آموزش اتصال اکانت به سوپرسل آیدی

سوپرسل آیدی یک سرویس اختصاصی شرکت سوپرسل است که برای تمامی بازیهای این شرکت مثل کلش اف کلنز ، کلش رویال ، براول استارز ارائه شده و با اتصال اکانت خود به آن میتوانید خیال خودتان را از بابت ذخیره پیشرفت بازی راحت کنید! لازم به ذکر است که سوپرسل آیدی کمک بسیار زیادی در جابجایی بین اکانت های شما خواهد نمود و درصورتیکه قصد خرید هریک از محصولات جم کلش اف کلنز یا کلش رویال و بلیت طلایی کلش اف کلنز یا رویال پس کلش رویال را داشته باشید اتصال به این سرویس برای شما الزامی خواهد بود پس اگر بازی شما هنوز به سوپرسل آیدی متصل نیست در این مطلب قصد آموزش اتصال آن را به اکانت شرح دهیم :

 

 

آموزش اتصال بازیها به سوپرسل ایدی

لطفا توجه داشته باشید که شیوه اتصال تمامی بازیهای کلش اف کلنز ، کلش رویال یا براول استارز به سوپرسل آیدی تقریبا یکسان است بنابراین آموزش این مطلب در بازی کلش رویال انجام شده است!

 

1 – ابتدا وارد بازی شوید، پس از آن به صفحه لابی یا اصلی بازی مراجعه کنید.
2 – بر روی علامت مشخص شده در تصویر کلیک کرده و گزینه Supercell ID را انتخاب نمایید.

(در سایر بازی های سوپرسل نیز کافیست، روی علامت چرخ دنده کلیک کنید، باقی مراحل مشابه آموزش زیر است)

 

3 – اکنون درصورتیکه از قبل اکانت سوپرسل دارید با کلیک بر روی گزینه Log in to Supercell ID باقی مراحل را ادامه دهید در غیر اینصورت روی گزینه‌ Register a Supercell ID کلیک کنید.

 

4 – در این صفحه باید آدرس ایمیلی که قصد دارید اکانت خود را به آن متصل کنید وارد نمایید! دقت داشته باشید که نوع ایمیل مهم نیست (ایمیل ، یاهو ، جیمیل و…) اما ایمیل وارد شده حتما میبایست صحیح وارد شود تا امکان دریافت کد تایید را داشته باشد.
5 – پس از وارد کردن ایمیل به صورت یکسان در هر دو کادر  روی دکمه REGISTER کلیک کنید.

 

6 – حال یک کد 6 رقمی به همان ایمیلی که وارد کردید ارسال میشود و میبایست آن را در کادر مربوطه وارد کنید سپس روی دکمه SUBMIT کلیک کنید.

 

 

7 – در مرحله بعد لازم است تا برای سوپرسل آیدی خود یک نام انتخاب کنید که کاملا دلخواه میباشد و پس از آن روی دکمه CONTINUE نمایید.
8 – اکنون تصویر و رنگ پروفایل سوپرسل آیدی خود را نیز انتخاب کنید.


تبریک میگوییم! بازی شما اکنون به سرویس سوپرسل آیدی متصل شده است.

دقت داشته باشید که در هنگام خرید محصولات ، منظور از ایمیل سوپرسل آیدی همان ایمیلی است که در مراحل قبل برای ساخت سوپرسل آیدی وارد نمودید!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی