10 اسلحه محبوب وارزون در سیزن 1

10 اسلحه محبوب وارزون در سیزن 1 (2024)

اسلحه محبوب وارزون کدام است؟ فصل 1 بازی وارزون در حال اتمام است و تعداد زیادی اسلحه جدید و تغییراتی در قدرت اسلحه‌ها به بازی اضافه شده است که تنوع اسلحه‌ها را افزایش داده است. این به‌روزرسانی اکتیویژن گزینه‌های جدیدی مانند تفنگ هجومی RAM-7 که مورد علاقه کاربران است و تفنگ تک تیرانداز KATT-AMR را به بازی اضافه کرده است و در به‌روزرسانی Reloaded نیز گزینه‌های بیشتری به بازی اضافه خواهد شد. به‌روزرسانی‌های مهمی مانند فصل 1، که تمام اسلحه‌های بازی مدرن وارفر 3 را به وارزون اضافه کرده است، معمولاً منجر به تغییرات در لیست ده اسلحه محبوب‌ وارزون می‌شود. بنابراین، بیایید نگاهی به رتبه‌بندی فعلی بیننده‌ترین اسلحه‌ها بیندازیم.

 

مروری بر 10 اسلحه محبوب وارزون

اسلحه‌های پرطرفدار در Warzone معمولاً بسیار قدرتمند هستند و با بازگشت کنترلی آسان، استفاده از آنها برای کاربران آسان است. بر اساس داده‌های WZRanked، ما لیستی از ده اسلحه محبوب‌ترین در فصل 1 Warzone تا ژانویه 2024 تهیه کرده‌ایم اما قبل از آن اگر به دنبال خرید سی پی وارزون برای تهیه این اسلحه ها هستید ، پیشنهاد میکنیم سری به وارزون سیتی بزنید :

اسلحه شماره 10 : MCW

تفنگ کلاسیک ACR که در MW3 به نام MCW شناخته می‌شود، با نرخ انتخاب 2.2٪ توانسته در میان انتخاب‌های محبوب در Warzone وارد شود، به دلیل کاهش لرزش و ویژگی‌های کاربرپسند خود. اگر به دنبال یک اسلحه قابل اعتماد و قابل تطبیق هستید که به دلیل دقت و آسانی در استفاده شناخته می‌شود، MCW انتخاب ایده‌آل است. با اینکه قدرت آن به اندازه همتایانش نیست، اما همچنان یک تفنگ هجومی قابل اعتماد برای مبارزات در نزدیکی و میان‌برد است.

اسلحه محبوب وارزون - اسلحه mcw - وارزون سیتی

اسلحه شماره 9 : Lockwood 680

بازیکنان حرفه‌ای Warzone ممکن است لاکوود 680 را بشناسند زیرا شباهت زیادی به مدل MW 680 دارد. این تفنگ شاتگان در فصل ۱ تأثیر قابل توجهی داشته است و به عنوان یک انتخاب قوی در نزدیکی به دلیل ضربه بالا و حرکت‌پذیری عالی شناخته می‌شود. با استفاده از تجهیزات مناسب، لاکوود 680 در بازی رویال بتل بسیار قوی است، به همین دلیل با داشتن نرخ انتخاب ۲.۴٪ ، در لیست اسلحه محبوب وارزون قرار میگیرد

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 8 : TAQ Eradicator

اگرچه به نظر می‌رسد شبیه یک تفنگ تهاجمی باشد، اما TAQ Eradicator یک اسلحه LMG بسیار عالی با خروجی ضربه قابل توجه و کم بازی است. این تفنگ با نرخ انتخاب مفید 3.7٪ جایگاهی در لیست محبوب‌ترین اسلحه‌های Warzone به دست آورده است که احتمالاً به دلیل بازی صاف و قابلیت استفاده آسان آن میباشد

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 7 : Striker

اگرچه به اندازه WSP Swarm خوب نیست، اما استرایکر توانست با نرخ انتخاب 4٪ وارد لیست محبوب‌ترین اسلحه‌ها شود. استرایکر به دلیل خروجی ضربه بزرگ برای نبردهای نزدیک، حرکت‌پذیری عالی و نرخ شلیک سریع، جایگاهی در میان اسلحه محبوب وارزون به دست آورده است.

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 6 : MTZ Interceptor

با نرخ انتخاب 5.5٪، MTZ Interceptor محبوب‌ترین تفنگ تک تیرانداز در فصل 1 وارزون است. این تفنگ نیمه‌اتوماتیک با ضربه بزرگ و تقریباً بدون لرزش، امکان فرمانروایی در فواصل بلند را با استفاده از تجهیزات مناسب فراهم می‌کند.

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 5 : KATT-AMR

با توانایی یک شلیک کشنده، KATT-AMR فصل 1 را در مورد تفنگ‌های تک تیرانداز تسلط کرده است. این تفنگ تک تیرانداز با ضربه و سرعت گلوله استثنایی، با نرخ انتخاب 6.4٪، پنجمین اسلحه محبوب وارزون محسوب میشود

KATT-AMR یک تفنگ تک تیرانداز با برد بلند و ضربه قوی است که برای خطوط دید بلند مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توان آن را با یک اسلحه نزدیک‌برد مانند SMG ترکیب کرد تا یک لوداوت چند منظوره ایجاد شود که قادر به مقابله با هر موقعیتی است.

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 4 : Pulemyot 762

Pulemyot 762 تاکنون محبوب‌ترین تفنگ LMG در بازی بوده است. این تفنگ با لرزش کم و ظرفیت بزرگ مجله، با نرخ انتخاب 10٪، محبوبیت زیادی دارد. این LMG برای نبردهای بلند برد مناسب است، اما در برد متوسط نیز عملکرد خوبی دارد که آن را به یک انتخاب عالی برای مناطق مانند اورزیکستان، ووندل و جزیره آشیکا می‌کند.

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 3 : BAS-B

با نرخ انتخاب 11.3٪، BAS-B به عنوان سومین اسلحه محبوب وارزون شناخته می‌شود به دلیل ضربه قابل اعتماد و عملکرد در محدوده متوسط تا بلند. این تفنگ Battle Rifle یک انتخاب قوی در مورد گزینه‌های قدرتمند اسلحه در وارزون است، زیرا بسیار قابل اعتماد است و با نرخ شلیک سریع، لرزش آسان قابل کنترل و حرکت‌پذیری عالی، به سرعت دشمنان را شکست می‌دهد.

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 2 : RAM-7

RAM-7 پس از ظهور در MW 2019 با فصل 1 وارزون بازگشت. در مورد تفنگ‌های تاکتیکی، RAM-7 محبوب‌ترین تفنگ است با نرخ انتخاب 13.2٪. پس از عبور پرافتخار از MW 2019، این تفنگ AR در نبردهای متوسط تا بلند غلبه می‌کند. احتمالاً در حال حاضر قوی‌ترین اسلحه در بازی است، به همین دلیل نرخ انتخاب آن بالاست، اما احتمالاً به مدت طولانی نخواهد بود زیرا توسعه دهندگان احتمالاً قصد دارند به زودی آن را ضعیف کنند.

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

اسلحه شماره 1 : WSP Swarm

WSP Swarm با بهترین TTK در بازی و ضربه و نرخ شلیک برجسته، محبوب‌ترین اسلحه در فصل 1 وارزون است. WSP Swarm با نرخ انتخاب 25.2٪، محبوب‌ترین اسلحه در فصل 1 وارزون است، به دلیل ضربه قوی که در چند ثانیه دشمنان را شکست می‌دهد. از زمان یکپارچه‌سازی MW3 و وارزون، بازیکنان از احساس این SMG قدرتمند و لرزش کم آن لذت می‌برند که موجب جایگاه برتر آن شده است.

اسلحه محبوب وارزون - وارزون سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی