[rsfv]

چالش ملکه گابلین کلش لو رفت! (ویدئو آموزش سه استار⚡️)

اینطور که پیداست سوپرسل توانایی زیادی در مخفی نگه داشتن محتوای سیزن های بعدی بازی ندارد چراکه اینبار تنها یک هفته قبل از شروع سیزن جدید ، اسکین ملکه گابلین کلش اف کلنز که متعلق به بلیت طلایی ژانویه 2023 میباشد توسط بچه های تیم واروزن سیتی لو رفت و هم اکنون میتونید ویدیوی آن را در بالا تماشا کنید! لازم به ذکره گه این اسکین از سرور استیج کلش اف کلنز که به سرور تست نیز معروف میباشد لو رفته است!

 

آموزش سه ستاره کردن چالش ملکه گوبلین کلش

همانطور که میدانید سوپرسل در سیزن فعلی (می 2023) شروعی طوفانی داشت و تصمیم گرفت با با یک تم جدید به نام عصر تاریک به استقبال ست کامل اسکین برای تمام هیروها برود بنابراین ما درحال حاضر اسکین های کینگ ، کویین ، واردن و البته چمپیون عصر تاریک را شاهد هستیم اما آیا به این معنی هست که رویه سوپرسل از پس برای تمامی سیزن ها همینطور خواهد بود؟ آیا برای بلیت طلایی ژانویه 2023 کلش اف کلنز نیز شاهد تم گابلین برای هیروها هستیم؟

 

منتظر چالش نگهبان گابلین کلش نیز باشید!

بله همانطور که گفتیم ظاهرا سیاست جدید سوپرسل برای سیزن های کلش اف کلنز شروع تم جدید با چالش های مختلف برای تمامی هیروهای بازی است بنابراین در ژانویه 2023 کلش اف کلنز نیز شاهد تم گابلین خواهیم بود که ملکه گابلین کلش شروع آن خواهد بود! یعنی بزودی باید منتظر چالش ملکه گابلین ، چالش نگهبان گابلین ، چالش پادشاه گابلین و چالش چمپیون گابلین باشیم:

 

تم جدید با منظره جدید! منظره کارتونی لو رفت!

حالا که صحبت از ملکه گابلین کلش شد جالب است بدانید سوپرسل برای این سیزن یک منظره کارتونی نیز در نظر گرفته که البته نام آن هنوز دقیقا مشخص نیست اما قطعا یکی از جالب ترین منظره های تاریخ کلش اف کلنز خواهد بود. در زیر میتوانید تصاویری از آن را تماشا کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی