[rsfv]

تماشا کنید : تریلر فصل دوم وارزون 2 (2023) منتشر شد!

همینطور که به ساعات پایانی شروع فصل دوم وارزون 2 نزدیک میشویم شرکت اکتیویژن لحظاتی قبل اقدام به انتشار تریلر فصل دوم وارزون 2 نمود که حتی بسیار هیجان انگیز تر از جزییات منتشر شده قبلی بنظر میرسد! فصل دوم این بازی ما را به کشور ژاپن برده و در بخش وارزون با نقشه‌ای جدید و بسیاری ویژگی‌های تازه همراه می‌کند بنابراین باید انتظار یک تولد دوباره را برای وارزون 2 داشت!

 

اگر کنجکاو هستید که دقیقا چه چیزهایی در انتظار شماست بهتره تماشای تریلر فصل دوم وارزون 2 را از دست ندید چراکه تقریبا تمامی محتوای جدید در آن به نمایش گذاشته شده است. پیش از هر چیز باید به بازگشت مد Insurgence به وارزون 2 و نقشه تکتیکال جدید با نام جزیره آشیکا (Ashika Island) اشاره داشت. این نقشه که در کشور ژاپن واقع شده، در کنار در بر گرفتن از مد Insurgence، زمین بازی جدید کاربران بخش DMZ نیز خواهد بود. این نقشه دارای هفت منطقه اصلی است.

 

اما این تمام ماجرا نیست و در کنار افزوده شدن نقشه آشیکا، نقشه اولیه بازی یعنی ال مزرح (Al-Mazrah) نیز در یکی از نقاط اصلی خود تغییراتی خواهد دید. طی صحنه‌ای کوتاه در تریلر فصل دوم، شما شاهد منطقه‌ غارهای نقشه ال مزرح هستید که حالا پذیرای هواپیمایی سقوط کرده است. کاربران قدیمی بدون شک در دم به یاد نقشه Afghan از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 سال 2009 افتادند. منطقه غارهای نقشه ال مزرح به خودی خود شباهت زیادی به نقشه Afghan داشت، حال افزودن هواپیمای سقوط کرده، تنها قسمت گم شده این پازل را کامل می‌کند.

 

یکی دیگر تغییرات بسیار اساسی در بخش بتل رویال بازی وارزون 2 که بسیاری از بازیکنان درخواستش را داشتند تغییر گولاگ از حالت 2 نفره به حالت تک به تک است که اکنون در تریلر فصل دوم وارزون 2 به خوبی معرفی شده است! البته لازم به ذکر است که نقشه گولاگ تغییری نکرده است

تریلر فصل دوم وارزون 2 همچنین پنج اسلحه جدید را نیز به نمایش گذاشته : تفنگ ISO Hemlock در کلاس Assault Rifle – تفنگ KV Broadside در کلاس Shotgun و سلاح سردهای Dual Kodachis که استفاده از بتل پس وارزون 2 البته بخش رایگانش قابل دریافت خواهد بود اما تیر و کمان تاکتیکال و تفنگ Tempus Torrent در کلاس Marksman Rifle تنها از طریق چالش‌های درون بازی قابل دسترسی هستند.

 

فصل دوم بازی‌های وارزون 2 در تاریخ 15 فوریه سال جاری میلادی برابر با 26 بهمن ماه سال 1401 برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 ، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن 5 و البته رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره تریلر فصل دوم وارزون 2  چیست؟ آیا این تریلر شما را به تجربه هر چه بیشتر این بازی دعوت می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین

جدیدترین مطالب ما

پشتیبانی