایگان مدال هالند کلش اف کلنز دسترسی خواهند داشت :

نیروی موقتی جاینت پرتاب کننده کلش اف کلنز

همانطور که گفتیم ، جاینت پرتاب کننده از تاون هال 6 به بعد در دسترس قرار میگیرد و لول آن با لول تاون هال شما بالا خواهد رفت. هدف مورد علاقه این نیرو ، دفاعی ها و از نوع زمینی میباشد که 15 واحد نیز فضا اشغال میکند. درهنگام حمله هرتوپی که از دست جاینت پرتاب کننده رها میشود ، دو مرتبه به زمین میخورد که ابتدا دیوار را خراب کرده و سپس دفاعی هارو مورد آسیب قرار میدهد! برای درک بهتر میتوانید ویدیو عملکرد آن را در زیر تماشا کنید :

 

اسپل موقتی کارت زرد کلش اف کلنز

یکی از جالب ترین خلاقیت هایی که سوپرسل در رویداد نبرد با هالند کلش اف کلنز نشون داده اینه که با توجه به تم فوتبالی که شاهد هستیم ، اسپل موقتی جدیدی با نام “کارت زرد” معرفی کرده که بعد از انداختن آن روی دفاعی های دشمن میتوانید آنهارا به حالت تعلیق دربیاورید! به بیان ساده تر ، تا زمانی که اسپل کارت زرد برروی دفاعی های دشمن باشد ، دفاعی ها از کار خواهند افتاد و عمل نمیکنند!

مجسمه های دکوری رویداد نبرد با هالند کلش اف کلنز

از جذابترین آیتم های رویداد نبرد با هالند کلش اف کلنز میتوان به مجسمه های فوتبالی آن اشاره کرد که حقیقتا سوپرسل در این سیزن سنگ تمام گذاشته و با ظرافت خاصی آنهارا طراحی کرده است! با دریافت این مجسمه ها میتوانید چینش بسیار زیبایی به دهکده خود بدهید خصوصا که این مجسمه ها اکثرا مربوط به ارلینگ هالند بوده در منظره فوتبال کلش اف کلنز بسیار خودنمایی خواهند نمود! در زیر میتوانید ویدیو این مجسمه هارا تماشا کنید :

 

اسکین رایگان ملکه فوتبال با خرید بلیت رویداد کلش اف کلنز

و بالاخره مهمترین آیتم رویداد کلش با هالند که قطعا بخاطرش قصد خرید بلیت رویداد کلش اف کلنز را دارید ، اسکین ملکه فوتبال است! این اسکین بصورت آفر در فروشگاه بازی با قیمت 10 دلار قابل دسترس است درحالی که با خریداری بلیت رویداد به قیمت 5 دلار در صفحه خرید بلیت رویداد کلش اف کلنز وارزون سیتی و جمع آوری مدال هالند ، میتونید اون رو دریافت کنید.

اسکین ملکه فوتبال در بخش پیشنهادات تاجر قرار خواهد گرفت و هزینه دریافت آن 4650 مدال هالند است که در زیر میتوانید دیگر پیشنهادات تاجر را نیز در قالب یک ویدیو لو رفته تماشا کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی