سیزن 2 وارزون موبایل 2024

آنچه که راجب سیزن 2 وارزون موبایل 2024 میدانیم!

همانطور که میدانید سیزن 2 وارزون موبایل 2024 از راه رسیده و اگر هنوز فرصت دانلود وارزون موبایل را پیدا نکرده اید پیشنهاد میکنیم هرچه سریعتر اینکار را بکنید چراکه بسیاری از امکانات جدید برای شور و شوق بیشتر بازیکنان آماده شده است. از بتل پس جدید تا اضافه شدن اپراتورها و اسلحه‌های جدید، این بازی حالا هیجان انگیز تر از همیشه برای رقابت به میدان آمده است.

این فصل همزمان با انتشار نسخه بتا واروزن موبایل در آلمان و مالزی صورت گرفته است. علاوه بر استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد، حالا بازیکنان در شش کشور می‌توانند اکنون این بازی چندنفره اکشن‌پرداز موبایل را تجربه کنند. هرچند که هنوز تا بهار سال 2024 باید صبر کنیم تا بازی به صورت جهانی منتشر شود، اما کسانی که اکنون می‌توانند Warzone Mobile را تجربه کنند، می‌توانند از به روزرسانی‌های آینده لذت ببرند.

 

اسلحه‌های جدید در سیزن 2 وارزون موبایل 2024

چهار اسلحه جدید قرار است در فصل دوم Warzone Mobile اضافه شوند. این اسلحه‌ها عبارتند از BP50، RAM-9 ، SOA Subverter و Soulrender

BP50 و RAM-9 را می‌توان از طریق بتل پس به دست آورد. در حالی که SOA Subverter و Soulrender فقط در فصل دوم در دسترس خواهند بود.

اسلحه جدید سیزن 2 وارزون موبایل 2024 | وارزون سیتی

 

اپراتورهای جدید فصل 2 وارزون موبایل 2024

کیت لاسول و جان دو اپراتور جدیدی هستند که به اپراتورهای وارزون موبایل اضافه خواهند شد. کیت لاسول که قبلاً در بازی‌های مدروارفر 1 تا 3 حضور داشته است، در سیزن 2 وارزون موبایل 2024 به عنوان یک اپراتور قابل بازی معرفی خواهد شد. شما می‌توانید او را از طریق بتل پس به دست آورید. از طرف دیگر، هنوز تایید نشده است که چگونه می‌توانید جان دو را باز کنید. بازیکنان ممکن است به یاد داشته باشند که این اپراتور در Modern Warfare 3 و Warzone در اوایل امسال حضور داشته است.

اپراتورهای جدید سیزن 2 وارزون موبایل 2024

 

جزییات کوچک آپدیت سیزن 2 وارزون موبایل 2024

فصل دوم تغییراتی در قدرت و ضعف اسلحه‌ها و اقلام خواهد داشت و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اکتیویژن در این فصل اسلحه‌های قدرتمند مانند ISO 45 و Lachmann Sub را کمی ضعیف‌تر کند.

علاوه بر این، انتظار می‌رود همکاری‌های جدیدی انجام شود. اعتقاد می‌شود که وارزون موبایل با سریال The Walking Dead همکاری کند و شخصیت‌های زامبی‌کش ریک گرایمز و میشون به بازی اضافه شوند. علاوه بر این، شایعات حاکی از این است که بسته Harkonnen Tracer Pack به عنوان یک آیتم در دسترس در طول فصل دوم با عرضه قسمت دوم فیلم Dune معرفی خواهد شد.

پچ نوت سیزن 2 وارزون موبایل 2024 | وارزون سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین های مطالب

پشتیبانی