تیز یخ زده کلش اف کلنز | وارزون سیتی

همه چیز راجب تیر یخ زده کلش اف کلنز (ویژه جشنواره اژدها)

تیر یخ زده کلش اف کلنز (Frozen Arrow) یک تجهیز قهرمانی است که قادر است دشمنانی که به آنها برخورد می‌کند را کند کند. این تجهیز قهرمانی اولین مورد اپیک (Epic) ملکه تیرانداز است و در طول نبردها به او یک مزیت بسیار مفید می‌دهد.

 

سوپرسل این تجهیز را به گونه ای طراحی کرده به ویژه در صورت استفاده از استراتژی قدم زدن ملکه (Queen Walk) در حملات چندنفره به پایگاه‌های دشمن بسیار قدرتمند خواهد بود. اثر کند کننده‌ی فعال آن به ملکه کمک می‌کند تا با دفاع‌های قوی مانند برج چند تیرانداز یا حتی ملکه‌های تیرانداز دشمن رقابت کند.

 

همچنین می‌توانید از تیر یخ زده کلش اف کلنز به عنوان یک تجهیز حمایتی استفاده کنید. با توانایی تیراندازی ملکه تیرانداز از دور، می‌توانید از این تجهیز برای کند کردن دفاع‌های دشمن در حالی که نیروهای حمله‌ی شما مانند ماشین‌های حمله یا گولم‌ها به آنها حمله می‌کنند، استفاده کنید. به طور کلی، این تجهیز قهرمانی جدید قطعاً چندکاره است و می‌تواند در موارد مختلفی استفاده شود.

 

ارتقاء تیر یخ زده کلش اف کلنز

همانطور که قبلاً اشاره شد، تیر یخ زده کلش اف کلنز دارای یک توانایی فعال است که با هر برخورد، دشمنان را کند می‌کند. همچنین با استفاده از این تجهیز، دی‌پی‌اس ملکه تیرانداز به صورت فعال افزایش می‌یابد.

 

در حال حاضر می‌توانید تیر یخ زده را به حداکثر 27 سطح ارتقا دهید. مانند سایر تجهیزات قهرمانی، برای بهبود تیر یخ زده به سطح بعدی، نیاز به سنگ معدن کلش اف کلنز درخشان (Shiny Ore)، سنگ معدن براق (Glowy Ore) و سنگ معدن ستاره‌ای (Starry Ore) دارید.

به خاطر داشته باشید که اگر قصد ارتقاء هر تجهیز قهرمانی را دارید، باید کارگاه آهنگر خود را نیز ارتقاء دهید.

 

چگونگی ارتقا تیر یخ زده کلش اف کلنز | وارزون سیتی

 

چگونه تیر یخ زده را در کلش اف کلنز باز کنیم؟

این تجهیز درواقع یکی از پاداش های ویژه بازی در طول مدت رویداد جشنواره اژدها میباشد که سوپرسل آن را به مناسبت سال نو چینی 2024 کلش اف کلنز برگزار نموده است و می‌توانید تیر یخ زده را با خرید آن توسط 3,100 مدال اژدها از فروشگاه تاجر در طول رویداد جشنواره اژدها باز و استفاده کنید.

اکنون سوال اینجاست که مدال‌های اژدها را چگونه بدست آوریم؟ ساده ترین راه آن خرید بلیت رویداد کلش اف کلنز که پس از آن با اتک زدن هرچه بیشتر به دهکده های مختلف میتوانید مدال‌های اژدهای بیشتری به عنوان پاداش از رویداد جشنواره اژدها بدست آورید!

 

رویداد جشنواره اژدها کلش اف کلنز | وارزون سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی