همه چیز راجب آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال

آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال ایجاست! اینطور که بنظر میرسه تغییرات اخیر شرکت سوپرسل در بازی کلش رویال با استقبال نسبتا خوبی از طرف کابران این بازی مواجه شده و تونسته بازیکنان زیادی رو نیز به کلش رویال جذب کنه! طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی برخی منابع معتبر میزان خرید رویال پس کلش رویال در 6 ماهه اخیر چیزی نزدیک به دوبرابر نسبت به زمان مشابه پارسال افزایش داشته که خبر از انگیزه بازیکنان برای پیشرفت سریعتر میدهد اما اگر برای آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال هیجان زده هستید احتمالا کمی ناامید خواهید شد چراکه درواقع یک بروزرسانی کوچک است که بیشتر بر تغییرات بهبودی بازی تمرکز دارد! نکات مهم این آپدیت شامل مدیریت ایموت ها ، معجون بوست کارت ، بازگشت تابلو امتیازات محلی ، بالانس مجدد اسپل خشم + لامبرجک و نهایتا رفع اشکال بتل ریپلی هاست!

 

رتبه بندی بازیکنان

در بروزرسانی اکتبر ویژگی Path of Legends (مسیر لجندها) به رتبه بندی بازیکنان افزوده گردید که توسط آن رده بندی محلی از بازی حذف شد! اما حالا پس از چند ماه این ویژگی در آپدیت دسامبر بازخواهند گشت و شما می‌توانید نحوه عملکرد خود را در بین سایر بازیکنان در کشور خود مشاهده کنید.

آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال - جزییات آپدیت دسامبر کلش رویال

 

امتیازات و رتبه بندی در کلن

رده بندی اعضای کلن پس از آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال وابسته به بودن آنها در لیگ Ultimate Champion دارد بنابراین اولویت ابتدا با بازیکنانی است که در این لیگ حضور دارند که بر اساس امتیازشان رتبه بندی میشوند و سپس نوبت به افرادی میرسد که در لیگ 10 حضور ندارند که بوسیله تعداد تروفی در کلن رتبه بندی خواهند شد!

آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال - جزییات آپدیت دسامبر کلش رویال

 

سیستم مدیریت ایموت ها

با توجه به افزایش تعداد ایموت های کلش رویال سوپرسل بالاخره تصمیم گرفت تا در آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال راهی برای مرتب سازی و البته مدیریت آنها برای بازیکنانش ارائه دهد! از این پس میتوانید ایموت های خود را بر سه اساس نوع ، قدیمی ترین و جدیدترین مرتب سازی کنید که البته با قرار دادن روی حالت های قدیمی ترین و یا جدیدترین بازی بصورت خودکار ایموت هارو برای شما چینش میکنه و شما دخالتی در اون نخواهید داشت. اما در حالت مرتب سازی بر اساس نوع داستان کمی متفاوت خواهد بود و ایموت ها بر اساس معنای آنها به شما نمایش داده خواهند شد تا بتوانید بصورت دلخواه دسته بندی انجام دهید. به عنوان مثال ابتدا تمام شکلک های کینگ و سپس گوبلین سپس پرنسس ، جاینت و غیره نمایش داده می شوند.

آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال - جزییات آپدیت دسامبر کلش رویال

 

کالشکن مورد علاقه ایموت ها

بهبودهای مربوط به ایموت هنوز تمام نشده! در آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال علاوه بر مرتب سازی ایموت ها میتوانید تعدادی از آنها را نیز به عنوان ایموت های مورد علاقه خود بصورت جداگانه دسته بندی نمایید! موارد مورد علاقه شما در بالای مجموعه در پانل خود نشان داده می شوند که به شما این امکان می دهد به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید حتی زمانی که آنها در عرشه ایموت نیستید

آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال - جزییات آپدیت دسامبر کلش رویال

 

معجون بوست کارت (آیتم جادویی جدید)

از تغییرات بهبودی و خسته کننده که بگذریم به هیجان انگیز ترین بخش آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال یعنی آیتم جادویی جدید میرسیم! آیتم های جادویی بعد از معرفی در کلش رویال بسیار مورد توجه بازیکنان قرار گرفت و همین نیز باعث شد تا سوپرسل بخش عظیمی از آن را از طریق خرید رویال بلیت کلش رویال در اختیار بازیکنان بگذارد اما گاها برخی از آنها نیز خیلی آسانتر و بدون نیاز به پرداخت هزینه بدست می آیند که معجون بوست کارت یکی از آنهاست!

این معجون به طور موقت یکی از کارت های شما را به مدت یک ساعت به سطح برج شما ارتقا می دهد و می توانید از آن در هر حالت بازی استفاده کنید! وقتی از معجون بوست کارت استفاده می کنید، بازی از شما می پرسد که نیاز دارید کدام کارت شما بوست شود؟ و به یاد داشته باشید که فقط می توانید کارت هایی را بوست کنید که پایین تر از سطح برج شما هستند

آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال - جزییات آپدیت دسامبر کلش رویال

کلن گیفت به کلش رویال می آید

اگر تابحال در مناسبتهای مختلف جم کلش اف کلنز خریداری کرده باشید قطعا میدانید که در این مواقع توانایی اهدای مقداری جم به هم کلنی های خود را نیز دارید! اکنون سوپرسل قابلیتی مشابه کلن گیفت کلش اف کلنز را به آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال افزوده است! درواقع پک های مخصوصی از گلد و یا جم در بخش فروشگاه بازی تدارک دیده شده که شما با خریداری آنها علاوه بر گلد یا جم خود مقداری نیز بصورت جداگانه به هم کلنی های خود اهدا میکنید.

آپدیت کریسمس 2022 کلش رویال - جزییات آپدیت دسامبر کلش رویال - کلن گیفت کلش رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی