اپدیت کلش رویال

نقشه راه اپدیت کلش رویال در سال 2023

سال 2022 و اپدیت کلش رویال با همه ی هیجان و کاستی هایش گذشت و اکنون نوبت به معرفی نقشه راه جدیدی برای اپدیت کلش رویال در سال 2023 توسط سوپرسل است! بنظر میرسد این شرکت در 6 ماهه آینده قرار است حسابی در کلش رویال غوقا به پا کند چراکه ویژگی های ذکر شده در این نقشه راه بسیار هیجان انگیز و البته مورد انتظار کاربران است. بطور کلی این نقشه راه شامل چهار ویژگی است که به احتمال بسیار زیاد طی دو اپدیت کلش رویال اعمال خواهند شد اما اگر شما نیز کنجکاو این تغییرات هستید در ادامه با ما همراه باشید :

 

تحول اساسی در سیزن های کلش رویال

همانطور که احتمالا خودتان نیز متوجه شده اید درحال حاضر سیزن های کلش رویال چیز زیادی برای اراعه ندارند. تم های مختلف که تنها با تغییر ظاهری تاور اسکین همراه است و جوایز خرید رویال پس کلش رویال که هیچ تفاوتی ندارند! بنابراین سوپرسل اعتراف کرده که این بخش از بازی نیاز به تحولی اساسی دارد که به چندین مورد تقسیم میشود :

 

+ تغییرات رویال پس کلش رویال

به گفته سوپرسل یکی از اهداف اصلی آنها برای اپدیت کلش رویال سال 2023 جذاب تر نمودن بخش رویال پس خواهد بود بطوریکه بتواند جوایز متنوع تری به بازیکنان پیشنهاد دهد و راههای متفاوتی در قالب ماموریت برای دریافت آنها داشته باشند

 

+ بهبود تب رویدادها

در راستای ایجاد تحولات اساسی در سیزن های کلش رویال ظاهرا سوپرسل تصمیم گرفته تب رویدادهای این بازی را نیز کمی تغییر دهد و چالش های متونع تری را در مود های مختلف به بازیکنان پیشنهاد دهد تا بتوانند وقت بیشتری در این بخش بگذرانند. دنیایی از کلش رویال را تصور کنید که بتوانید با سوپر مجیک آرچر به میدان نبرد بروید!

 

+ پول سیزن و فروشگاه سیزن (جدید)

اگرچه شنیدن واژه پول و فروشگاه در اکثر اوقات بازیکنان را ناامید میکند (چون تصور میشود باید برای بازی هزینه کنند) اما اینطور نیست! آنچه از نظرات و فیدبک بازیکنان کلش رویال مشخص شده این است که جوایز چالش ها آنطور که باید وسوسه انگیز نیست و ارزش زمانی که برای اتمام چالش گذاشته میشود را ندارد بنابراین سوپرسل تصمیم گرفته در اپدیت کلش رویال بعدی واحد پولی جدیدی را در کلش رویال ایجاد کند که صرفا از پیروزی در چالش ها بدست می آید و توسط آن میتوانید در فروشگاه سیزن که آن هم یک بخش جدید است آیتم های مورد نظر خودتون رو تهیه کنید!

 

+ گیم پلی جدید در راه است

به گفته سوپرسل هیجان انگیز ترین بخش اپدیت کلش رویال بعدی که قصد معرفی آن را دارند یک گیم پلی جدید در بازی است که البته هنوز برای رونمایی از آن کمی زود است! اما میتوان گفت این گیم پلی جدید به نوعی مرتبط با قابلیت منحصر به فرد کارتهاست و در کنار لول جدید کارت (لول 15) قابل استفاده خواهد بود که قرار است بزودی حسابی شما را سرگرم کند.

اپدیت کلش رویال

 

 

نظر شما راجب آپدیت کلش رویال بعدی چیست؟ آیا سوپرسل میتواند انتظارات کاربران را در سال 2023 در آورده کند؟

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی