نصب وارزون 2 - نصب کالاف دیوتی وارزون 2

پایان یک شروع! کاهش آمار نصب وارزون 2

بنظر میرسه معرفی نسخه های جدید کالاف دیوتی در ماه های اخیر توانسته جان تازه ای به طرفداران این بازی در آستانه سال میلادی جدید بدهد اما موضوع بسیار عجیب این است که درحالی که بسیاری از کاربران به دنبال آموزش نصب وارزون 2 و بسیاری دیگر در انتظار نسخه جهانی برای خرید سی پی وارزون موبایل هستند ، خبرهایی مبنی بر حذف کالاف دیوتی وارزون 2 توسط بازیکنان قدیمی شنیده میشود! همانطور که میدانید اکنون مدتی است که از انتشار رسمی Call of Duty: Warzone 2.0 میگذرد و اکتیویژن بزودی قصد دارد آپدیت نیم فصل اول این بازی را در اختیار بازیکنان قرار دهد با این وجود اگرچه خیلی از طرفداران از تجربه وارزون جدید لذت برده‌اند ولی بسیاری از کاربران اصلا از سیستم جدید گیم پلی آن راضی نیستند و اقدام به حذف آن کرده‌اند!

 

اگر بصورت بیطرفانه و از دور نگاهی به ماجرا بکنیم خواهیم فهمید که در واقع وارزون 2 برای افرادی که نسخه قبلی را با مپ وردانسک شروع کرده بودند فقط یک تلاش ضعیف برای بازگرداندن آن چیزی که سه سال پیش به دست آمده بود محصوب می‌شود یعنی بطور مثال به لطف سازندگان سبک سیستم لوت کردن را در بازی عوض شده است اما باگ‌های مختلف و بیشتر نسبت به نسخه قبل باعث شده تا افراد از بازی لذت نبرند! و یا مثلا همچنین هر گوشه از نقشه که بگردید به احتمال بسیار بالا به یک چیتر نامرد برخورد خواهید کرد که با یک چرخش 360 درجه پس از پرش از ارتفاع شما را هدشات می‌کند! یا اینکه از پشت دیوار و موانع حتی قبل از اینکه دشمن را ببینید به سمت شما شلیک می‌شود!

 

قطعا کسی منکر این موضوع نیست که در بازی بزرگی مانند Call of Duty Warzone 2 چیترهای بسیاری وجود داشته باشد و یا اینکه باگ‌های مختلف در بازی دیده شوند اما مشکل این است که اگر بعد از نصب وارزون 2 تعداد این مشکلات به حدی برسد که بازیکنان دچار آزار عصبی شوند قاعدتا تیم سازنده برای ارائه یک بازی خوب کوتاهی کرده و بازیکنان نیز بجای نصب وارزون 2 آن را از روی سیستم و کنسول‌های خود پاک خواهند کرد!

نصب وارزون 2

چرا آمار نصب وارزون 2 از حذفش کمتر شده؟!

این روزها در هر صفحه وب یا شبکه اجتماعای که سر میزنید صحبت از کالاف دیوتی وارزون است اما اگر کمی با دقت تر به این صحبت ها نگاهی کنیم درمی یابیم که در حقیقت بسیاری از کاربران درحال عنوان کردن مشکلات این بازی هستند که هرکدام به دلایلی درست یا غلط است! به عنوان مثال افرادی اظهار کرده‌اند که «این بازی برای بازیکنان کمپر خیلی راحت است و اگر کسی گوشه یک خانه نشسته باشد و شما با ندیدن او وارد شوید، قطعا کشته خواهید شد!» اگرچه گفته های این کاربر تاحدودی درست بنظر میرسه ولی نکته جالب ماجرا اینجاست که این مورد اصلا ایراد نیست بلکه به سطح واقع‌گرایی بازی اضافه شده چراکه بازیکنان هستند که پیش از ورود به خانه باید با تجهیزاتی مانند Flash Bang یا سنسورها، داخل آن را چک کنند.

ولی در این میان دلایلی کاملا منطقی نیز بودند که میتوان آنها را برای حذف بازی Call of Duty: Warzone 2 کافی دانست :

  • * سرعت کشته شدن (Time To Kill) در بازی خیلی سریع است.
  • * سلاح‌های تک تیر خیلی سخت با زدن به کله دشمنان آن‌ها می‌کشند و معمولا فقط آسیب می‌رسانند.
  • * صدای پای دشمنان هنوز باگ دارد.
  • * پرک‌های بازی بالانس نیستند.
  • * تنظیمات مربوط به گرفتن لوداوت اصلا مطابق میل کاربران نیست.
  • * سیستم Gunsmith 2.0 برای بسیاری از بازیکنان گیج کننده است.

این موارد توسط کاربران بسیاری که تصمیم به حذف بازی وارزون 2 گرفته‌اند گزارش شده و از طرفی به عنوان یک گیمر که برای نصب وارزون 2 هیجان بسیار زیادی داشتم و این بازی را تجربه کردم کاملا درست هستند! شما با هر سلاحی از برد نزدیک تا متوسط، می‌توانید خیلی زود دشمنان را زمین‌گیر کنید و به نظر می‌رسد که تمامی اسلحه در بازی متا هستند. با سلاح تک تیر یا همان اسنایپر، عملا حتی اگر به سر دشمنان هم شلیک کنید ممکن است که کشته یا ناک نشوند. صدای پای دشمنان در برخی ساختمان‌ها و موقعیت‌های بازی شنیده نمی‌شود یا اینکه اشتباه پخش می‌شوند!

 

گرفتن لوداوت در بازی که از مهمترین الویت های بازیکنان بود به یک گزینه دلخواه تبدیل شده و برخی اسلحه روی زمین از تفنگی که خودتان با 5 اتچمنت چیده‌اید قوی‌تر است! در آخر نیز سیستم چیدن اتچمنت‌های روی سلاح در Gunsmith 2.0 واقعا گیج کننده است؛ ضمن اینکه نام اسلحه دیگر اسم درست آن‌ها در واقعیت نیست و از طرفی واقعا چه نیازی بود که بتوانید M4 را به یک SMG یا سلاح تک تیر تبدیل کنید؟! با تمامی این تفاسیر امکان نصب وارزون 2 در حال حاضر به صورت کاملا رایگان در اختیار بازیکنان کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی، به علاوه پلتفرم رایانه شخصی وجود دارد اما آیا براستی شما یکی از افراد نصب کننده این بازی خواهید بود یا حذف کننده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی