رویداد کانون توجه بالون موشکی

رویداد جدید کلش اف کلنز : کانون توجه بالون موشکی!

ظاهرا سوپرسل تصمیم گرفته در هرسیزن ، رویدادی از نوع ایونت پس برای سوپر نیروها برگزار کند که این ماه نیز نامش رویداد «کانون توجه بالون موشکی» قرار گرفته و سوپر نیروی بالن موشک انداز در آن نقش محوری دارد. این رویداد از تاریخ 11 تا 21 آوریل برگزار می‌شود و شما می‌توانید منابع جدیدی به نام «یخ» به دست آورید. یخ را می‌توانید با کسب ستاره در نبردهای چندنفره یا جمع‌آوری آن از حمام یخ جادویی دریافت کنید. به دست آوردن یخ برای پیشرفت در «ایونت پس» که جوایز فوق‌العاده‌ای دارد، ضروری است.

علاوه بر یخ، «سوپر مدال ها» نیز یک واحد پول جدید برای مدت محدود هستند که می‌توانید آن‌ها را در بخش «تاجر» کلش اف کلنز خرج کنید. از این واحد پول برای خرید آیتم‌های درون بازی استفاده کنید. بطور کلی میتوان گفت رویداد «کانون توجه بالون موشکی» در کلش اف کلنز بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود و شما به تمام کمک‌های ممکن نیاز خواهید داشت.

بلیت رویداد کانون توجه بالون موشکی

مشابه رویدادهای ویژه گذشته در کلش اف کلنز، رویداد «کانون توجه بالون موشکی» نیز قابلیت خرید بلیت رویداد خواهد داشت که می‌توانید با پرداخت  4.99 دلار (یا معادل آن در واحد پول محلی خود) آن را فعال کنید. خرید این بلیت به شما امکان دسترسی به مسیر جوایز فوق‌العاده آن را می‌دهد. این مسیر شامل آیتم‌هایی مانند تزیین «گوبلین فرعون» و سنگ معدن‌ها می‌شود.

اما اگر جزو بازیکن رایگان و پول نده هستید ، همچنان خوش‌شانسید! رویداد «کانون توجه بالون موشکی» یک مسیر پاداش رایگان نیز دارد که شامل چندین جایزه است.

می‌توانید با کسب یخ در هر دو مسیر رایگان و بلیت رویداد پیشرفت کنید. در نبردهای چندنفره شرکت کنید، از بالن‌های موشک انداز در ارتش خود استفاده کنید و روی حمام یخ جادویی واقع در دهکده اصلی خود ضربه بزنید تا یخ به دست آورید اما دقت داشته باشید این جوایز به طور خودکار دریافت نمی‌شوند پس حتماً برای دریافت آیتم‌های به سختی به دست آمده خود، روی دکمه «دریافت» ضربه بزنید.

خرید بلیت رویداد کانون توجه بالون موشکی کلش اف کلنز

تمام پیشنهادات تاجر در طول رویداد کانون توجه بالون موشکی

در طول رویداد «کانون توجه بالون موشکی»، پیشنهادات ویژه ای را می‌توانید در بخش «تاجر کلش اف کلنز» پیدا کنید که با خرج کردن «سوپر مدال ها» انواع آیتم‌ مانند منابع، سنگ معدن‌ها و آیتم‌های جادویی را برای خود تهیه کنید. سوپر مدال ها فقط با رسیدن به اهداف خاص در «بلیت رویداد» قابل کسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی